poster

Bez úniku

 • USA

  Breathing Room

 • Slovensko

  Izba smrti

 • Nový Zéland

  Breathing Room

 • Austrálie

  Breathing Room

 • Kanada

  Breathing Room

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA, 2008, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • SOLOM.
  *

  Dle mého názoru jde o naprosto zbytečný film, který nemusel být vůbec natočen. Nic nového nám totiž nepřinese, tedy kromě 89.minut nudy. Je zcela zbytečné zde hledat nějakou pointu příběhu, protože tenhle film v konečné fázi nemá ani hlavu ani patu. Všechno důležité co by mohlo diváky zaujmout se odehrává ve tmě, takže stejně vlastně nic neuvidíme. Nezkušenost tvůrců se tím pádem promítla na plné čáře a udělala z jejich snímku jen obyčejnou kupu nesmyslů a trapných dialogů. Samozřejmě se zde najde i několik světlejších okamžiků, ale těch je zde opravdu jen pár a kdybych tady ty dvě-tři scény popsal, tak by jste se už na něj ani nemuseli dívat.(26.7.2010)

 • Antaeus
  *

  Obsah je tu napísaný pekne. Len na otázku "Myslíte, že jste viděli všechno?" sa v tomto prípade naozaj viac hodí odpoveď:"tak určite..". Pretože tu sa naozaj nič nové nedeje. Prakticky všetko je tu odkopírované odniekiaľ zinakadiaľ. Od námetu, cez jednotlivé smrti a viaceré detaily až po "šokujúce" finále. Korunu všetkému nasadzuje kamera, ktorú mal v ruke epileptik s parkinsonom. Neviem, či mala svojou "dynamikou" navodiť napätie, alebo len v rozpočte neostalo niečo málo na poriadny statív? Každopádne mi dojem zo sledovania skôr kazila. Ide o slabé dielo, ktorého nepozretím človek aspoň nestratí čas. A to mám "rúmofky" rád. Ach jaj..(12.5.2015)

 • Hitman_47
  *

  Filmů na tohle téma bylo natočeno už tři prdele, a většinou se mi líbily, jelikož se alespoň snažily mít nějakou pointu. Tady máte akorát více než lacný vizuál, velmi špatná úmrtí (takhle byste to natočili lépe i vy s nějakou obyč kamerkou a bastlí kečupu k tomu) a pokud čekáte nějaké rozuzlení, tak se nedočkáte ... jen se všichni tváří strašně drsně a jsou cool a sedí u netbooků .. sry za spoiler (ano, tohle je mega spoiler, krom jednoho "asi důležitého" zvratu, který jsem neprozradil), takhle totiž zní důvod, proč tam všichni jsou :) Ušetřete si čas a na tohle se vyserte !(11.2.2013)

 • drankeryth
  *

  Dalsi klon o zahadnej miestnosti, kde su ludia a vobec nevedia co tam vlastne robia. Banda roznych dementov je na smrt vystrasena a hlavne ked zaznie z repraku Vecierka:) Vsetci do jedneho boli na smrt vystraseni, pretoze vzdy niekto v tom polosere zomrel. Nikto z nich nic nevidel, pretoze vsetci mali problemy nieco uvidiet v tom pritmi. Vsetky sceny vo filme boli spichnute amaterskym dojmom a rozne rebusy vobec nevyzerali dobre, ale skor odstrasujucim dojmom.(17.9.2011)

 • cariada
  ***

  Překvapuje mě jak málo to má hodnocení. Přitom to bylo celkem dobrý. Slušná psychárna, tentokrát je zavřených 14 lidí a jen jeden má šanci přežít. Tak že je třeba se navzájem pozabíjet. Kdo by měl přežít je jasné hned od začátku, i děj je poměrně předvydatelný. jen mě někdy mrzelo , že se některý vraždy odehrají za tmy , tak že prd vidíme. Ani bych to Saw nepřirovnával spíš ke Kostce 2 a 9 hráčů se smrtí k tomu se to blíží asi nejvíc. Konec byl zajímavý až na toho novýho hráče, co tam křičel, že vše je jinak než to vypadá, ale už to nedokončil.(21.4.2013)