Reklama

Reklama

Calovi Weaverovi se zhroutil život, po pětadvaceti letech klidného manželství mu jeho žena Emily oznámí, že mu byla nevěrná s kolegou a že se chce rozvést. Dolehla na ni krize středního věku a má pocit, že její vztah s Calem uvízl na mrtvém bodě. Sedmnáctiletá Jessica, která příležitostně hlídá Weaverovým dcerku, miluje Cala a naivně doufá, že by ho mohla získat pro sebe. Jessicu zase zbožňuje třináctiletý syn Weaverových, Robbie. Cal je zklamaný, má pocit, že ve svém životě udělal všechno správně. Oženil se s láskou ze střední, založil rodinu, postavil dům, byl věrný a zodpovědný, a přesto mu jeho žena nasadila parohy. Sbalí si věci a odstěhuje se. Musí se vyrovnat s drastickou změnou svého života, ovšem ve světě svobodných si neví rady. Večery tráví v baru, kde se utápí v sebelítosti. Jednoho večera upoutá Cal pozornost Jacoba Palmera, mladého sebevědomého muže, který je přímo přeborníkem v balení žen. Jacob Calovi slíbí, že mu pomůže najít jeho ztracenou hrdost a pod jeho vedením se z něj stane muž, po kterém zatouží každá žena. (TV Nova)

(více)

Videa (3)

Trailer 2

Recenze (1 240)

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Zase jednou film plný kvalitního humoru a povedených hlášek. Na Ryana Goslinga tam z herců asi nebude mít nikdo, ale Steve Carell mimořádně zářil. Je tu spousta scén, které mi způsobily záchvat smíchu a pár těch, které mě trošku rozpustily. Vhodně zvolená byla i hudba. Takových filmů si v této době vážím. K dokonalosti mi chyběl jen ne tolik americký konec. 4,5* ()

Kaka 

všechny recenze uživatele

Je jich mraky. Těhle svižných, vtipných, situačně vyladěných, skvěle natočených komedií s vymazleným hereckým ansámblech v přesně padnoucích sakách, neménně přesně padnoucích rolích. A když je tam ještě navrh zajímavý dramatický podtext a nějaké to moudro ze života, jenom lépe. Nutno ovšem podotknout, že Crazy Stupid Love baví přece jen o malinko víc, než její souputnící. Těžko říct čím to je, možná režijní dynamikou, možná bezprostředností hlavních hrdinů. Každopádně super. ()

Reklama

Disk 

všechny recenze uživatele

Vynikající scénář podpořený výtečným hereckým castingem, vypointované dialogy, k tomu úžasný písničkový soundtrack podtrhující náladovost jednotlivých scén. Moje oblíbené slovíčko - ASSHOLE. Skvělá a žel nedoceněná Marisa Tomei. A dokonale božský (a myslím to přesně tak, jak si vy myslíte) Ryan Gosling, kterého bych si strašně přál za partnera. A co se týče obecně kritizovaného závěru, tak si myslím, že do filmu perfektně sedne. Bláznivou, zatracenou lásku nechápu jako nějakou řachandu, ale jako moderní screwballovou komedii o souboji pohlaví. Jasně, Gosling není Cary Grant, ale stejně... :) ()

Rosaviva 

všechny recenze uživatele

Po prvním shlédnutí jsem z tohohle filmu nebyla tak úplně nadšená, protože mi přišlo, že první půlka byla dobrá ale ta druhá už pokulhávala. Pak jsem se na to ale podívala znova a zřejmě to bylo tím, že jsem věděla co od toho čekat, ale líbilo se mi to o hodně víc než napoprvé. Sice ta délka by snesla být o něco kratší, ale to je jenom detail. Je to jedna z těch lepších romantických komedií se spoustou vtipných a pro mě docela nezapomenutelných scén. Takže se mi to vlastně dost líbilo (teda až na ten úplný konec, to byl děs..and they lived happily ever after). Ta rodinná rvačka ke konci tomu dodala korunu na vtipnosti :D 4* Trvalo mi pět vteřin než jsem se zamilovala do Ryana Goslinga, ten kdyby se mě snažil sbalit, tak by se rozhodně nenadřel, ani by se mnou nemusel dělat ten Dirty Dancing. ()

Flipnic 

všechny recenze uživatele

Proboha kdo takovýhle kraviny vymýšlí?? ... A proč herci chtějí hrát v takto nesmyslných "romantických - rodinných slátaninách". Je to nudné, je to zdlouhavé, zasmál jsem se dvakrát a s emocemi mi to absolutně nepohlo. Tak nevím, kde je chyba, ve mě?? ... Možná je to taky tím, že ani jeden ze zúčastněných herců není obsahem mých erotických snů, a to ani počítačově "vypravený" Gosling ... ()

Galerie (72)

Zajímavosti (33)

  • Tvorcovia ponúkali iPad zadarmo tomu, kto vymyslí názov filmu. (Pat.Ko)
  • Na rodičovské schůzce si při psaní slova „asshole“ můžeme povšimnout, že se na tabuli objeví minimálně tři různé verze tohoto slova. (Pavlínka9)

Související novinky

Will Smith vás obere o všechny prachy

Will Smith vás obere o všechny prachy

21.04.2013

Loni se mu dařilo s Muži v černém 3, letos jeho sci-fi v Shyamalanově režii Po zániku Země nutí spíš k opatrnosti. Na jaký další projekt se soustředí? Inu, na Focus. Lehkonohou krimi s prvky… (více)

Al Pacino je starý rocker

Al Pacino je starý rocker

27.10.2012

Velmi solidní obsazení napříč různými generacemi nabírá „dramedie“ Imagine, kterou režijně debutuje Dan Fogelman, autor scénáře Bláznivé, zatracené lásky. Název související s Lennonovou písní není… (více)

ČSFD.cz - 30 nejlepších filmů roku 2011

ČSFD.cz - 30 nejlepších filmů roku 2011

01.01.2012

Žebříček nejlepších celovečerních filmů roku 2011 dle ČSFD.cz se v budoucnu bude měnit - obsahuje totiž filmy, které se teprve chystají do naší distribuce a budou časem hodnoceny více diváky, což… (více)

Best of 2011 dle vybraných uživatelů

Best of 2011 dle vybraných uživatelů

31.12.2011

Další filmový rok je za námi, a tak vám přinášíme přehled nejlepších filmů roku dle předních uživatelů ČSFD.cz. Uživatelé i filmy v jejich výběru jsou seřazeny abecedně. Jako vítězný snímek z tohoto… (více)

Reklama

Reklama