Predátoři

• USA Predators (více)

V novém pokračování série Predátor se Adrien Brody představuje v roli Royce, žoldáka, jenž se neochotně ujímá vedení skupiny elitních bojovníků, kteří se nedobrovolně ocitají na planetě pokryté džunglí. Když se ale tihle chladnokrevní “predátoři” s lidskou tváří ocitnou ve válce s novým druhem skutečných vesmírných Predátorů, začíná rozhodující utkání mezi lovci a jejich kořistí. (Magic Box)

juLLio odpad!

Pevne verím, že už sa nikto nikdy nebude snažiť natočiť niečo o o "Predátoroch" alebo "Votrelcoch". Každý ďalší pokus je iba väčšia sra..a. ()

Čáslav

Ale jo. Vemte si, že kdybychom neznali původního Predátora a koukali se na tenhle film jako no něco úplně nového, tak to funguje. Jen tomu Brodymu sem to moc nevěril, Arnold by si ho dal k snídani. Jen mi někdo vysvětlete kde ten chcípák vzal takový ku..a svaly?!?!?! ()

in flames

Film pre pamätníkov predátorov, podľa mňa lepší ako AvP (ako AvP 2 teda určite). Efektovo delikátne spracovaný, kamera by možno zniesla viac "temnoty", herecké výkony obstojné, aj keď by neuškodila väčšia rôznorodosť postáv, Laurence Fishburne ako nečakaná postava je úplne geniálny, príbeh v podstate žánrovo tradičný bez extra prekvapení, ale určite neurazí. 5 hviezdičiek dávam pre Silvestriho soundtrack, ktorý mi urobil takú radosť že dokážem film "počúvať" dookola a umocňuje atmosféru predátorov, ktorý sú nenapodobiteľnou ikonou v dejinách akčného hororu. ()

burg

Sice je to bohapustá vykrádačka původního Predátora, ale nemůžu si pomoct. Původní film je pro mě totální nuda, ale tohle mělo šťávu. Navíc super vojanda jako bonus. Přibližně hodinu a půl jsem si marně lámal hlavu s tím, co tam dělá ten felčar - kromě toho, že dělal volavku jim tam musel být platnej jak automat na kondomy v domově důchodců. Nakonec jsem to samozřejmě zjistil. Proti těmhle Predátorům musím upravit i hodnocení původního filmu. Bomba! ()

Marshal22

Špatné to nebylo, ale ne!...nesedlo mi to. Nemůžu v tom najít to, co jsem vždy našel v predátorovi. Když už je vysadily ve světě predátoru, tak jsem čekal nějaký pořádný lov. Pulka filmu pryč a pořad nic !!!...Navíc mě překvapila jedna věc. např. si nedokážu představit jak vyhodí člověka s 60ti kilovým rotačákem z letadla No to jen takoví dodatek. Tenhle film mi stačil vidět jednou. Mam pocit, že RESPECT s predátora hodně klesnul. ()

Dzandy

Kdyby se tam objevil Arnold (link predator 1987) jako nějakej starej poustevník a povodil si to tam, rozdal pár rad, popívadal o tom, jaké to bylo tehdá v té kamboďžské džungli, tak by ten film měl určitě zajímavější a věrohodnější odkaz :-D, tak jako tak v celku dobrej film. ()

jobina

"Chce to nový plán" , jakési počítačové oblůdky, které při skoku strašlivě zpomalí a na písknutí utíkají domů za maminkou... Oh jak rychle pochopil, že jsou lovnou zvěří - no buďme upřímní, vysvětlení patří spíše divákovi než spolubojovníkům. ()

pan Spock

Mám rád Predátoří svět. O proto jsem se trochu obával co se z dalšího dílu vyklube. A nebylo to nakonec vůbec špatné. Dobře budovaná atmosféra je podtrhována skvělou hudbou z prvního dílu. Nebyla to žádná přehnaná řezničina. Skupinka nedobrovolných obětí je vcelku dobře obsazená. Trochu mi vadil Brody, ale vybrat lepšího bijce než byl Arnold fakt asi nejde. Scény připomínajcí první díl jsou příjemně nostalgické. Antal a Rodriguez prostě odvedli dobrou práci. Dobrý dojem trochu kazí zpackaný a pro mě nelogický konec (měl jsem chuť vyndat bezbolestnou), ale kvůli prvním třem čtvrtinám hodnocení nesnížím. ()

RonnieR

Nečakal som od filmu ani viac, a ani menej! Dostal som to čo som chcel. Brody mi tam fakt nesedel - zlý výber. Sága Predators nekončí. 70%. ()

babuca

Na pôvodného Predátora to nemá. Nevadilo mi ani tak to, že ničím extranovým to nebolo obohatené, ako hlavne tým, že niektoré pasáže boli až veľmi podobné / férovka japonca, pád vodopádom do jazera a podobné/. Dá sa na to ale pozerať aj viackrát za sebou, ale charizmu prvej časti to rozhodne nemá ! 65-70% ()

