Sandy (Catherine Zeta-Jones) je šťastně vdaná, má dvě děti a myslí, že už jí v životě nic nechybí. Jednoho dne náhodou odhalí nevěru svého manžela. Rozhodne se k radikální- mu kroku: opustí ho a přestěhuje se i s dětmi do New Yorku, najde si práci, přátele a začíná nový život. Brzy po příjezdu Sandy nečekaně vstoupí do života sympatický mladíček Aram (Justin Bartha), který pracuje v kavárně pod jejím bytem. Aram Sandy občas hlídá děti, které jeho společnost a zábavné hry přímo zbožňují. Také Sandy začíná nechtěně podléhat jeho neodolatelnému klukovskému šarmu... (oficiální text distributora)

FilmFan24

Opravdu velice sexy 40...velice příjemný film, velice ...ale co. Podívejte se sami. Každopádně Catherine Zeta-Jones má šmnrc a není divu, že ji balí poměrně mladší Justin Bartha. Jeden z mála povedených romantických filmů poslední doby... ()

grogodil

Catherine je síce herecké poleno, ale vyzerá stále vynikajúco. Našťastie sa v takejto nenáročnej blbine tá jej snaha o herectvo trochu stratí. Inak je The Rebound klasická plytká, vykalkulovaná romantická komédia plná sladkoblbých dialógov, ktorá smeruje presne podľa očakávaní tam, kam to je u romantických komédii zvykom, akurát si pred samozrejmým happyendom spraví tak trochu zbytočnú 15 minútovú zachádzku okolo sveta. Nenudilo ma to, ale na viac sa ten film nezmohol. ()

kajas

V některých okamžicích velmi originální až bláznivá komedie, které vévodí skutečně nádherná Catherine a sympaťák Bartha (konečně se dočkal větší role, a právem). Scénář dokáže plynule přejít i do vážnější roviny a závěr mě skoro až dojal. ()

Kopik

Tak tato romantická komedie mi prostě sedla. Velice příjemní herci, pěkný příběh. Pokud pominu jemně nezvládnutý začátek, tak se mi cca pod 20 minutách film dostal pod kůži. Říkal jsem si, že to bude spíše pro mě nadprůměr, kolem čtyř hvězdiček, když se blížil konec filmu, ale právě ten mě dorazil. Ten konec byl nádherně zmáknutý, to cestování atd. mě krásně uklidnilo a po filmové stránce uspokojilo. Pro mě velice příjemné překvapení a po dlouhé době plný počet. (Viděno 25.07.2010) ()

Petroff

O úplně nejvíc nejhodnějším klukovi na světě... A jasný, že bude s tou MILFkou, to přece víme z názvu filmu. Dost hustý jsou její dětičky, dávaj tomu slušnej říz. Jinak průměr, ani to nemám proč hanit... koukal jsem na to s tím, že jsem věděl, do čeho jdu ... ()

Huntelaar

Hele, není v tom traileru kompletně celý děj? Nebo přesněji, nedokážu si představit, co víc by mělo být v plné stopáži. ()

Fanucci

Místy opravdu hodně vtipné. 70% Dost mimo je název Sexy 40 - vůbec nesouvisí s Rebound (rebound sex, rebound relationship - o to v tom filmu přece jde). ()

tufr

Po rozpačitym začátku mě to začalo bavit a vcelku jsem si to užil. Zeta se mi líbí už dlouho a Bartha je příjemnej. Byly tam i slušný džouky který bych nečekal!!! Na pohodu!!! ()

Fíla

Působilo to na mě jako pohádka na dobrou noc. Ikdyž nemůžu upřít myšlence že Catherine je opravdu sexy 40. Takových filmů je hodně. A i lepších. Sympaťák Bartha se mi ale líbil. Věk přeci jenom není tak velkou překážkou ve vztahu. Tenhle film na to ale až tak nepoukázal. Krásná pohádka na dobrou noc. 3,5* ()

