Jimmy Monroe a Paul Hodges jsou newyorští policisté, kteří byli po nepovedené akci na tři měsíce suspendováni a byl jim pozastaven plat. Jimmymu se to vůbec nehodí, protože potřebuje zaplatit svatbu své dcery. Proto se rozhodne prodat unikátní baseballovou kartu z roku 1952. Když ji ale nabízí k prodeji, je obchod přepaden a kartu mu ukradne zloděj Dave. Jimmy a Paul se vydávají po stopě baseballové karty, Dava dopadnou, ale on ji už nemá, protože s ní zaplatil za drogy. Dealer jim je ochoten kartu vrátit, pokud najdou jeho ukradené auto. Vůz se jim podaří po krátké době objevit, ale v jeho kufru je spoutaná Mexičanka Gabriela, manželka zavražděného drogového bosse. Osvobodí ji a žena jim dá flashku s cennými informacemi o prodeji drog. Aby získali ukradenou kartu zpět, rozhodnou se zaplatit kauci za Dava a nutí ho, aby ji dealerovi ukradl. (TV Nova)

TommyDiamond

Bruce Willis,Tracy Morgan a Seann William Scott. To byla dostatečně vyvážená trojka. Komedie o dvou poldech a ten černý je samozřejmě ukecaný. U filmu jsem se docela bavil,některé scény byly i vtipné. O poldech tohoto typu se toho natočilo mnoho a mnoho. Tenhle film žádnou revoluci v tomto odvětví nepřinesl. Zapadl do bahna průměru a už se z něj nevymaní. Když budu třeba namátkou srovnávat, tak Mizerové byli lepší. Celkově 50% ()

diabolique

A mne sa to naozaj pacilo:) Bruce-a mozem, ukecany cernoch mi tentokrat az tak nevadil a vdaka Kevinovi to ma u mna o jednu hviezdicku navyse. Isto, nie je to uplne objektivne hodnotenie, ale kto tu hodnoti objektivne? Uz som to videl asi 15x a stale sa na tom zabavam. Urcite to je nadpriemerny film aj ked nie 1.trieda.:) ()

johhny007

Sranda , akce = honba za kartičkou . Hodně vtipných a absurdních scén Bruce Willis jako ten "krutější" a Tracy Morgan jako otravný polda :) a pak S.W.Scott , který to taky celkem dodělával jak tam všechny sr.. vlastně obtěžoval :) a pak ta závěrečná scéna jak se tak v pitevně ta ženská skoro.... Zhrnutí Dobrá sranda , super námět , dobrá akce ---85%--- ()

Bezda22

Několik opravdu vtipnejch scén tam bylo. Děj docela odsejpá, ale nevim. Něco tomu chybělo, nebo tam něco bylo navíc? Sám nevim, ale víc jak 60% z toho pro mě nebude.. ()

Magoor

Nejtrapnější film Kevina Smitha! Vlastně jediný trapný, bohudík! A je na něm těžce vidět, že nepsal scénář. Opravdu nechápu proč to režíroval! ()

DoubleJo

Nech si hovori kto chce co chce ale ja som sa bavil dobre.Tracy Morgan bol skvely a hlavne na jeho vtipoch som sa zabaval. Ako oddychovka velmi dobre. ()

MarsVl

I přesto, že jsem čekal víc, tak nějak zklamaný nejsem. Nejlepším hercem tu dle mého názoru byl S.W. Scott celkem bez pochyb. Tracy Morgan mě párkrát také rozesmál. S Willisem to jde z kopce, to je ale všeobecně známá věc. 3* ale spíš 2,5* ()

angel.CZ

Příjemná komedie která se dá určitě skvěle vychutnat, jen občas leze Tracy Morgan trošku se svým vystupovaním na nervy. 60% ()

zly.dvojce

Je to prdel. Že to není pop-artová prdel typu Clerks 2, ale prostě jen lehce pop-artová komedoška není důvod k tomu, dávat tomuto filmu horší hodnocení. Doteď se tlemím při scéně s dalekohledem a pískem nebo Stifflerem mávajícím při parkouru. PS: A za to Knight Rider vyzvánění tam letí pátá. Happy Anniversary! ()

Elegnor

Nádhera, tohle už mi dlouho chybělo.. Tracy Morgan až moc křičí, ale kvůli zbytku filmu, zápletce a celkovýmu ražení odpouštím :) ()

