Krokodýl zabiják

(TV film)
všechny plakáty

Malé lázeňské městečko terorizuje ohromný lidožravý krokodýl a ubohá skupinka Američanů ho musí zastavit, než začne znovu zabíjet. (Filmbox)

rakovnik

Michael Madsen jel na dovolenou do Thajska. Zde se setkal s filmaři, již natáčeli film o heroických Američanech, osvobozujících tentokrát Thajskou zátoku od krokodýla. Natočil s nimi pár záběrů a dovolená byla zadarmo. Film oplývá velkým množstvím dokumentárních záběrů, špatných herců, tragického scénáře a ubohých digitálních efektů. Ač se tváří totožně, je to laciná napodobenina klasických tuctových horrorů. ()

Fallen_One

Když si odmyslím krásné thajské teenagerky a proklatě sympatickýho krokodýla ( :oD :oD ) tak je to jasnej odpad, ale koukat se na to dalo a přes to přeze všecko je to pro mě jen zklamáním, ale zábavným a (jak na co) koukatelným. ()

tomeek odpad!

Něco TAK špatného jsem neviděl, ani nepamatuju. 8 metrový krokodýl v deseti metrovém podsvíceném bazénku a chlap si ho nevšimne? Mizerné efekty, mizerný scénář, herci špatní.. To je prostě tak špatné, že to není už ani k smíchu a to je zlé :) ()

Paity odpad!

Výkony některých herců bych označil v nejlepším případě jako tragické. Jestli někdo z nich měl alespoň základy herectví, moc bych se tomu divil. ()

Badel odpad!

Nuda i v rámci krokoušovských filmů. Je to málo guilty pleasure, takže to nemá nic ke koukání. ()

zdeny99

Nízkorozpočtové béčko o krokodýlovi, který terorizuje jedno městečko pravděpodobně někde v jihovýchodní Asii. Ten dostane v prvních deseti minutách hodně prostoru. Z počátku má svoji zabijáckou show a poté jeho mladší příbuzní, malí krokodýlci, vystoupí na samotné show v zábavním parku. Ovšem poté nastává strašná nuda, kdy se krokodýl objeví jen na pár krátkých chvil. Nezachrání to ani ženský, jelikož tady je to skoro samá Filipínka, Vietnamka, nebo co to bylo. Totální brak! [484. hodnocení, 44. komentář, 17%] ()

crha odpad!

Teď jsem úplnou náhodou narazil na dva klenoty po sobě. Jeden o žralocích a druhý o krokodýlovi. Tohle se prostě nedá popsat, totální sračka a dno jaké kdo může natočit. Madsen má vedlejší roli a dá se vydržet, takže ta jedna hvězda je asi za něj. Jinak totální průser a.... a seru na to, co bych tady rozepisoval. Teď sem si to rozmyslel, protože i jedna * je moc - dávat to jenom za Madsena nebudu, jen protože jede hroznej rokenrol styl a že byl dobrej v Gaunerech. Hanba mu, že na tuhle roli vůbec kývnul. ()