Beagle

Musím říct, že Sexy 40 se podařilo zprvu překonat moje očekávání. Ze začátku je film docela svižný, vtipný (třeba jako epizodka Sandyina rande s chiropraktikem, obě děti a jejich komentáře) a oba hlavní představitelé docela sympatičtí (a to snímky s paní Douglasovou aktivně nevyhledávám, protože si stále myslím, že Chicago bylo vrcholem její herecké kariéry a jestli někam patří, pak do muzikálů na Broadwayi - soudě dle její rok staré ceny Tony). Ovšem to, co nám tvůrci nachystali na poslední čtvrtinu snímku a samotné finále, to byla rádoby slzy ždímací podpásovka blížící se parodii na romantické komedie (nebo životu Angeliny Jolie v mužské podobě). Musím říct, že podobně střižený Prime se s finále a důstojností postav vyrovnal daleko elegantněji (a realističtěji). ()

kombajn

Po všech stranách průměrná romantika. Dvakrát či třikrát se zasmějete a jinak se jen koukáte na předvídatelné obrázky, aby to celé završil předvídatelný konec, vy si mohli poplakat, zmáčknout svému milému/svojí milé ruku na konci a zapomenout. Lehce klišoidní romantika, která se dá docela přežít, ale těžko se k tomu budete vracet, jako třeba k Lásce nebeské :) ()

Lischai

Kdepak, není to hloupá romantická komedie - je to chytrá romantická komedie. Podobně jako In Good Company ji konec katapultuje z nudných třech, k zaslouženým čtyřem hvězdičkám. ()

M.i.k.e

hodně příjemné překvapení.Tvůrci hrají spíše na romantickou,než komediální notu,ale v součtu jim z toho vychází velmi pohodový a lidský filmeček.Na čtyří hvězdy to sice nestačí,ale příliš mnoho nechybí...a Catherine Zeta-Jones je i ve svých 40 proklatě sexy...70% ()

Chen

Nechal jsem se zmást plakáty a čekal klasickou romantickou komedii, ale vlastně jde o nenáročné drama věnující se problému věkového rozdílu ve vztahu. Příliš negraduje, ale lehce se sune k neexplozivnímu závěru, který na mě ovšem zapůsobil mnohem více, než nějaký přesládlý happyend. ()

SallyZen

Moc povedená romantická komedie, která se vyhnula velkým klišé, což je velice dobře. Samozřejmě všem neunikla, to je jasné, ale ty obrovské tam fakt nejsou. S Catherine to mám jak na kolotoči. Jednou jsem měl chuť přetočit scénu, jelikož to bylo hrozný a jindy jsem ji téměř miloval(Neboj Chloe, ty si jediná). Příběh je celkem jednoduchý, ale prostě ten konec se povedl. Nic nevymýšleli a natočili to opravdu parádně. Žádný dojemný scény, kde z Vás chtěj vyždímat kapesníky, což se jim většinou nepovede, ale jen ukončený film s lehkým úsměvem na tváři, vyjadřujíc potěšení. Bartha se mi líbil už v Lovci pokladů a zde to potvrdil, že je přirozený talent. Trošku mi tam neseděla hudba, ale pan Mansell si to žehlí u Aronofskyho. Jsem spokojen. 80% ()

peiton

Tak takúto tému ja môžem,takou nepohrdnem.Téma skúsená staršia žena vs.chlapec,no bohužiaľ pri tom to aj končí.Celkový dojem a zážitok z filmu kazil práve Justin Bartha.Tento fakt nezachránili ani jeho modré oči.Ked má vyzerať dobre,tak jedine v Holy Rollersovi.A k mojej spokojnosti nepridáva ani fakt,že to bolo poňaté viac po komickej stránke,kde komické scénky nestáli vôbec za žiadnu srandu.Skôr by som prijala viac tej ťažkej romantiky.Tiež hlavným dôvodom prečo sa film neoplatí vidieť,je to chýbajúce povestné iskrenie u oboch hl.predstaviteľov bez štipky čara,šarmu,nevraviac o sexuálnom náboji.To už by sme u tohto chceli až príliš.Pokaziť tak pekný nápad,ktorých je vo filmovom priemysle ako šafranu,s prepáčením - nasrali ste ma!Nedám im viac ako 2*A dokonca ani s prižmúrením jedného oka! ()

Martin741

Sympaticka romanticka komedia o tom, ako sa 40 rocna pani Catherine Zeta-Jones zamiluje do 25 rocneho haranta. Tempo film ma, dialogy celkom na urovni, akurat za seba by som povedal, ze ovela lepsie by bolo : 40 -nik sa zamiluje do 25 -rocnej samice, to je pre mna ovela fascinujucejsie : 60 % ()