"When it comes to war I fight for Dorne. When it comes to love, I don't choose sides."(2.7.2017)

Epizóda ktorá ma na prekvapenie celkom bavila. Moment kedy je z vraždy Kráľa Joffreyho nastala paranoja a každý jeden človek ktorý na tej inkriminovanej svadbe bol sa automaticky stáva podozrivým. Veľmi zaujímavo rozohraná hra avšak predpokladám, že skončí tak trápne ako aj ostatné predtým. Dúfam, že sa mýlim.(17.8.2016)

100%(5.5.2018)

Čtvrtá epizoda vůbec nebyla špatná, Ohař byl mou oblíbenou postavou po celou dobu, ale s postupujícím časem mě baví stále více. Ani nevím, proč se mi při jeho sledování vybavil Terminátor 2 a učení starého kyborga novým kouskům. Po delším putování dostává zase Daenerysina dějová linie šťávu a snad to ožije i na Zdi.(13.12.2017)

Třetí díl série je trochu delší než je obvyklé, ale z hlediska dikce tempa vyrovnaný a drží se silného tématu minulé epizody a dle očekávání pokračuje v rozvíjení paranoie kolem vraždy krále. Daenerys ke konci předvádí opět svoje one woman show, kdy si podmaní další monstrózní město rafinovaným a sebevědomým způsobem.(19.5.2017)