Poslední dům nalevo

• USA The Last House on the Left (více)

Hrus

Tenhle film se vymyká označení slasher, kde mi většinou postavy přijdou stupidní (až je mi to místy k smíchu). Zde se jedná o skutečný boj o život, krvavý a špinavý, přesto reálný (téměř ;) ). Doporučuju nečíst žádné komentáře o ději, ale pokud čtete komentář můj, tak už jste tak asi udělali. Každopádně mě tohle dostalo a koukal jsem na to s otevřenou pusou. Některé scény zajímavě natočeny (honička v lese), dobrá hudba, někteří herci též až překvapivě dobří (Tony Goldwyn, Monica Potter, Sara Paxton). Vysoká dávka napětí udržovaná bez hluhých míst celý film. Jasných 80%. ()

BlondSw

Brutální horor, pravdivý v tom, co jsou rodiče schopni udělat někomu, kdo ublíží jejich dětem. I ti nejhodnější lidé odhodí společenské zvyky a změní se v kruté vrahy. Nevinný začátek se rázem promění v hodně krvavý masakr. Emoce fungují na plné čáře. I člověk který viděl desítky hororů, musí uznat že tenhle patří mezi ty lepší krváky u kterých pracuje i psychika. Horor zaujmul napínavým dějem a zajímavými okamžiky v obyčejné až mrazivé situaci. Ovšem část, kde je detailně zachyceno brutální znásilnění dívky vážně nezaujme! Shlédnutí tohoto hororu je opravdu zážitek. Pro milovníky krvavých masakrů a pro silné povahy jen doporučuji.. ()

vilusinska

Teda tak tohle byl hodně špatný horor,některé scény nic moc,asi jsem od toho čekala více už podle hodnocení.Neříkám že nestojí ho shlédnout ale já vím určitě že si ho podruhé už nepustím,byla by to ztráta času. Ale film tam měl i klady,asi nejlepší to bylo v tom lese,takže tak půlka filmu a pak to zase nestálo za nic. ()

Element2

Už jsem přestal horory hodnotit podle jejich bratrů a sester. Když zhodnotím příběh, tak prostě nevím, jestli má cenu dál žánr "horor" točit, všichni už od začátku víme, kdo přežije a dá se i odhadnout, co se bude dít. Po názvu "Poslední dům nalevo" jsem čekal opravdu něco výjimečného, stejně tak jako u "I split on your grave", pořád u hororů nemůžu přijít na to, že se netočí něco fakt pořádnýho s většíma hvězdama a stálo mi to za víc než jedno kouknutí. ()

Abalzo

Škoda. Škoda, že postavy jsou opět "nezranitelné". Když už ve filmu vystupují postavy normální, lidské, ne žádní superhrdinové či mutanti, tak by také měly vydržet pouze to, co vydrží obyčejní lidé. Bohužel jako ve spoustě jiných filmů i zde obyčejný, nijak netrénovaný doktor vydrží rány všemi možnými věcmi, oklepe se a jde dál, jako by se nic nestalo. Chyba, velká chyba. Jinak by to mělo atmosféru, solidní herecké výkony a především závěrečná scéna si zaslouží pochvalu. ()

libca100

je to drsné, surové a realistické....jako život. dala bych to jako povinný film pro střední školy, aby mládež věděla, že dávat si bacha na cizí lidi je v dnešní době podstatná věc pro přežití a že riskovat se někdy nevyplácí. Každý z nás asi někdy v životě pokoušel osud stejně jako hlavní hrdinka a o to je to mrazivější.Jediné mínus za pana doktora, za kterého skoro všechnu "špinavou"práci musela oddřít manželka.Eden Lake byl možná ještě o něco drsnější.To zas pro případ, že by vás napadlo trávit romantickou dovolenou se svou drahou polovičkou na odlehlém místě pod stanem... ()

Venceslao90

Docela mě zaráží tak vysoké hodnocení. Pro mě to je jen další slasher, ve kterém je jen více násilí a krve než v jiných. Násilí tu však žádnou hodnotu nemá, protože je samoúčelné. ()