Elder

Mohlo to dopadnout mnohem hůř. Když se dělá v podstatě fanouškovské pokračování kultovní klasiky, tak je vždy buď problém, že se režisér příliš odkloní od vzoru a pak "už to není ono" nebo naopak příliš kopíruje a vykrádá. Predátoři poměrně šikovně balancují na vratké lávce mezi těmito propastmi, i když se naklání spiše k druhému zmiňovanému extrému. Fanoušek samozřejmě v každé scéně vidí silnou inspiraci především (nejlepším) prvním dílem, ale zároveň je zde dost nápadů, aby nebyl děj zcela předvídatelný. Film má skvělý spád a dobře se na něj kouká. Jen mi pořád nedochází, proč obsadili zrovna Brodyho... přestože je hraje celkem přesvědčivě, je oblečený do pancíře a chraptí, tak v něm pořád vidím pianistu a ne drsňáka s kvérem. Z pokračování Predátora 1 jde podle mě o nejpovedenější kousek. ()

cachanell

Čekala jsem víc, o hodně ví. Začátek byl slibný, neznámé místo pár zlých hochů a lovci. Kdo koho uhoní a kdo koho uloví. Pak bohužel se to začne vše nějak divně zamotávat, ztrácet a sklouzávat do béčkového filmu, ze kterého už není návratu. Volné pokračování filmu Predátor tak s filmem predátor nemá nic společného. Jen zmínku o divném monstru,které kdysi bylo na zemi.... no nakonec pro mne velmi rozporuplný film, který už netoužím vidět víc. ()

soulless

Jako milovník žánru Predátora jsem velmi spokojen, nikoli však nadchnut. Film je velmi velmi důstojným připomenutím jedničky, herecké obsazení mi vůbec nevadí, právě naopak. Trošku mě sklamalo nasazení Fishburna, jehož role je poměrně nedořešená a určitě by si zasluhovala větší prostor (no být tam Arnold tak to sázím na film roku^^). Celkově měl film v první části drtivou atmosféru, která však příchodem predátorů poměrně upadla, i tak si film drži vysoký standart, Odkazy na původní film jsou vynikající a znalec si musí libovat jedna báseň (hlavně catana scéna, která prostě musela přijít). Hodnotím 4*, jelikož mi prostě k dorovnání staršího bratra něco chybí (zřejmě to bude Arnie), nicméně i tak jsou Predátoři vynikající film, který jistě stojí za to shlédnout ... a to vícekrát :) Těším se na pokračování ()

JanniV

Ačkoliv u Aliens vs. Predator I+II jsem byl dost tvrdý, tak tady mě příjemně překvapil návrat k atmosféře prvního filmu s Arniem. Je vidět, že režisér Antal originál zná, že ho má v úctě a že se chtěl zařadit za něj a dotáhnout jeho laťku kvality. Ale řekl bych, že ve chvíli, kdy se objevil Fishburne, tak si postavil hlavu producent a začal tam tlačit svoje dost nepovedené nápady (cca od půlky děje). Ale i tak - sesbírat válečníky ze všech koutů Země (akorát masovej vrah mi přišel jako levná trapárna z pera obrnou stiženého producenta, vedeného vidinou mohutného zisku) , hodit je do revíru, přidat druhou rasu Predátorů a... atd. Mě se to líbilo a tak jsem hodnotil vysoko. Snad to v pokračování někdo nepohnojí. ()

raiden14

Určite prekvapenie roka, čakal som zlatatinu alá AvP dostal som krásnu poctu starému Predátorovi. Za najlepsiu cast filmu povazujem suverenne prvych cca 20 minut, pocas ktorych som ani nedychal, uzasna atmosfera navodena dynamickou kamerou a naozaj skvelym vyberom hercou ma hned vtiahla. Postupne tempo zvolnilo,avsak nemozem povedat ze by som sa nudil alebo nieco podobne. Brody hanbu tiez nerobi, jedine co by som prijal, je viacej rozhovorov a viacej info o skupine, Fishbournova rola ma tiez zrovna nezobrala a toho blazna som mu neveril ani sekundu. Kazdopadne ak si pamatate Predatora ako vasho anti hrdinu este z detských cias, kludne si k hodnoteniu hviezdu pričítajte. Klobuk dole pred Antalom, pretoze z tak primitivneho scenara vytazil maximum. ()

JohnnyV

Jednu * za Predatora, kterýho Winston vymyslel úplně geniálně. Jinak odpad, tzn. že pokud by ten film nespatřil světlo světa, vůbec nic by se nestalo. A vykrádat Silvestriho hudbu? Ubohost. ()

ulvas

Když sem zhlédl tenhle film tak semi hned nabízelo srovnání s arnoldovým predátorem.Po akční stránce bych filmu toho moc nevytkl ,tady to bylo ok stejně jako hudba,ta byla taky dobrá. Sem tam jeto i napínavé. Ale to je asi tak všechno co můžu hodnotit na tomhle filmu kladně. Tak především výběr herců mi moc nesedl, a to včetně hlavního představitele Brodyho. Dál mě tu chyběly pořádné hlášky což tenhle film taky postrádá.Bylo to málo originální, v podstatě sem měl neustále dojem žese snaží kopírovat původní predátory. Od snímku jsem si dost sliboval ale nakonec to zas taková pecka nebyla! Takže mé hodnocení je 60% to dávám naprosté maximum protože tohle fakt na víc nemá. Predátor je jenom jeden!!!! ()

Režisér Ulice Cloverfield chystá Predátora

Režisér Ulice Cloverfield chystá Predátora

21.11.2020

Režisér Dan Trachtenberg (Ulice Cloverfield 10) je nejnovějším tvůrce, který slavného Predátora vyšle na další lov. Studio 20th Century oznámilo pátý film v populární akční sérii, jenž by měl opět… (více)

Predátora čeká další šance

Predátora čeká další šance

14.08.2015

Legendární scenárista Shane Black (Smrtonosná zbraň, Poslední skaut) předloni natočil miliardového Iron Mana 3, takže záhy přehazoval mnoho režijních nabídek. Nakonec si vybral sedmdesátkový noir The… (více)

Predátora čeká další sequel

Predátora čeká další sequel