Televizní noviny

Režie:

Václav Svoboda

Účinkují:

Platom odpad!

Ostuda zpravodajství! Televizní noviny viděly serióznost jen z okna rychlíku a jako zdroj informací jsou na tom stejně jako magazín Blesk, popřípadě jiné bulvární plátky. Zpravodajství, jež se vyžívá v brutálních záběrech (např. u autonehody se musí kamera dostat co nejblíže k vraku auta a čím více krve divákům naservíruje, tím lépe a to bez jakékoli úcty), přírodní kalamity, reportáže o teroristických útocích a jiných zprávách černé kroniky doprovází emocionálně zabarvený hudební doprovod (wtf?!), nechutné pitvoření se hlasatelek, které používají místo pudřenky arašídové máslo a to v hezky silných vrstvách, laciná a umělá gesta soucitu od hlasatelů, atd.. Ostuda, ostuda a primitivnost! Nic víc! btw: Naprosto kultovní reportáž o překvapivém zmrznutí vody v nádobě, která pobyla několik hodin na mrazu je pomyslnou třešničkou na dortu. ()

cyphercz odpad!

Když pominu PÍ*OVINY jako zvířátko na konec, tak mě nejvíc sere jak u reportáží používaj filmový soundtracky aby jim dodaly punc dojemnosti apod... pro ně je to prostě jen prostředek jak přilákat více diváků a mít větší podíl na trhu, svině jedny... naštěstí víc a víc lidí přechází na internetový zpravodajství a na jejich tn.cz většina z vysoka sere... ()

Blackhawks odpad!

Nejhorší a nejtrapnější zprávy co jsem kdy viděl !! Již několik let se na to nedívám,ale občas tomu prostě neuniknete.. a jejích potravinový "inspektor" je nehorázná ubohost..Nebo rádoby dojemné reportáže s otřesnou hudební kulisou je vrchol všeho !! Opravdu debilita Televizních novin nezná hranic !! ()

misakurt odpad!

Nova- to není televizní stanice, to je televizní kanál, hlavně, co se zpravodajství týká. Když už si televizní noviny jednou za čas pustím, nedělám nic jiného, než že kroutím hlavou, a to ne nad současným děním, ale pozastavuji se nad způsobem, jakým jsou na diváky zprávy z novy "zvraceny". Je to odpad od úvodního "tajemného hlasu" až po zvířátko nakonec. Je mi líto všch diváků, kteří toto zpravodajství berou vážně.. ()

MarleyCZ odpad!

Negativní a zase negativní zprávy, dřív bylo na konec alespoň zvířátko, ale jde to s něma z kopce. Radši mám zprávy na TV prima, jsou více stručné a nejsou tam jen negativní témata. 8% ()

DemonizeR

Jedna hvězda za (občas) pěkný moderátorky. Jinak samozřejmě nejhorší zpravodajská relace na českých televizních stanicích. ()

loki5

Tohle odmítám hodnotit jelikož nejde o žádné dílo kinematografie ani televizní tvorby jsou to prostě zprávy. A to ještě dost pochybné. Viz dnešní zpráva (12.4.2011) o tom, že bude možná v Krkonoších sněžit. Televizní noviny na TV NOVA považuji za pořad zábavný nikoliv publicistický. Kde jinde uvidíte živé vstupy a nočními záběry na troubu u příjezdové cedule do vesnice :-). Nedávno jsem se hodně pobavil když moderátorka s naprosto vážnou tváří říkala že pachatel zastřelil prvně sebe a následně svého komplice. ()

Elyon odpad!

Mám takový pocit, že se časem z tohoto zpravodajství stalo zpravodajství bulvární. Každý den se něco stane, ať už dobrého nebo špatného. Ale nemám moc ráda způsob, jakým události předávají divákovy. Nelíbí se mi například, že k nějakým reportážím dají hudbu, třeba smutnou, když se stala nějaká tragédie. Nejraději mám zprávy na ČT 1. Na rozdíl od nich jsou zprávy i ze světa s moderátory, kteří v dané zemi jsou. U Novy mám dojem, že zprávy ze světa jsou z jiných televizí a Nova nedokáže vyslat svoje lidi do zemí celého světa. Aktualizace 24.11.011.: Nakonec jsem se rozhodla dát hodnocení odpad. ()

boul odpad!

to nejsou zprávy ale hovna, jen říkají věci co nejsou pravda a ze všeho dělají drama.. Odpad!! a nechápu jak to mohlo někdy vyhrát tu jejich zkurvenou nováckou cenu... ()

alambert odpad!