Braga

Je to fakt super thriller ale nejlepší byl až ten konec jak se všechno obrátilo k dobru a zabíjeli ty špatné a to fakt dost brutálně. ()

ssscream

Absolutně nechápu, proč v oficiálním textu distributora se dozvíte v podstatě o celém průběhu filmu a už se na něj vlastně ani dívat nemusíte. ()

kolodej1

filmů tohoto typu jsem už viděl celou řadu. Celkem jasný příběh, kde jsou na jedné straně grázlové a na druhé s nimi bojující oběti. Tohle ovšem rozhodně patří k tomu lepšímu, co jsem měl možnost vidět. Dostatečně brutální pojetí, napětí, spád děj bez zbytečné vaty. A taky naštěstí chyběly ruzné hlouposti a nesmysly v chování postav, které bývají jinak běžné. A tak bylo milé, že tentokrát nebylo uplatněno klišé, že zdánlivě zneškodněný útočník se ještě nejméně jednou zvedne a zaútočí, člověk se ale i bez toho dočkal hustého finále. Pro děti to tedy fakt moc není, ale já se bavil dobře. Celkově nadprůměrné dílo, jak hereckými výkony, tak příběhem a i třeba zajímavou kamerou, která mě několikrát vysloveně upoutala ()

blade23mc

Sice více méně po zhlédnutí traileru víte, co se komu stane a jak to všechno dopadne, ale i přesto to dokáže vehnat napětí a parádní atmosféru, kdy prostě chcete vidět, jak ti zlí dostanou na frak... 75% ()

Karin00

Super thriller, pořádné napětí, očekávání, na kterou stranu se přidá mladý chlapec - tato postava byla nejzajímavější a nejvíc mě bavila.......závěrečné záběry na krásné mrtvolky, a poslední okamžik bomba, téměř doslova :) ()

topvideo

Po vzhliadnutí predošlých sračiek tohto žánru dávam 40%, stále sa pýtam...točia sa tieto filmy pre výstrahu? Asi... ()

Zlty_Dodo

Kvalitný a napínavý píbeh ublíženia a pomsty. S relatívnym happyendom. Ľahkomyseľnosť, bezohľadnosť a násilie vyvolá reakciu rovnakého kalibru a divák musí uznať, že po zásluhe. ()

hony23

Adrenalinová jízda, která mě po mdlejším úvodu chytla za koule a už nepustila. A když už to vypadalo, že nejslabší pasáží filmu bude závěr, přišla závěrečná scéna, která mě přesvědčila přidat i pátou hvězdu! ()

Pepi74

Problém u tohoto filmu je, že je fakt zbytečně dlouhý. Po pěti slovy pěti minutách znásilňování ve filmu jsem si uvědomil, že mám otevřené okno a že se až divím, že sousedi někoho nezavolali. A tak je to se vším. Hlavní záporák se svou oholenou hrudí proti divnému doktorovi, který místo aby zachránil rodinu a pak si to pořešil u soudu běhá po domě a hledá zbytek party? Nejasná úloha syna a samozřejmost místa bez signálu (jak to měli tvůrci dřív, když nebyly mobily jednodušší) je samozřejmost. Za mě za tři, jen pro tu pomstu. ()

sirjohn

Jedná se o remake filmu ze 70.let. Dialogy i děj nula, vše postavené na strachu. Bohužel se takový prasárny dříve děly, tak snad tento film povede alespoň k ponaučení, anebo řešit mikrovlnkou :). Souhlas s recenzí Aniki ()

Mangano

Tento remake remaku má oproti snímku z roku 1972 jednu podstatnou charakteristiku - je to dobrý film. Ze začátku se dost pomalu rozjíždí a asi do poloviny stopáže je to jen velmi průměrný thriller. Oproti původní verzi však úplně letí na skluzavce, takže neříkám nic. V momentě pak, kdy otěže situace přebírají rodiče, to začíná svištět ještě víc. S jednotlivými úmrtími jsem celkem spokojen, jen to poslední mohlo být skutečně o něco pomalejší. Osud syna hlavního záporáka se mi nakonec také líbí mnohem víc než v původní verzi, kde mi absolutně nedával smysl. Postavy se chovaly logicky a herecky to taky není žádná katastrofa. Dobrý thriller pro změnu neuškodil, co je na něm ale hororového, to netuším - asi ta bouřka nejspíš. ()

mikul

Asi bych dal 4, ale po patku, valentynu, repo a dalších nemůžu jinak. Na začátku filmu jsem měl v ruce jahodové mléko a po filmu jsem ho musel dopíjet, držel jsem ho stisklé v ruce a neměl pomyšlení na to se napít, napětí po takovou dlouho dobu jsem po dlouhou dobu neprožil, jediné, co mně snad vadilo byly ty náhody - vždy každý na správném místě, puška nevystřelila v nejdůležitější moment, manželka se vždy objevila až v nejvyšší nouzi, manžel zamkl dceři před nosem, manžel je doktor....ale jsem to schopný překousnout a teď už můžu jenom litovat, že jsem na tento film nepřemluvil ostatní a šli jsme na noc v muzeu 2 :-/. ()