Televize Nova a slovenská televize Markíza se spojily a svým divákům přinášejí jedinečný projekt. Během příštího půl roku budou hledat SuperStar, která vzejde z hlasování českých a slovenských fanoušků. Spojení dvou zemí do jedné soutěže dává velkolepé show nový rozměr. Hlavní myšlenkou projektu je spojit dva blízké národy ve snaze najít nový pěvecký talent, který překročí hranice své země. „Česko Slovenská SuperStar je pro Novu i Markízu dosud největším společným projektem. Poprvé v historii budou svou pěveckou hvězdu hledat dvě samostatné země společně. SuperStar na rozdíl od Testů národa, fotbalu či hokeje nebude o vzájemném souboji Čechů a Slováků, ale o společném hledání hvězdy, která oslní diváky v obou zemích. Věřím, že hledání bude nakonec úspěšné a že se při něm navíc budeme skvěle bavit,“ říká generální ředitel TV Nova, Petr Dvořák. Výherce soutěže získá kromě titulu SuperStar exkluzivní nahrávací smlouvu a roční televizní kontrakt na 100 000 eur! Do poroty tentokrát usedne hvězda německého showbyznysu Marta Jandová, česko-slovenská zpěvačka Dara Rolins a zpěváci Pavol Habera a Ondřej Hejma. Moderátorskou dvojicí bude Adela Banášová a Leoš Mareš. (oficiální text distributora)

Karja odpad!

Zoufalé, trapné, vhodné tak nanejvýš pro náctileté a mladší. Vzlykající pubertální fanynky toužící po svém chvilkovém idolu to ještě více podtrhují. První ročník Superstar byl výborný, čím více ročníků, tím větší hrůza. Hrozný boom kvůli chvilkovým, slabě zářícím hudebním hvězdičkám. ()

Naby

Dalsi superstar si udrzela zabavnost na 3* protoze mela delsi pauzu a Leos Mares je kvalitnim moderatorem. Tentokrat uz ale jenom cista 3*. ()

mikosuo

Nepochopim ludi ktori sa tam idu strapnit, pri pozerani na to sa obcas trapne citim aj ja. Ale par "talentov" to vynahradza nehovorim teraz o tych ktori fakt netusia co je spev. Ale najviac vtipna je moderatorska dvojica. ()

zippo8 odpad!

kedy konečne ludia pochopia že takéto úbohe relácie nepatria do televízie! zbytočne len vymenia lepšie relácie... ()

sun.eagle

A já dám na truc, just 5* kvuli vašim odpadům. Hodnotit něco po shlédnutí jednoho dílu a jako měřítko hodnocení vzít výrok jedné porotkyně o krámech či dalších sprostáren poroty na adresu soutežících je hloupost. Za 1. je to soutež o zpěvu ne o porotcích. a za 2. jedalo se o předtočené castingy a tento víkend(4.10) se rozjíždí přéme přenosy a doporučuju zhlédnout kvuli tomu nejhlavnějšímu - kvuli zpěvákum. Mužu říct že tolik talentů pohromadě jsem neviděl a pěvecky je tam pár lidí kteří předčí dosud všechny předdšlé ročníky. Kolokrát mi běhal mráz po zádech což jsem naposled při superstar zažil u Langerové. A za 3. moderátoři, na jejich souhru a bezprostřednost mě baví se dívat, opravdu si to užívají. Mareše nemusím ale moderátor je špičkový o tom žádná. I když některé kecy si muže odpustit. Takže asi tak. ()

enterama

tuto show by som rozdelil na take tri casti: 1 cast - castingy ......... skvela parody show na pseudo spevakov, aj ked vecsinou sa vzdy tesim na taky ten objav ,dobreho spevaka alebo performera tento rok nic moc velmi mlady su vsetci ,aj ked spievaju slusne 2 cast - divadlo :dramaturgicky celkom dobre spravene,hlavne vyradovanie "na koho polozim ruku " 3 cast - finale a semi ......... tak to zalezi od protagonistov "spevakov" a tohto roku nic moc "deti" nevyzrety spevaci az na chodura a majernikovu no a nakoniec vsetky tieto tri casti s usmevom na mojej tvari odmoderovala vhodne vybrata dvojica a pilati v podobe poroty tiez ujdu ()

Fraktální odpad!