Dlouho, dlouho byly Televizní noviny mnou nejlépe hodnocenými televizními zprávami. Až do dneška, 11.2.2012, kdy TV Nova odvysílala reportáž o demonstraci proti ACTA, kde úmyslně dělala z odpůrců ACTY tupce a vůbec tak nějak tvrdila, že ACTA vlastně nic neznamená. Proč? Že by proto, že dnešní doba, kdy je možné kde co stáhnout je televizním stanicím krajně nepříznivá? Proto jsou schopni takto manipulativně podporovat ACTU, která ovlivňuje mnoho dalších a důležitějších aspektů internetu a vůbec života? Asi budu zvracet. ()

pospech11

zprávy TV Nova jsou jako Blesk, všechno je účelově upravené aby se to "prodalo" cílové skupině "zákazníků". Ovšem, které zprávy nejsou dnes manipulovány ? ()

Ydrosten

Zprávy ve 12:00 / Zprávy v 17:00 / Zprávy v 19:30 / Zprávy v 22:00 - mezitím rychlé zprávy , to proto aby jsme náhodu nezapoměly že za 20 minut budou další zprávy. V reklamních pauzách opět upoutávka na zprávy. Takže z celého vysílacího dne , kdy 10 hodin je věnováno reklamě a dalších 5 hodin je věnováno jakýmkoliv upotávkám na cokoliv co se vysílat má a bude , se stihnete 4 hodiny dívat na zprávy a cca 5 hodin zbyde na všechno ostatní - 24 hodin na TV Nova ( a kdyby toho nebylo málo , tak mrkněte na Nova CZ , páč se nám do zpráv ani všechno nevešlo ) Jak zvláštní že ? ()

RedDuck

Přílišná orientace na bouračky a krimi. Věřím že kdyby nebyla žádná bouračka nebo vražda daného dne tak si nějakou vymyslí aby splnili kvótu. Nevkusné tlačení do emocí, někdy mi je z hudebního podkresu na blití. Orientace na bulvár je očekávána tu nehodnotím. Řadu negativních jevů přebírá i veřejnoprávní konkurence. ()

Luk Skywalker

Celkem podivně hodnotit televizní zprávy, ale budiž, protože tyhle se mi fakt nelíbí. Hodnotím sice až teď, ale na základě relací, které jsem kdysi viděl, v současné době vídám jen ranní zprávy, díky kolegům v práci (těm ranním bych i tři hvězdy dal). Známí těmto zprávám říkají "krev" (přepni to na krev, znamená přepni na zprávy TV Nova), čímž se vyjadřuje podstata zpráv, která se nezadá s žádnou černou kronikou (neříkám, že svět není takový, ale proč zprávy nezpracovat vkusněji jako na konkurenčních TV stanicích). Vrchol všeho jsou zvířátka na konec, to má asi všechny ty katastrofy a vraždy vyvážit, asi to vymyslel úchylný psycholog. A abych nezapomněl, to že na TV Nova začíná nějaká reality show, opravdu není důvod tuto informaci zveličovat ve zprávách, na to snad slouží reklamní bloky a závěr zpráv, kdy nám řeknou co nás čeká večer v TV. EDIT: Po čase jsem viděl opět tyto "zprávy" a nestačím se divit, zvířátka na konci nejsou, o situaci ve světě se dovím jen krátkou zprávu, o naší politice trošku delší a pak jede jedna vražda za druhou, a když dojdou vraždy, tak jiné lidské neštěstí. ()

helloween93 odpad!

Nova má talent na to, najít tu nejhloupější a nejméně podstatnou zprávu dne. Nejméně seriózní a objektiní zpravodajské noviny v naší televizi. Navíc je Nova "vylepšila" reklamou v jejich polovině, skvělý to krok. ()

KHkomiks

A toto roztomilé koťátko si hrálo s klubíčkem po celý den. Další zprávy: Prezident byl zatčen pro vraždu druhého stupně... ()