L3G1ON4R

Až neuvěřitelné co dokáže vyprodukovat kombinace B.W. a T.M.. Když z toho uděláte trio v podání S.W.S., je zřejmé, že nebude nouze o zábavu. POLDOVÉ jsou pohodovou nadílkou k pohledání. Tahle komedie nikoho neurazí a rozhodně stojí za zhlédnutí. Ve filmu mi vůbec neseděl styl alá Tango a Cash navíc s předělávkou původní hudby. ()

Mr.Roman

Ísť na film ako fanúšik Smithových filmov, asi by človek niečo nepekné v priebehu filmu vykríkol. Ja som bol však upozornený a ako priemerná buddy komédia celkom obstál. Seann William Sott opäť veľmi potešil :) ()

Dawed

Trocha užvaněného černocha a kapka unaveného stárnoucího Willise?Sorry ale usměvných scén tak málo...2,5* ()

herrbierer

I když filmy Kevina Smitha mám rád, na Poldy jsem se zrovna dvakrát netěšil. Přecejen jsou na smithovkách nejzajímavější právě scénáře, který měl v tomto případě na starost někdo jiný. Musím ale říct, že jsem byl příjemně překvapen. Jednak samotným scénářem, který sice z hlediska děje nedává valný smysl, ale je nabitý akcí a humorem v podobě povedených gagů. Tyto navíc zdatně podávají Bruce Willis a Tracy Morgan. Dále mě potěšila Smithova režie, která je překvapivě obstojná i u filmu, který nesestává z víceméně statických záběrů a který dokonce obsahuje akci. Samozřejmě z toho pořád čiší ten typický Smithův minimalismus (např. střih ve scéně, kde padouch přeskakuje koleje nadzemky těsně před tím, než projede vlak), ale celkově se v jeho případě jedná o velký skok. Rozhodně se těším na jeho příští projekt. ()

Jara_II

překvapivě trochu dost nuda.. vlastně absolutní nuda, veškerej humor vyznívá nehorázně trapně (hlavně dík tomu černochovi, jehož jméno mi naštěstí vypadlo..). na Kevina Smithe docela úlet.. a on ty úlety tak rád, tak teď přemýšlím, jestli on si z nás neudělal tak trochu prdel.. ()

blacktomas

Tracy Morgan je fakt magor. Zvedl úroveň filmu aspoň o polovinu, i když poněkud infantilním humorem, ale to jak se u toho tváří fakt žeru. Willis opět vaří z vody a moc mu to nejde. A Smith? Upřímně řečeno, je to pro mne spíše zklamání. Alternativní režisér, který točil originální snímky. A teď zapadl až po uši do mainstreamu, což je to samý jako kdyby zapadl do hoven. Navíc se mu to ani moc nepovedlo. ()

mikhail

V krátkosti. V tomto filme narazíte na často opakované vtipy, vtipy na ktorých sa smial asi len scenárista a vtipy, ktoré ste videli v iných snímkach... Veľmi by pomohlo skrátenie o tretinu. Potom by som možno rozmýšľal aj nad 3*. Inak Kevin Smith ma veľmi sklamal. ()

Hans Zimmer složí hudbu k dvojce Top Gunu

Hans Zimmer složí hudbu k dvojce Top Gunu

22.10.2018

Oscarový skladatel Hans Zimmer (Temný rytíř, Počátek) a Harold Faltermeyer (Top Gun, Tango a Cash) budou společně skládat hudbu k vysoce očekávanému pokračování Top Gun: Maverick. Pro Faltermeyera,… (více)

Johnny Depp jako kanadský superpolda

Johnny Depp jako kanadský superpolda

20.08.2014

Pokud znáte hrubozrnnou tvorbu Kevina Smithe (Clerks, Clerks 2), dobře víte, že je mimo Poldů s Brucem Willisem prostá velkých hvězd. V několika Smithových filmech se sice objevil jeho kamarád Ben… (více)

Další smithovka bez Jaye a Boba

Další smithovka bez Jaye a Boba

08.07.2010

A taky bez vulgárního humoru a popkulturních odkazů. Po krimikomedii Poldové zkusí Kevin Smith další nový žánr – horor. Přesněji řečeno – politický horor. Projekt Red State není žádnou novinkou,… (více)

Willis a Foxx zahájí palbu...

Willis a Foxx zahájí palbu...

21.03.2010