Bez úniku

• USA Breathing Room (více)

Myslíte, že ohraná variace na známý horor SAW již nemá co nabídnout? Že ani nemůže? V tomto mrazivém snímku půjde o čirou hrůzu. Nejsou zde ale zapotřebí žádná monstra, neboť i člověk sám o sobě dokáže být v krajních situacích dostatečně zvrhlý a odporný. Myslíte, že jste viděli všechno? Mýlíte se. (Davies182)

PepusGi11._ odpad!

Blbý,trapný,bez hudby,nudný,lidi bez kapky hereckyho cítění,ucukaná kamera,ne,ne,ne.....Všechno špatně...Pro ty,kteří se dívali od začátku do konce,palec hore!....Ja to nedokazal.... ()

vandamator

Film se snažil napodobit kostku popřípadě saw, hodí vás do děje a vůbec netušíte co se děje, postupně se dozvídáme že se jedná o typickou hru o život. Nápad je to sympatický a ze začátku i funguje ale časem se ukáže režijní nekvalita a opravdu hrůzostrašně napsané postavy, což snímek sráží do televizní tuctovky je velká škoda že se režie neujal někdo jiný, protože atmosféra není až tak špatná. ()

uprchlice odpad!

K tomuhle filmu napíšu jen pár slov. Za prvé: Rozhodně jsem neměla stejný pocit jako když jsem sledovala Saw nebo Kostku, protože při nich jsem si nekousala nehty nudou a neusínala. Za druhé: Příběh mi připadal ubohý, bez špetky akce a napětí a herci v něm byli ještě ubožejší. Připadalo mi, že oběti jsou jako psi, když mají okolo krku náramek, ale proč jim nedal aspoň nějakou šanci? Proč museli bejt zavřeni v jedné místnosti? A za třetí: nechápu, jak je vrah mohl zabíjet ve tmě? Kdybych měla s tím filmem něco společnýho ( hrála v něm či ho režírovala ), tak bych ani nemohla vyjít mezi lidi, jak bych se styděla. Tento film nesahá Sawu ani po kotníky. Tvůrci by se měli stydět!!!!!!!!!!!!! Tento film patří do koše! ()

Loky393 odpad!

Vyborně první film co musim hodnotit takhle ale myslim si že aji na takove hodnocení je film dost blbej a stupydni zaprve nesnašim filmy co se furt odehravají v jedne mistnosti takže žadnej děj za druhe ti herci no možna tak na oscara z plechu za třeti divil sem se Vam jak tady pišete o tom konci nemohl sem přiznat že musi byt tak blbej ale davam Vam za pravdu debilni konec muj požitek z filmu sem maximalně na režisera pořadně nasranej že mi zbytečně zabil 89 minut života u toho filmu nečekate žadny děj jenom budete čekat kdy se Vam bude chtit sahnout po ovladači a vypnout to HRUZA ()

Zavi odpad!

Je to zlé, nedomyslené a k tomu ešte bez pointy. Zlý výber hercov. Lepšie by som to natočil mojou osobnou kamerou. Zaujímalo by ma čo v tom filme súťažiaci jedli a pili keďže pre prežitie je to najdôležitejšie a oni tam nejedli a nepili skoro 5 dní..teda podľa čoho som to pochopil. Tento film by som neprirovnal k žiadnemu inému pretože žiadny iný film neni tak zle natočený. Myslím že tú pálenku čo bola v tom filme vypili kameramani pred natáčaním. Pre mňa odpad... ()

occultus

Pre mňa osobne zaujímavý snímok, aj keď je jasné, že SAW sa to nemôže rovnať. Najviac sa mi, ale páčilo celé rozuzlenie a to by som nazval "znepokojivé". Predstavte si, že niekde na svete sa to môže kľudne diať. Veď je známy prípad, ktorý sa stal ešte pred natočením Mlčanie Jahniat a ktorý sa podobal tomuto naozaj výbornému filmu. Hold život je najlepší scenárista:-) ()

Sylviiik

Trochu mi to připomínalo...vlastně hodně to připomínalo horor Vražedná hra. Stejný děj, stejný konec, ale také stejně zdlouhavé a nudné. Ani nevím, za co je ta jedna hvězdička. Asi za to, že jsem to vydržela až do konce a nevypla to po prvních deseti minutách. ()

whoof odpad!

Na tenhle skvost jsem narazil, když jsem takhle při obědě hledal nějakou tu instantní zábavu na youtube. Popisek vypadal docela zajímavě, tak jsem si řekl, že to zkusim. Popravdě, jsem přesvědčenej, že tvůrce tohohle dílka to zfouknul za jedno sezení na hajzlu, když se přežral fazolí a přemýšlel nad tím jak si vydělat na svůj Iphone ze zastavárny. Pokud nechcete hodinu a půl sedět u téhle trotloviny, která by se vešla do pěti minut, můžete číst dál: SPOILER ALERT Blik - žena ve tmě - blik - žena a 13 lidí v garáži - "Kde to jsme? Nevím!" Blik - červené světlo - Blik -Světlo, žena a 12 lidí + jeden pocintanej kečupem - "Co se to děje??? Nevím!!!" Blik - Červené světlo a jekot - Blik žena a 11 lidí + jeden pocinatnej kečupem .. Takhle to de dál až do doby kdy začnou docházet lidi, takže se tam musí objevit ještě aspoň jeden další , aby se to natáhlo na tu hoďku a půl. Nakonec blik - žena odchází s rozmilým úsměvem na tváři a prázdnou flaškou kečupu kamsi do kanclu, kde sedí lidi u komplu a ve chvílích kdy se zrovna nenatáčí čumí na porno. Jediný co mohlo zachránit tenhle "film" od odpadu by bylo, kdyby si hlavní hrdinka sundala ten top, což fakt málem udělala, ale pak to do střihli, takže nebude nic ()