Chuckyho kult

• USA Cult of Chucky (více)
Trailer 2

Poslední čtyři roky strávila Nica (Fiona Dourif) v ústavu pro duševně choré zločince poté, co byla nespravedlivě obviněna, že to byla ona, ne Chucky, kdo zavraždil celou její rodinu. Když ale její psychiatr na skupinové terapii představí nový léčebný prostředek – “hodnou” panenku – léčebnu postihne série děsivých úmrtí a Nica začne o své diagnóze pochybovat. Andy (Alex Vincent), Chuckyho nyní již dospělá oběť z původního snímku Dětská hra, spěchá Nice na pomoc. Aby ji ale zachránil, bude muset obelstít Tiffany (Jennifer Tilly), Chuckyho dávnou nevěstu, která udělá cokoliv, aby pomohla svému milovanému protějšku. A je jí jedno, jak smrtící a zvrácené to bude. (Bontonfilm)

Trailer 2

ARI50

No Chucky je zpět už po několikáté a nebylo by lepší začít od nuly třeba i nějak jinak? Strašně slabá hororová atmosféra, prostředí filmů super sníh v hororech můžu ale moderní léčebná to nezachrání bohužel tady mělo být použito něco staršího s děsivějším pocitem nejlepší scéna padání skla na pacientku, řekl bych možná i nejslabší díl. Chuckyho živá soška se mi líbila, a nejvíc pobavily 3 Chucky v místnosti. ()

Morholt

Standardní Chuckyho trdlování, tentokráte v blázinci. Námět už je sice dávno vykutaný, prosetý a znovu vykutaný, ale pokud je to nějaká doba, co jste naposledy viděli neposednou panenku v akci a nechcete se vracet ke starým dílům, tak vás Cult Of Chucky potěší. Já se docela bavil, protože na nějaké ty vnitřnosti či rozšlapanou hlavu dojde, Chucky sem tam vypustí solidní hlášku a navíc mě baví mladá Dourifka, která se solidně potatila. 60% ()

kaylin

Pokud si někdy v budoucnu vzpomenu na film „Cult of Chucky“, asi to bude proto, že je to film, kde postava panenky pořád funguje a je zde pořád stejně děsivá, jako byla v prvním filmu. Je tak dobře nadesignovaná, že nic na své děsivosti neztrácí. Ale pak si na film vzpomenu už jen proto, že je to průměrná podívaná, a to jak v rámci hororu, tak i v rámci celé série. Nic, co by oslnilo, nic, co by skutečně vyděsilo. ()

MM_Ramone

Americký scenárista talianskeho pôvodu George Donald Mancini sa do dejín horrorovej kinematografie zapísal predovšetkým ako stvoriteľ kultovej postavy, reinkarnovanej vraždiacej bábky Chuckyho. Podľa jeho scenára bolo v priebehu rokov 1988 až 2017 natočených sedem častí tejto série. Posledné tri pokračovania aj sám režíroval. Konkrétne sa jedná o tituly: Detská hra (1988), Detská hra 2 (1990), Detská hra 3 (1991), Chuckyho nevesta (1998), Chuckyho potomstvo (2004), Chuckyho kliatba (2013), Chuckyho kult (2017). Videl som ich všetky. Dnes som si pozrel v pôvodnom znení s titulkami poslednú spomínanú časť "Cult of Chucky", ktorá plynule nadväzuje na predchádzajúci diel. Zmenilo sa prostredie, ale atmofséra zostala rovnaká. Takže ju budem hodnotiť tak isto ako jej predchodcu. *** ()

dubinak

Tak Cult of Chucky za mě špatnej vtip. Příběh byl absolutní necelistvý bordel scén vybraných namátkou. Debilita postav neznala mezí. Chucky mě taky zrovna nepotěšil, ale nechci spoilovat proč. Hlášek tentokrát bylo žalostně málo, ale co musím opravdu shodit byl ten dementní děj a to pardon, ale to prominout nemůžu. Předchozímu dílu nesahá tento ani po kotníky. Otevřený konec nám samozřejmě ale dává naději, že Chucky půjde stále vpřed. ()

• Celosvětová premiéra proběhla 24. srpna 2017 na FrighFestu (Londýn). (Varan)
  • Po záverečných titulkoch je ešte bonusová scéna. (BoredKid)