• Necrotongue
  ****

  Čtvrtá epizoda vůbec nebyla špatná, Ohař byl mou oblíbenou postavou po celou dobu, ale s postupujícím časem mě baví stále více. Ani nevím, proč se mi při jeho sledování vybavil Terminátor 2 a učení starého kyborga novým kouskům. Po delším putování dostává zase Daenerysina dějová linie šťávu a snad to ožije i na Zdi.(13.12.2017)

 • Summerisle
  ****

  Musím povedať že štvrtá séria má veľmi dobrý rozbeh , po prvých dvoch silných epizódach sa udalosti mierne upokoja ale zato zaslúžene . Ohľadom smrti kráľa je stále čo riešiť keďže jeho smrť zostáva záhadnou , nehovoriac o tom čo sa stane keď na trón usadne ten nový .Arya a Hound pokračujú vo svojej nikam nevedúcej púti, no zato dostatočne akčnej a zábavnej .No a na východe padajú ďalšie okovy .Takže hodnotím, slušní diel s výborným nábehom na pokračovanie .(17.10.2017)

 • Krub
  ****

  Ohařův přechod z vraha/poskoka do ochránce malých holčiček jde velmi pomalu. Pořád je to cynický, krutý zabiják a zloděj. Přesto je ale jedna z Martinových nejzajímavějších postav. On i Arya se vyvíjejí zajímavým způsobem. Davos se také mění. Nutno dodat, že spíše ke kladným hrdinům, než k záporným antihrdinům. Samwellovo chování je prazvláštní. Svoji milovanou poslal radši do bordelu k vrahům a šlaplám než na Černý hrad k lidem Noční hlídky. Oberyn získává charakter ukázkového dekadenta. U postav ze Hry o trůny to není zas tak neobvyklé. Divocí se chovají jako barbaři. Noční hlídka opět není schopna cokoliv dělat. Jon postupuje překvapivě chladně a logicky. Opět se zde ale projevuje základní neduh seriálové Písně ledu a ohně - nedotažený scénář. Není zmíněno zdali má kraj, který Divocí plení nějakého lorda. Z logiky věci, nejspíš má. Proto nechápu proč se nemůže on postarat o nájezdy tlupy barbarů. Možná odešli jeho vojáci do bojů na jihu a ještě se nevrátili. Možná všichni zemřeli v boji s bandity. Kdo ví? Ať je to jakkoliv tvůrci by mohli vysvětlit proč je banda nevycvičených nájezdníků takový problém. Daenerysina příběhová linie je úžasná. 8/10(21.7.2017)

 • JohnMiller
  ***

  Epizóda ktorá ma na prekvapenie celkom bavila. Moment kedy je z vraždy Kráľa Joffreyho nastala paranoja a každý jeden človek ktorý na tej inkriminovanej svadbe bol sa automaticky stáva podozrivým. Veľmi zaujímavo rozohraná hra avšak predpokladám, že skončí tak trápne ako aj ostatné predtým. Dúfam, že sa mýlim.(17.8.2016)

 • Kaka
  ****

  Třetí díl série je trochu delší než je obvyklé, ale z hlediska dikce tempa vyrovnaný a drží se silného tématu minulé epizody a dle očekávání pokračuje v rozvíjení paranoie kolem vraždy krále. Daenerys ke konci předvádí opět svoje one woman show, kdy si podmaní další monstrózní město rafinovaným a sebevědomým způsobem.(19.5.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace