Infiltrátor (TV film)

Infiltrator, The

USA, 1995, 92 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (3)

• Darth Sidious

To je příběh teda. Židovský novinář se infiltruje mezi národní socialisty aby jim zavařil a ono se mu to vlastně podaří. Jaké štěstí. Já jsem úplně dojatej. Kolik se ještě objeví těch dobromyslných a ublížených židů, kteří svou posledlou nenavistí k evropským národům budou natáčet tyto neobolševické hovadiny?(22.12.2011)

Velice povedené drama o neonacismu v Německu. Narozdíl od přechváleného Kultu hákového kříže, je Infiltrátor malé drama sázející hlavně na autentičnost zpracování. Oliver Platt se mě v podobě američana, jenž skoro na vlastní pěst prodírá tím bahnem velmi líbil, jako většina herců. Ti dokázali zahrát pravověrné nacisty velice šikovně, né jen jako zmrdy-plešky, ale třeba i jako v pohodě taťky. Prostě velice povedená záležitost, která podle mě velice přesně ukazuje onen problém.(18.6.2007)

Novinár, ktorý sa ocitne v dejisku rasových nepokojov sa rozhoduje, ako napísať krátku reportáž. Po tom ako je svedkom útoku na Turkov a zoznámi sa s vodcom malej skupiny neonacistov svoju reportáž rozšíri. Citovo silný námet s dobre zvládnutým obsadením a aj dramatickosťou. Strach a bezmocnosť prisťahovalcov je tu ukázaná v plnom svetle. Bohužiaľ sa to tak v skutočnosti deje a nie len v Nemecku.(10.8.2008)