Predátoři

• USA Predators (více)

V novém pokračování série Predátor se Adrien Brody představuje v roli Royce, žoldáka, jenž se neochotně ujímá vedení skupiny elitních bojovníků, kteří se nedobrovolně ocitají na planetě pokryté džunglí. Když se ale tihle chladnokrevní “predátoři” s lidskou tváří ocitnou ve válce s novým druhem skutečných vesmírných Predátorů, začíná rozhodující utkání mezi lovci a jejich kořistí. (Magic Box)

neo101

no, není to špatný jak by člověk očekával a není to ani nic převratnýho. Směska nepříliš výrazných žoldáků, predátoři co netrefí cíl na 2 metry a opakovačka s bahnem, které nedokáže u Brodyho vyrýsovat ani jeden sval. super digi mega hyper hračička co umí zobrazit hologram Země... ok, kam se ale hrabe na ubíhání čárek na původním displeji. Mimoto, první Predátor by si vytřel zadek celou slavnou jednotkou a navrch by se vycákal na jeho bratry ve zbrani velké predátory a u toho by si stihl dát kafe a koblihu. ()

Ragnar

Já mám predátoří formu života rád. Jsou to správní zabijáci a proto se mi líbilo i tohle pojetí. Adrian Brody byl fantastický a ikdyž byla jeho skupina v zásadě plná hajzlů, celkem rychle jsem si k většině z nich vytvořil vztah. Již zmíněný Brody jakožto expert na přežití s velmi sympatickou životní filozofií, Oleg Taktarov jako chlapík z elitních ruských jednotek, který má správnou prostou a loajální povahu a nenápadný, politováníhodný doktůrek, který mne nakonec tak moc zklamal. Po vizuální stránce relativně průměr a trochu mi vadilo, že si člověk některé predátory a jejich bestie ani příliš neprohlédl, nicméně hudba perfektní. Na odreagování rozhodně příjemné; hezké na pohled, krásné na poslech, sympatické hlášky hlavního drsoně... jop, Predators se dle mého celkem povedlo. ()

Pono

Jedníčka a dvojka filmů predátor mě vůbec nechytla.První díl byl rozhodně lepší než druhy.Hlavně díky okolí,ale i tak se mě vůbec nelíbil.Predátoři jsou ve včech směrech lepší,Adrien Brody strčí lehce do kapsy Arnolda s Gloverem.Ta scéna,kde vyšli a viděli ostatní planety byla boží. 90% ()

Castik

Solidní nářez a nebál bych se říct, že kvalitou dost blízký "jedničce" s Arnoldem. Tedy přesněji řečeno - je to přes kopírák. Adrien Brody mi moc nesedl. Na žoldáka moc nevypadal a jeho herecký projev patřil do jiné kategorie. Hudebně zvládnuté na jedničku. Každopádně řádění Predátorů bylo velmi slušné :-) ()

Dexies

Jiný příběh, jiný režisér, ale hlavní postava stejná ... Adrian Brody je vynikající, děj má tempo, logiku i smysl ... kvalitní volné pokračování (nebo prequel ? :) ) ... ()

nicolas14

Tuhle sestavu jak kdybych už v nějaký vyvražďovačce někdy viděl...samozvanej šéf citující Hemingwaye, Rus milující svou ženu a malý děcka, mlčenlivej mečem bojující Asiat, Mexičan, Černoch, super odvážná baba s postavou modelky a mozkem chlapa, vymaštěnej vězeň (kterej jestli to přežije, tak si bude dávat lajny koksu a zprzní armádu děvek)...a tihle všichni společně bojují proti nám dobře známým vesmírným monstrům-Predátorům. Vlastně kdyby každých 20 minut nebyla reklama, kde bych se rozhodoval jestli si k Vánocům nadělím elektrospotřebič nebo se spokojím jen s kuzízkem (kuřecím řízkem), asi bych to vzdal a šel spát. Na druhou stranu už sem viděl i horší a díky hudbě i vzhledu predátorů sem si nostalgicky zavzpomínal jak by na ně šel Arnie. Jo a Adrienu Brodymu bych věřil že je pianista, i že je blázen, ale že je elitní žoldák ani náhodou. ()

jerzy1976

Po těch nesmyslných slátaninách Vetřelec vs. Predátor příjemný film. Akorát jsem úplně nepobral postavu doktora se skalpelem a postavu přeživšího bojovníka, který nadějně začal a rychle skončil :) Budu se muset na film podívat ještě jednou. ()

tvurce

Absolutně debilní, ale v rámci pivní intoxikace se z toho nějakým zázrakem stala pěkná podívaná...a uplně chápu proč tvůrci (potažmo predátoři) shodili Dannyho Treja se dvěma sapíkama...,(přišel mi s nima jen nějak neherečtější než obvykle:) protože shodit ho tam s mačetou, byl by z toho hned trapnej krátkometrážní krváček.**** ()

mmiri

No nebylo to spatny,ale uz to neni ona jako pred lety, celkem slusne natoceno,jen adrien mi tam jako profesional zabijak vubec nepasoval,jako zidovsky pianista ano jako zabijak - mimo misu ()

