Televizní noviny

Režie:

Václav Svoboda

Účinkují:

davena27 odpad!

...TV Nova uvádí : Televizní noviny alá Traces of Death.Upozorňujeme rodiče, že následující záběry jsou pro vaše ratolesti zcela nevhodné!!Pro ně je vymezen čas až v samém závěru vysílání kde, Vašim harantům pustíme veselé dovádění křečka Šulina s hrachovým luskem. ()

Blue.Shark odpad!

Co jsou televizní noviny? Tak se na to podívejme: profesionalita veškerá žádná, snaha o živé vstupy, které se většinou nedaří kvůli technice či neschopnosti reportérů a zprávy podávané velice zvláštně a někdy až lživě. Dále můžeme často slyšet z úst reportérů široký repertoár vidláckých výrazů, ve smutných zprávách pravidelně hrající melodii z Requiem for a Dream a v leckteré IT zprávě soundtrack z Matrixu. Neustálé směrování na nejubožejší sever tn.cz samozřejmě nesmí chybět a pravidelné rady divákům jako "Jak předejít útoku zlých kybernetických hackerů", "Jak se vyhnout srážce s hořícím vlakem jedoucím 100km/h" nebo "Co dělat v situaci, kdy se vám na dvorku za domem objeví černá díra" samozřejmě také nesmí chybět. Jsem tak vytočený, že tomu braku nedám ani jednu hvězdičku. Kdyby se přitom Televizní noviny nesnažily o senzaci v každé podělané reportáži, byl by život o něco lehčí. "Ach můj bože, pan Karel dnes chytil obřího sumce, se kterým zápasil hodinu a paní Alžběta z Brna zrovna v tu chvíli měla nejdelší průjem za posledních deset let! Dokonce i na facebooku vznikla stránka týkající se hnutí za nejdelší průjem! Více vám k tomu řekne náš reportér Josef...Tak co Pinďo, jak to sviští? Je to o tom monstrózním průseru pravda?" Táhni v řiť, televizní novino! ()

Dejvi21

Poslední dobou zaručená depres a nafukování všeho možného do obřích bublin a často opomínání skutečně důležitých událostí. Poslední vylepšení poslalo vše do kopru - výpadky, přeřeky a další kiksy, prostě hrůza děs. Alespoň ten borec na konec. ()

crozet odpad!

Kurz hovorové češtiny a rétorického bankrotu, diletantský scénář s orgasmem veselého dialogu na závěr. A o kvalitě a obsahu reportáží se mluvit už opravdu nemusí. No, není to film, takže nač ty silácké řečičky, že? Aspoň jsem dostal příležitost se vyřádit.. ()

Perfo odpad!

Čistý bulvár při jehož sledování mám pocit, jako by nic jiného než špatné zprávy neexistovalo a třešničkou za všeobecnou apokalypsou jsou zvířátka, nebo dětičky :D S váma teda zůstávat nebudu a nebýt Borhyová taková samice, tak bych se na to nekoukal ani při přepínání . . . ()

betyn

Jediné zpravodajství,které umí smutné zprávy podat tak,že se u nich valíte smíchy :-).Na paty jim ovšem šlape TV Prima.. ()

Johny303

Oni si to snad pletou s kampaní UNICEF, se Chcete mě a já nevím s čím ještě, ne?! Někdo by jim měl sdělit, že zprávy mají informovat a důležitých událostech ve světě. Tohle je jen bulvár, zředěný slzopudnou charitou, hnus! ()

BlackHood odpad!

Informace jako že na někde na opačném konci ČR nějaká socka ubodala druhou socku nikoho snad nezajmají. Chápu, že se nemají čeho chytnout, ale věnovat 75% stopáže uprchlické krize po dobu 1 roku je už moc ubohé. Dále, zprávy typu pan Novák v lese u obce Řepice (taky nevím, kde to je) našel houbu a v rybníku ulovil rybu, snad není třeba komentovat. Někdy říkají zavřete dětem oči, závěry jsou brutální... Doporučuji mít zavřené oči po celou dobu. Doporučuji začít okolo 14:00 začít schovávat po domě C4 a až nastane nějaká neúnosná stopáž, tak se odpálit. Pak by aspoň měli zajímavé téma - Jeden z diváků tv Nova se zavraždil při sledování naších televizních novin :) https://www.youtube.com/watch?v=7Ig8YfPqlhA ()

lardko

Televizní noviny na nově jsou podle mě strašná blbost. Dávám jednu hvězdičku jen za to že občas je tam něco zajímavého. Jinak se ani nedivím že je tady hodnocení pod dvacet. Kdyť koho zajímá inspektor , že říká jaký potraviny jsou v obchodě špatné , a zimní inspektor boduje ubytování v zimě atd. Nebo koho zajímá že když hodíte chleba do vzduch tak spadne namazanou stranou. Celý televizní noviny jsou o ničem , protože vždycky tam mluví o blbostech , a pak až mluví o nějakých zajímavých věcí jako vraždy atd. Celkem mi přijde vtipný když tam mají nějaké problémy , jako třeba že se nemůžou spojit s někým jiným , nebo zapomenou text. A proto pořád nosí sebou text. Jestli chcete se dozvědět nějaké zajímavosti ze světa tak si nepouštějte televizní noviny na nově , ale na něčem jiném. ()

THE_Joko

TO nemyslite vážne! Vy tu už hodnotíte aj toto???Čo takto pre budúcnosť ohodnotiť aj dáku reklamu na vložky?! A to som si až doteraz myslel že v skratke CSFD to "F" znamená FILMOVA!!! ()

Dogmeat odpad!

Co je problémem těchto zpráv? Nejsou to zprávy v pravém slova smyslu, ale černá kronika promíchaná s bulvárem. Více než polovina času je zabrána naprosto irelevantními věcmi, ale o tom, co se stalo kde ve světě se nedovíme v podstatě nic. Navíc jsou všechna čísla prezentovány jako fakta! Na jiných stanicích alespoň řeknout, že je to nepotvrzený odhad od toho a toho. ()

rusty09

Někdy i něco zajímavého, ale Prima to má podle mě udělané líp. Nejradši mám ty jejich vtipný momenty nakonec, které jsou totálně trapný. ()

chelsea17 odpad!

Úpadková televize Nova se vytáhla s naprosto stupidními zprávami, které dokonce proložila, jak jinak a teprve, jednou reklamou. Neskutečná ubohost. ()

Jera

Pokud chcete každodenní dávku negativismu a špatné nálady, tak si to zapněte v 19:30 každý den. S hrůzou jsem nedávno zjistil, že jim to nestačí jen v 19:30, ale už mají dopolední, odpolední, večerní a bůhví, co ještě, to znamená, že když náhodou přepnete na TV Nova máte skoro jistotu, že se na vás vyvalí vlna zpráv, které ani nechcete vidět. Hvězdičku jsem dal za to, že jsem se dobře pobavil při reportáži v zimě, kdy dělali "pokus" s vodou, co se s ní stane v mrazu, k překvapení celého štábu novy zmrzla v led. A ještě za to, že vybírají alespoň pěkné moderátorky. ()