Televizní noviny

Režie:

Václav Svoboda

Účinkují:

Mandalorian odpad!

Posloucháte tuny hoven a nakonec se dozvíte, že se v Brněnské zoo narodila malá opička a dali jí jméno Lucinka po paní Borhyové. Vtip. Borhyová je kočka. Ale TN jsou snůška h..ven. Kde jste vy zk..rvený zm..di byli tenkrát, když byl v Praze protest ? ! ! Bylo tam lidí jak na Sametový revoluci ! Vy do lidí ale místo toho jebete hovna o tom, že si paní Černá z Lipna usrala tak, až jí bouchla hlava. Fuuj ! Nesnáším vás ! ()

Drakenovec odpad!

Velice málo často se stává, že by tam dávali něco důležitého a když už tam dávají něco důležitého, nebo významného, tak to omílají pořád dokola... Lepší si projít např. web novinky.cz a člověk se toho dozví pomalu víc za mnohem míň stráveného času. Edit: Televizní sledovat televizní noviny je jako číst si nějaké nekrology, což je podle mě chyba, protože i zprávy se dají udělat mnohem zajímavějším způsobem. ()

chrispe odpad!

Pár záběrů z pohřbu... moderátor si šlape na jazyk, když mluví o tom, jaká se stala tragédie. Následuje pohled na zdrceného příbuzného, který ještě ani nevstal ze židle. ,,Můžete divákům říct, jak se cítíte!?" -> tohle je televize Nova a její zpravodajství. Odpad! ()

Whannell odpad!

Na blití! Borhyová a ten její Blu-Ray nebo jak se jmenuje už mě fakt iritujou. Debilita všech debilit. Nova začne dobrou zprávou, pokračuje špatnou, potom nastane drastická, kulervoucí reportáž o nemocném štěňátku a zakončí to reklamou na Ulici a na co se v ní můžete těšit. Větší odpad jsem ještě nezažil. ()

NiaWolf odpad!

Za Železného měly TN úroveň, reportéři se snažili se poukazovat na kauzy, které by se jinak uklidily pod koberec. Zprávy byly vyvážené a přínosné. Dnes melou dohromady počasí, sport a reklamy. Většinu zpráv končí slovy více na TN.cz a obsahem jsou veledůležité zprávy o tom, jak v minusových teplotách mrzne voda, nebo že jedno rajče je otlučené. Je to hnus. ()

Martinka21 odpad!

Žijeme v době, kdy se do hlavních zpráv dávají maličkosti a blbosti, které nejsou vůbec podstatné! ...Třeba se to jednou změní... ()

mupimup odpad!

Přemýšlím, jestli mám právo hodnotit cosi, co již několik let sleduji jen z donucení, pokud se zrovna bez možnosti útěku nacházím v místnosti s někým, sjíždějícím zpravidla postupně všechny tři dezinformační relace, které česká televizně-žurnální scéna nabízí. Onomu vzrušenému informování veřejnosti se zcela cíleně vyhýbám a odmítám nechat se infikovat předkládaným obrazem světa a nevyhnutelné reality coby obludné sbírky neštěstí, špíny a násilí či glorifikované ubohosti. Ačkoli jsou tyto skutečnosti smutným faktem, celou realitu rozhodně netvoří. Jenom ty jiné části nejsou tak populárně emoce drásající, aby dokázaly postupující citovou otupělost diváka vybudit. Vzhledem k tomu, že TV noviny nejsou jediným zdrojem každodenně znásilňujícím mysl balastem a jednostrannými informacemi bojím se, že není možné tento obrovský vliv v plné míře rozumem selektovat. Pokud se o to někdo vůbec snaží. Mám obavy, že výsledkem této výchovy pak mohou být třeba emočně otrlé generace paranoidních a sociálně impotentních jedinců, imunních vůči jemným dotekům a zcela míjejících pojmy jako ticho, pokoj nebo důvěra. Odpad je tedy pro mě pojmem zdaleka nevyjadřujícím jak televizní noviny vnímám. ()

Drom odpad!

Kamera najíždí studiem na dvojici moderátorů, tlemícího se černocha a mumifikovanou blondýnu, co vypadá na 50, ale myslí si, že je za pětadvacítku. "Sledujete hlavní zpravodajskou relaci televize N@VA" ozve se dramatický hlas shůry. Krátká výměna frází a úsměvů obou postaviček. "Pětiletý mladík dnes odpoledne brutálně zavraždil svého o dva roky mladšího kolegu přímo na piskovišti. A důvod? Prý mu nechtěl půjčit kyblíček a lopatičku" recituje s vážnou tváří moderátor. Režie vkládá hodnotnou reportáž zpravodaje přímo z místa činu a preparovaná kolegyně si upravuje falešný zuby. Teď bude řada na ní. "Smutná událost se odehrála v obci Dolníves, nedaleko Hornívsi. Devětadevadesátiletý hluchoslepý invalida nezvládl pravotočivou zatáčku v kuchyni a naboural se svým vozíkem do lednice. Řidič nehodu nepřežil, potraviny se díky naší televizi podařilo zachránit. Dle vyjádření mluvčího policie nepřizpůsobil řidič rychlost jízdy povaze a stavu čerstvě vytřené podlahy." Proběhne další hutná reportáž se záběry na ohořelá kola a už se Rej kření. "Dnešní borec na konec je pes pana Franty, který na amatérskych záběrech, které za okamžik uvidíte, sleduje náš nový pořad Zblbni už úplně..." Je přesně 20:20 a stará vražda mu skočí do řeči. "Nejnovější díl této divácky úspěšné soutěže uvidíte dnes ve 20 hodin, hned po Sportovních novinách." Veselé zasmání a do studia se už potácí Pavel 'Craterface' Poulíček, reagující na vyslovení názvu své relace. "No já si to nenechám ujít a co Ty Lucie?" pronese. Záběr na přesladkého a očividně retardovaného psa končí. "A to je pro dnešek vše, vážení diváci. Nezapomeňte si nás zapnout zase zítra." Uf, ta novinařina je dřina! ()

Alpachino odpad!

"Pejsci jsou boží, tragická smrt na D1 a prey for paris" simulátor na nově. To že v jižní ásii mizej lesy? To je fuk. Teroristické útoky mimo Evropu? To je fuk. A hlavně když se mladej kluk zabije v autě, nezapomeňte to dát za vinu počítačovým hrám, to máte totiž nejraději. Banda blbečků. 5% ()

Ozzy2

Na TV Nova mají zprávy nejlepší.Celá rodina se na ně těšíme a válíme se u nich smíchy.Tolik chyb, co tam dokáží za půl hodiny vměstnat jinde nemají a nejradši mám, když čte Borhyová nějakou smutnou zprávu, válí to jak tragédka z Národního:)) ()

Razzor_82 odpad!

Moře negativity a špatné nálady. Denní součet násilí, krádeží a vražd. Po téhle porci máte chuť vyskočit z okna.  0/10 ()

SHA

Informační hodnota - žádná, estetika lidí a obrazu - žádná, kýč a bulvár - na jedničku! Co dodat... ()