Epizody(16)

Manhattan

Snad nejlepší seriál z české tvorby který lze za poslední dobu shlédnout(k celkovému komentu, přikročím po shlédnutí celé serie) ()

PavelZava

Dobjej , Pejfektní a kjásnej sejijál . Hejci L.Sobota, O.Vetchý a Leoš Noha alias Adolf Větvička se aktuálně zdají nejjepší ()

Yomega

Nejsem fanda fotbalu, nedívám se pomalu ani na nároďák, ale Okresní přebor mě neskutečně baví. Vesnická atmosféra, hospoda, místní „boss“ Matějka, brutálně zapálenej Jiřina a krásná role Luďka Soboty jako předsedy prostě nemá chybu. Po Comebacku nejlepší seriál TV Nova. ()

Stíba

Bál jsem se i těšil zároveň a po kompletní první, a doufám, že ne poslední sérii můžu říct, že jsem nakonec příjemně potěšen. Slabších míst nebylo tolik a po většinu času to tak byla skvělá podívaná, kterou navíc jako člověk znalý všeho možného fotbalového prostředí dokážu náležitě ocenit. ()

Viky.05

Perfektni serial televize Nova. Než jsem viděl první díl, byl jsem nejisty, jake to asi bude- přece jen Nova a serialy, že. Po prvnim dile však obavy opadly a ja se nemohl dočkat na dalši a dalši díl. Teď jen doufam, že budou dalši řady, protože tenhle serial si je zaslouži. Skvěle postavy- ne jen nějaka, ale všechny. Šišlavy Áda, cholericky Ondřej Vetchy(muj nejoblibenějši), nebo třeba naprosto flegmaticky předseda alias Luděk Sobota. BRAVO! :) ()

Al44...

Velmi dobrý nápad natočit seriál s touto tematikou - toto tu určitě chybělo. Nicméně výsledek je docela nevyrovnaný - některé díly jsou zábavné, jiné spíše trapné. To stejné se týká i samotných postav v tomto seriálu. Mohlo to být opravdu daleko lepší. Kdyby se jen autoři "nebáli" zobrazit opravdu všechno, co se na fotbalových trávnících okresních přeborů v ČR děje. Takto je to pouhá ochutnávka s určitými fajnovými momenty. ()

tatortik

Popravdě jsem nevěřil, že to bude až tak dobrý. Pavel Kikinčuk v roli pokladníka Slavoje Houslice se mi opravdu líbil. Čestně ()

MrGregor

Fotbal opravdu není můj oblíbený sport, popravdě ho dá se říct nesnáším, ale okresní přebor, to je něco jiného... partička venkovských fotbalistů vedená Sobotou a Vetchým mě vždy dokáže rozesmát a při 16 dílu vždy lituji, že už další nevznikly... nezbývá než držet palce, aby se povedl plánovaný film ()

Mr.FreeZer

Teď už kultovní seriál z prostředí vesnického fotbalu. Kdo kdy dělal jakýkoliv sport, tak se určitě ztotožní s nějakou z hlavních postav Slavoje Houslice. Nabité suprovými hláškami, které neomrzí. 100% ()

zekkx

Není to ten nejdokonalejší počin (ikdyž, co se týče české seriálové tvorby, dalo by se polemizovat), přesto jsem se na 2 dny (16dílů za pár hodin - solidní tempo, co?) stal součástí téhle party a byl to opravdu skvělý zážitek. Jednotlivé postavy a jejich charakteristické vlastnosti jakoby mi přirostly k srdci a je veliká škoda, že těch dílů bylo natočeno pouze 16. Rozhodně se těším na film. Nekecám, čestně. ()

DAPDO

Výbornej Ondra Vetchý, klobouček. Překvapil i Sobota, už jsem myslel, že umí hrát jenom blbečky. Takhle nějak to v tom vesnickým fotbalovým pralese chodí. Škoda, že nedostal víc prostoru Ivan Trojan jako trenér Zenkl, v tom jednom díle co hrál neměl chybu :-))) ()

Whitebeard

Hrával jsem třetí třídu, tohle je zfilmování všech těch fotbalových prdelí, který jsme navštívili a dokonce i ten potok za hřištěm jsme měli. Jako fotbalista každym coulem můžu dát jenom 5*, tohle je seriálový zázrak :) ()

bif

Naprostej unikát. Českej venkov, úžasnej hůmor, výborně vykreslené postavy. Budoucí klasika. ()

Kingjiri

Jak píšu ve svym profilu, produkce TV Nova nestojí vůbec za nic, ale po Comebacku se do výjimek přidala i tahle (mini)série. Místním nadšenejm reakcím jsem ze začátku nechtěl moc věřit, ale když vyšel celovečerák, dal jsem přeboru šanci. A je to fakt parádní podivaná, která neukazuje jenom prázdnotu panující v hlavách některejch fotbalistů, ale taky život na vesnici a vidláckou náturu, kterou maj většinou postarší obyvatelé vesnic. Je tu hned několik téměř geniálně zahranejch postav - kapitán a pozdějc trenér Jirka, předseda Václav a gambler-pokladník. Hlavně tyhle tři postavičky a skvěle napsaný dialogy dělaj z Okresního přeboru něco dosud neviděnýho. Dost mě mrzí, že nevzniklo víc než 16 dílů, ale na druhou stranu si dokázala tahle série udržet slušný tempo skoro celou dobu (jen asi první dva díly byly slabší). ()

1Legend1

Slavoj Houslice v okresním přeboru válí, a to i když hrají v sedmi lidech, protože kapitán Jirka Luňák klidně vydiskutuje i kartu pro soupeře.:D Jeden z nejoblíbenějších českých seriálů vůbec. Okresní Přebor je vtipný jenom proto, že výborně ukazuje jak to chodí, tedy na nic si nehraje a zobrazuje realitu, která je sama o sobě srandovní. Je zajímavé pozorovat priority těchto hráčů v porovnání s těmi "lepšími". "No co... si myslej, že sou něco víc, když sou každej tejden v televizi? Když vyhrajou tak se vožerou, no a když prohrajou...tak se taky vožerou." NEJOBLÍBENĚJŠÍ POSTAVY: Jirka Luňák, Jarda Kužel. 100% ()