Chuckyho kult

• USA Cult of Chucky (více)

Poslední čtyři roky strávila Nica (Fiona Dourif) v ústavu pro duševně choré zločince poté, co byla nespravedlivě obviněna, že to byla ona, ne Chucky, kdo zavraždil celou její rodinu. Když ale její psychiatr na skupinové terapii představí nový léčebný prostředek – “hodnou” panenku – léčebnu postihne série děsivých úmrtí a Nica začne o své diagnóze pochybovat. Andy (Alex Vincent), Chuckyho nyní již dospělá oběť z původního snímku Dětská hra, spěchá Nice na pomoc. Aby ji ale zachránil, bude muset obelstít Tiffany (Jennifer Tilly), Chuckyho dávnou nevěstu, která udělá cokoliv, aby pomohla svému milovanému protějšku. A je jí jedno, jak smrtící a zvrácené to bude. (Bontonfilm)

tXtX

Ale hej, môže byť. Predchadzajúca časť bola síce lepšia, no nenudil som sa ani sekundu. Prvá polovica bola priam výborná. Potom to už začalo trošku škrípať.. Viac bábik mi nevadilo, práve naopak, boli vtipné. Samozrejme mi ale vo filme vadila prítomnosť Tiffany, nakoľko jej postava pochádza z častí, ktoré fakt neznášam. Naopak ale Andy potešil. Takže v pohode 60% a po záverečných titulkách je jeden bonbónik pre fanúšikov skvelej druhej časti. ()

SNCIS

"Neboj se." - "Co?" - "Neublížím ti." - "Děláš si prdel?" - "Ne, to ne." - "Já ti to vysvětlím. Jsem stará, dětská hračka vyrobená v osmdesátých letech, stojící přímo před tebou s velmi ostrým skalpelem." - "Ne, nejsi." - "Ano, jsem!" - "Jsem schizofrenička. Vídám divné věci." Příběhově to byl chaos! Film volně navazuje na ten předchozí. Máme tady dvě dějové linky: První se točí okolo hrdniky předchozího filmu. No, a druhá se točí okolo hrdiny původní trilogie. Problém mi dělalo určit tu hlavní dějovou linku, neboť Chucky byl na dvou místech současně. Takže jsem si kladl otázku, jak je to možné? A co z toho se děje teď? Protože jsem si myslel, že jedna linka se aktuálně děje a druhá ukazuje, co sa stalo před pár dny. Pravda byla však trochu jinde... No zkrátka příběhově to bylo překombinované. Po vizuální stránce, ale nelze nic vytknout. Nemohu však dát více než 3 hvězdy, kvůli tomu zmatku. P.S: Jennifer Tilly se tu pochopitelně opět mihla a předvedla, tu svojí klasiku. - 60%. ()

Chuckymaster

Proboha je to tady... Toto je první díl chuckyho který mi opravdu nesedl. Chuckyho model se sice zlepšil od kletby, ale jinak to byla slátanina a už mi to přišlo i úchylné. Tento film je ostuda této trilogie a nikdy neměl vzniknout. Podle mě měly sérii ukončit šestkou ale sedmý díl byl opravdu propadák. Tento snímek je tak špatný a tak nudný že bych to považoval za nějaký Cčkový film. ()

monny9987

Dosť bolo tragédie, máme tu trápnu hororovú frašku! A zas USA prezentuje LGB, vnášajú to už snáď všade…inak film o ničom…strata času. ()