PORTER44

Je to taková kopie jedničky,oproti jedničce je to o hodně míň napínavé,akční scény docela ujdou,objeví se i nový obludy což není na škodu,trochu mi nesedělo herecké obsazení,jediný akční herec D.Trejo který tam moc dlouho nevydržel.Je to akční průměr,efekty dobrý. ()

smajki

Po bezkonkurenční jedničce a velmi důstojné dvojce se opět na filmová plátna vrátil tenhle legendární lovec, aby zase zmasakroval pár lidí. Jako velký fanoušek mimozemských monster jsem byl dlouho v očekávání, ale ouha. Hned první záběry mě vyvedly z míry. Adrien Brody je jistě kvalitní herec, ale vyměnit piano za automatickou zbraň mi přišlo dost ujeté a za celý film jsem si na něj v téhle akční roli nezvyknul. Nápad se dvěma rasami predátorů dobrý, ale jen krátký souboj mezi nimi, kdy ten menší dostal hned na držku mě nenadchnul. Scény totálně vykradené z jedničky a ani pomatený Fishburne můj dojem z filmu nezachránil. 3*** za predátory. ()

lebrond

Pokud jste milovníci akčích sci-fi fimů, tak budete doslova unešeni. Predátoři skvěle převzaly některé prvky z předešlých dvou filmů (Predátor, Predátor II), avšak se tvůrci neuchýlil k pouhému kopírování. Dokázali skvěle vzít staré prvky a posunout je na další uroveň, aniž by nějak zhanili předešlé díly. Můžu vám zaručit, že pokud si film pustíte, tak se rozhodně nebudete nudit a budete s napětím sledovat celý film, který nemá konec klasického happy endu, což pro mě bylo milým překvapením. ()

tommco

S Predátorom (1987) sa to nemôže vôbec porovnávať. Toto je skôr mix Jurského parku a Scooby Doo. Nemá to atmosféru, príšery sú neni nijak maskované, je ich plný les a ku koncu už sú v zábere viac ako ľudia. Herci sú nesympatickí a tak si prajete aby ich predátori čím skôr vyzabíjali. Úplná sračka to neni, ale na môj vkus je tam toho sci-fi až príliš. ()

Hvezdolet

Nejsem sice odvázaný z výběru herců, ale filmové pokračování je to důstojné. Až na jedinou výjimku (opravdu chcete říct, že třech měsíců na obloze si všimnete až po já nevim třech hodinách na cizí planetě? o.O) nemám se scénářem problém. Dobrých hlášek je tam sice jako šafránu, ale neřekl bych, že je to vyloženě špatné. — Hudba dobrá, predátorská. Kamera a efekty super. Jenom přechod z tropické džungle do lesa mírného pásu v rámci několika málo minut působí dost podivně. — Přesto čtyři hvězdy, predátor ne v nejlepším, ale rozhodně v dobrém. Skvělá podívaná na večer. ()

Sadova302b50

Malinko jsem byla zklamaná, protože jsem očekávala zase nějaký nový přístup (třeba to, co se předvádělo v sérii o Vetřelci). Místo toho jsem se dočkala těžké vykrádačky prvního dílu, na druhou stranu to mělo několik zajímavých momentů, novinek a nápadů a také nutná past se tu objevila, byť hodně ošizená na prostoru filmu. Co ale vážně oceňuju, je výběr herců, ten se povedl na sto procent. Celkově 3,5* a 69% ()

vrch07256732

Na Arnieho klasiku to nemá a nikdy mať nebude. Zase jeden z sfi fi filmov odvážni žoldáci (či iná chamraď v tomto prípade) vs. emzáci. Strielačka typu PC hier. Jediné čo zaujme je kvázi prequell k pôvodnému predátorovi, ale to len tých čo predátora 1 videli. Už Predátor 2 bol na oveľa lepšej úrovni čo sa aspoň nejakého vysvetlenia pôvodu predátorov týka... ()

Režisér Ulice Cloverfield chystá Predátora

Režisér Ulice Cloverfield chystá Predátora

21.11.2020

Režisér Dan Trachtenberg (Ulice Cloverfield 10) je nejnovějším tvůrce, který slavného Predátora vyšle na další lov. Studio 20th Century oznámilo pátý film v populární akční sérii, jenž by měl opět… (více)

Predátora čeká další šance

Predátora čeká další šance

14.08.2015

Legendární scenárista Shane Black (Smrtonosná zbraň, Poslední skaut) předloni natočil miliardového Iron Mana 3, takže záhy přehazoval mnoho režijních nabídek. Nakonec si vybral sedmdesátkový noir The… (více)

Predátora čeká další sequel

Predátora čeká další sequel