(první řadu jsem vzhledem k neokoukanosti a nižšímu věku občas sledoval...) ...ted, nejsem stálý divák spís to tak obcas zahlídnu kdyz na to rodiče koukaj... soutež co má objevit nové talenty, ale nikdy se jí to nepovede. Dobrý (rozuměj uspěšný a zabaný) zpěvák není jen o ZPĚVU je to také o nápadu a vlastním stylu (viz. xindl x, daniel landa) tady ja vetšinou pár rozmazlenejch fracků kerý maj místy někteří dobrý hlas, ale jinak nevědi co chtěj a do superstar šli, že to sou exibicionisti a nebo se jim nechtělo makat někde jako kuchař či uklízečka. Na vlně popularity vytvoří jedno až dvě CD povětšinou celkem srajdy a pak zapadnou. Co víme dnes o zpevácích z první a druhé řady??? Langerová maká pro světlušku (což je chválihodné atd.) a možná lehce životaschopná zpěvačka (ale že by výrazně obohotila českou hudbu? no nevim) . Vanková šoustá z Hůlkou (nelze si na seznamu techto zpráv nevšimnout. jestli je to ovšem Hůlka daniel ne bo kouzelnická hůlka harryho pottera? nevim. nečtu to ) . Jo a tuhle sem někde viděl Bendeho... Jmená ostatních už neznám. Má to teda smysl?našly jsme opravdové talenty , nebo jen přechodnou bulvární zabavu pro diváky co nemaj nic na práci?. až jednou všechno co jsem chtěl dokončím a někdo mi za sledování tohoto pořadu zaplatí. sednu do křesla a zkouknu celý díl! ()

petch odpad!

Tak to je už opravdové dno televizní zábavy. Vhodné snad jen pro učňovskou mládež: Líheň "talentů", kteří jak rychle vzniknou, tak rychle končí, kdo si dnes vzpomene na předchozí star? Kde jsou? Snad už nepřijdou? Ještě, že se tahle pokleslá zábava dá ignorovat a normální člověk se zabaví něčím jiným, důstojnějším. Ale co čekat od tak sledované televize jakou je Nova. Zkrátka jaký pán takový krám. Hodnotím odpadem, protože horší hodnocení zde není, v tomto případě by víc seděly fekálie. ()

JonKl

1* - skvělý Leoš Mareš, 1* - skvělá Adéla Banášová, 1* - skvělý Martin Chodúr, 1* - dívám se na to, 1* - dívám se na to RÁD a vždy se těším na další díl, minus 1* - za strašné, hrozné, odporné, nechutné atd. KOLO MICHALA DAVIDA!!!!!!!!!! :-( TRANCE FOREVER ()

Figuto

Někteří by měli zvážit fakt, že díky této soutěži se o těch lidech, kteří něco umí, ví, a může to pro ně být slibný začátek. ()

Blood311

Díval jsem se na to asi tak do dílu, kdy jich zůstalo 5?.. pak strašná nuda, koukal jsem už jen na vyřazování, stejně mi to příde jako kdyby všichni "zpívali" na playback... ()

psycholog

Představte si, že bude další Česko - Slovenská Superstar. Teda to zas bude něco. Když vezmu tuhle řadu(teda první) , tak musím konstatovat , že blbě už mi bylo předem. Ano rád si někoho oblíbím, protože třeba zpívat i umí( i když hlasy bych v životě neposlal), ale tady nebylo snad koho. Bylo to hejno nadrženců, kteří naivně s hlavou vzhůru už viděli svou slávu. Záplava zpráv v bulvárním tisku byla tak velká, že člověk už byl radši, když tam bylo napsáno - Bartošová, šlohla Pomejemu prachy...neplatí alymenty. Náplň programu byla neskutečně bohatá :). Dohromady zpěv trval asi tak kolem 15 minut( 10 soutěžících), hodnocení poroty tak 30 min a zbytek z těch 2 a půl hodiny, byla jen maškaráda ve smyslu, tak tohle je moje maminka......atd. a samozřejmě reklamy. Porota byla tvořená takovýma neandrtálcema, že i opice by řekla smysluplnější větu. Obě "věhlasné" porotkyně, by možná měli ukázat kozy a nekecat hlouposti, aspoň mužská( možná i ženská:)) část publika by byla nadšenější. Leoš Mareš, kde ho nevidím, kde ho neslyším, to fakt už nevím. A nakonec velice dojemné loučení - všichni se mají rádi a hudba která mi fakt raní srdce :). Do tohoto kolotoče započítáme pištění neutržených holčiček kočiček, které by svůj makeup měli držet dál od pódia. Takhle nám nějak skončila první část........... 15% možná................Druhá část no podívám se na aspoň na jeden díl, abych nemusel být hned krutý a hledal ty pozitiva..........To si asi hodně zahledám. ()

sako44 odpad!

Jediný štěstí pro mě je, že v neděli večer chodím pískat hokej, protože poslouchat Mareše a ty jeho kecy....normálně k zblití. Nezlobte se na mě. ()

Zack07

Musím přiznat, že se na letošní Česko Slovenskou SuperStar 2018. Celkem těším. Televize Nova a Markíza slibuje scénář podle vzoru německé verze, kde nyní válí česká zpěvačka Martina Bárta. Bude zajímavé sledovat pět nováčků v porotě a na moderátorských postech (kromě Habery jsou tam všichni vůbec poprvé) Rovněž bude poprvé show vysílána v odlišných dnech jak v Ćesku tak na Slovensku. Uvidíme, jak se jim letošní ročník plný novinek tedy povede. ()