drankeryth

Nechce sa mi verit, ze tento krokodil bol obrovsky, pretoze v zaberoch som videl ovela mensieho krokodila, akeho si vymysleli tvorcovia tohoto filmu. Aj to neboli uplne skutocne zabery z filmu, lebo niektore boli akoby vystrihnute priamo z nejakeho prirodopisneho serialu a tie co boli spracovane pocitacovymi serepetickami, neboli zas tak moc na dobrej urovni, akou disponuje sucasna pocitacova grafika. Celkovo som vo filme ani nepostrehol poriadny zaber na krokodyla, ked utocil na ludi. Kamera behala vselijako, ale nie poriadne na utok krokodila, co je naozaj aj skoda pre tento film. Takto mu to len uskodilo a konecne dielo stoji za velky prd. Dokopy tam tych vrazd zas tak moc nebolo, pretoze dej filmu sa skor upriamoval na rozvijanie vztahov medzi ludmi, co tento film skor zaraduje medzi normalne filmy, ale je v nom sem tam nejaky naznak thrileru, ked ukazuju krokodila. Masakre od krokodila sa nekonaju, ako som si najprv myslel, co ma ani neprekvapuje, kedze je to skoro obycajny film. Jeden taky masaker sa len objavil vo filme a to konkretne v tom bazene miestneho mafiana, ked sa s nim pohral krokodil. Na hladine po nom zostali plavat koncatiny a hlava. Ked jeho partak uvidel krvavy bazen tak uz len vylovil hlavu a okamzite prisiel o ruku. ani nestihol privolat policiu. Na zemi uz len zostala lezat ruka drzajuca mobil v pevnom stisku. Toto jedine by sa aj dalo prirovnat k hororu, co som ani vo filme necakal, pretoze pocas celeho filmu nic nenaznacovalo, ze by taketo nieco by bolo pouzite vo filme. Vo filme bol aj jeden komedialny prvok zo zanru cierneho humoru. Vo vode sa hrali deti a ku nim prisiel jeden chlapik na vodnom skutri a povedal ich rodicom nech vyjdu von, pretoze vo vode je krokodil. Vsetky deti vysli von, len jeden chlapec zostal stale vo vode. A otec na to: Nech ho zje:) A netrvalo dlho a aj sa tak stalo:) Zabitie krokodila bolo dost jednoduche, par ranami z kalasnikova do chrbta ho okamzite usmrtila a bolo po milom krokodilovi. Myslel som si, ze krokodil bude odolnejsi a pohra sa s nimi, ale to by som asi chcel vela od tohoto rodinneho filmu:) ()

MickeyStuma

Co se týče ekohororů, nejčastěji se používají po desetiletí žraloci a krokodýlové. Tento se už dle názvu drží toho druhého. Snímků o zabijáckých krokodýlech už vzniklo tolik, že snad nic originálního ani přinést nejde. Pokud se tedy tvůrci nepustí do fantasie jako v případech žraloků viz. Sharknado. Tentokrát tu máme krokodýla v Thajsku. Dějová šablona je už skutečně filmařsky tak profláknutá, že od samého začátku je děj naprosto předvídatelný. A protože se jedná o film televizní, ční z toho ohromná levnost a, jak jinak, scenáristické chyby. Děj má mnoho děr a některé postavy, jako třeba Croc Hawkins v podání Michaela Madsena, jsou zbytečné. Pokus o atmosféru znatelný je, ale když je děj značně trhaný a chybí patřičná plynulost, diváka nemá šanci jakkoliv nadchnout. Pro noční televizní vysílání pro nespavce postačí, ale to je asi tak všechno. ()

rublik05 odpad!

Že si tvůrci většinu záběrů na krvelačnou bestii vypůjčili z přírodopisných dokumentů mi překvapivě ani nevadilo, protože se jednalo asi o ty nejpěknější a zároveň i nejzajímavější záběry z celého filmu. Není se čemu divit, jelikož sledovat tu přehlídku mizerných efektů a vyloženě tristních hereckých výkonů je sice zpočátku docela vtipné, ale postupem času se z toho chce člověku čím dál tím víc zvracet, takže mě záběry na plovoucí krokodýly velice potěšily a vlastně se mi svým způsobem i líbily. K filmu samotnému se toho ani moc napsat nedá. Stominutová nuda, špatně natočená a zahraná, kde tím nejlepším momentem je závěr, protože víte, že to utrpení již brzy skončí. Nic víc asi netřeba dodávat. Zdejší hodnocení zcela odpovídá realitě. 0/10. ()

dkas odpad!

Ale fuj. Tohle bylo tak hrůzné, že to ani nebylo vtipné. Spíše to bylo dementní, jako když otec skáče pro svého syna, kterého zrovna sežral krokodýl, do vody s plechovou od piva a pod vodou na něj volá tak, že mu je zřetelně rozumět. Herci jsou nesympatičtí a to tak, že hodně. Brrr... ()

Kaszos odpad!

Otrasné! Bože môj, ako toto môžu pustiť do TV?! Veď toto je zdraviu škodlivý film! Otrasné efekty, film je natáčaný s asi 2metrovým krokodílom a občas sa tam objaví otrasná počítačová animácia. Človek, čo toto natáčal asi prepadol z Biológie. Bolo to utrpenie.. (-5%) ()