Crael

Spracovanie svojím štýlom " verte, neverte " zaujalo, ale aj skazilo môj dojem. Občas chaotické scény kedy má divák problém sledovať naraz viacero záberov. Avšak chválim tématiku ktorá ma zaujala a nasadila mi do hlavy malého chrobáka. Priemerná Jovovich a atmosféra ktorá by občas nahodila na tele zimomriavky. 3 z 5! ()

Vital

Tento film na mě působí přesně opačně,a to že vlastně ty "reálné videosekvence" mají podtrhovat autentičnost na pozadí filmu,tak právě ty videosekvence mě dostaly na maximum strachu,hlavně když jsem slyšel ten mimozemskej řev a malé levitování.Nedokážu odhadnout,co je pravda a co ne,(on asi málokterý divák by to dokázal) ale spíše díky spojování filmu a té reálnosti mi ubíralo na celkoví dojem u filmu.A nepomůže mi ani,že Milla mi do očí trvdí,že se to tak stalo. ()

Lukas0801

Pokud to někomu tady nepřišlo dosti autentické, já jim to sežral i navijákem. Podle mého na konečném hodnocení filmu záleží hlavně to, jak moc věříte nebo nevěříte v UFO. To, že to není zase tak "based on true events", jak by se mohlo zdát jsem zjistil až druhý den...a to mě trošku zklamalo, trošku uklidnilo. Tento film bude budit rozpor, ale na mě toto teda funguje 100% ()

Pointed

Nenávidím, když takhle lehce prokouknu lži. A jedna velká lež je tento film, snad jediné, u čeho mi opravdu spadla huba, byla scéna s tou kazetou. Jinak jsem spíše rozhořčen. Jinak řečeno - neskutečný, trapný fail omfg ! ()

Ailly odpad!

Film ''podľa skutočnej udalosti', a v kľúčových momentoch ''autentické' nahrávky ruší signál.. aj to niekto zbaštil? Nenávidím keď zo mňa režisér robí blbca. Nikdy viac. ()

Zevluska

V otázkách co existuje a co ne se názory liší stejně tak, jako se liší člověk od člověka. Nicméně od půlky filmu jsem měla husí kůži po celém těle, což mi vydrželo až do konce a k čemuž nejvíce přispěly střihy mezi reálnými a filmovými záběry. Vysoké hodnocení dávám už jenom proto, že jen tak nějaký film mi nevyklube do hlavy takovou díru jako se to povedlo v tomto případě. Jelikož to šlo do kin poměrně brzy po Paranormal activity a titulky hlásaly: Kdo viděl Paranormal Activity nemůže si nechat ujít 4. druh ( i když si tedy nemyslím že by to mělo něco společného) odložila jsem tento film až na pozdější dobu- teď si myslím že sem to měla spíše prohodit a jít do kina na 4. druh a PA si nechat před usnutím jako čajíček. ()

pr.del

Tento film jsem odkládal a odkládal. Až přišel dnešek. Že jsem si ho nepustil už dřív.Opět děkuji zdejším "hodnotitelům" (ne tedy všem, jsou i vyjímky) za ztrhání tak vynikajícího filmu jako je čtvrtý druh.Ještě že se neřídím jejich hodnocením , ale utvořuji si vlastní nazor až po zhlédnutí snímku. Jdu si lehnou .......... doufám že se mi nebude zdát o sovách :-) ()

tOmMo.D

Polodokument, ktorý dokáže spustiť emócie beznádeje a to hlavne pri pohľade na "reálne" zábery z hypnózy unášaných obetí, ktoré si na nič nepamätajú. Vtedy naozaj behá mráz po chrbte... Na škodu je fakt, že film neuvyužíva celý potenciál zhromaždených "dôkazov a faktov", no donúti zamyslieť sa nad otázkou štvrtého druhu a zanechá vo Vás otázku... čo ak ? 70% ()

Spike86

Zvláštní hybrid filmu a dokumentu se zajímavým námětem ponechávající výsledný úsudek čistě na divákovi. Čekal jsem trochu něco jiného, tak mě tenhle koncept celkem zarazil. 65% ()

Chlo0opek

Nějak tomu nevěřím, nemyslím si, že za tím stojí UFO. A film mě nijak ke změně mého názoru nepřinutil. Na to byl málo záživný-opět něco mezi dokumentem a filmem a výsledek je ani ruba ani rak.. Tak proto tak nízké hodnocení. Herecké výkony mě také 2x nevzali za srdce. Jinak natočeno jakžtakž. ()

Denczii

Musím dát alespoň jednu hvězdičku, když už jsem to dokoukala. V mimozemský život věřím, ale v tenhle film ne. Když jsem se podívala do zajímavostí velmi mě to zklamalo, tzv. reálné záznamy vůbec reálné nejsou, Dr. Tylerová je béčková herečka Charlotte Milchard. ()

IgorkoIgorko

Ja ako človek ktorý trpí patologickým strachom z mimozemských únosov, som sa bál ako malý chlapec :) . Na to, že je to dosť otrepaný žáner, tak v ňom bolo dosť málo klasických cliché scénok a nejakým záhadným spôsobom tam nebola ani romantická zápletka. Pre mňa neznámy režisér a stará známa Milla si zaslúžia silné 3 hviezdičky. ()

Patroxi

... šílený děj nepochopitelný události hlava mi z toho šla kolem husí kůži jsem i v některých momentech měl nevím čí věřit že je to ,,podle skutečné události'' ale vloží to brouka do hlavy každopádně odemě 5 hvezd .. ()

ostroz

Zvláštní je, že se mi hned po shlédnutí tohoto filmu, zdálo o tom jak mě unášejí mimozemšťané..:-D Snad jen sen .. ()

Milla Jovovich a vrah bez obličeje

Milla Jovovich a vrah bez obličeje