poster

Bláznivá, zatracená láska

 • Česko

  Bláznivá, ztracená láska

 • USA

  Crazy, Stupid, Love.

 • Slovensko

  Bláznivá, hlúpa láska

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2011, 113 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Superpero
  **

  Bylo to vtipné, ale jen když tam byl Steve Carell a Ryan Gosling mu dělal hitchovskou instruktáž v balení ženskejch. A ta rvačka na zahradě byla fajn Jinak mi bylo často velice trapně a toho třináctiletýho kluka jsem fakt nenáviděl. Nepřál jsem si ho zabít, ale třeba alespoň šikanovat. Fakt už mě dlouho dětská postava takhle nesrala. Chyba je, že se to snažilo být komedií i jakýmsi filmem o životních pravdách a to dnes umí jen lidi kolem Judda Apatowa.(13.12.2011)

 • Šakal
  *

  Nikdy bych (tomu) nevěřil, ale i ty (vaše) nejhorší (filmové) představy se dají zhmotnit na filmovém plátně. Problém je, když se „probudíte“ a zjistíte, že to nebyl sen. Příšerných prvních 20 min, kdy by každý soudný člověk udělal jediné možné. Vypnul snímek. Ne tak já, něco zvrhlého (nedokážu si to jinak rozumně vysvětlit) mě udržovalo v jistém druhu komatu (resp. (z)paralizovaného, neschopného se pohnout a vystavit snímku stopku) a tak jsem se (přes pár světlých momentů) protrápil do NEJKLIŠOIDNĚJŠÍHO možného závěru. A tak jediné „ponaučení“ (vyjma uvědomělého 13-ti letého kluka majícího patent na vztahy) vyplývající z tohoto „osvětovo-výchovného snímku ze života“? Nepodceňujte sílu Hříšného tance, resp. závěrečné „(I’ve had) The time of my life“. Tohle je ukázkový příklad toho, když se američané rozhodnou natočit (a všem evropanům ukázat „jak na to“) „komediální, moralizující, ironizující, vztahovku ze života s nadhledem“. Vznikne z toho „kočkopes“, kde se to tluče a shazuje navzájem a tak zapadnou (ve světle těchto faktů) i ty zapamatováníhodné (vydařené) momenty. Výsledkem je tak (dovolte mi použít slova Petra Čtvrníčka) „bych blil Milane“ a nic na tom nemění ani fakt (rozhodně to neberte jako polehčující okolnost), že tahle patří ještě k těm „povedenějším“ v té (současné) záplavě, které produkuje (a zásobuje nás jimi jak na běžícím páse) „továrna na sny“. Docela by mě zajímalo, co by na to řekl takový Woody? WTF? zřejmě ne, on by to jistě zaobalil do krásně ironizující fráze. Já ale nejsem Woody! Tak proč ta 1*? Protože odpad nedávám, ten JÁ (poctivě) třídím, protože M. Tomei a protože (musím (si)přiznat) pár světlých momentů... P.s. slečny (popř. gayové) nechť si * PŘIHODÍ (nebo se raději (za)staví (slečny) u mě doma, (soundtrack z D.D. vlastním, stejně jako zcela dostačující místnost na „zvedačku“) ZA POHLED na vyrýsované tělo R. Goslinga, který (pro tentokrát) nechal Impalu v garáži, (malinko) přidal na verbální komunikaci a zasvětil (lehce) zakřiknutého (s čerstvě nasazenými parohy) S. Carella jak sbalit (a být „nad věcí“) jakoukoliv kost na lovu v baru, aby se nakonec (ano, tušíte správně) SPOILER „učitel stal žákem“. Což samo o sobě rozhodně není na zavrhnutí (a dá se na tom stavět), stejně jako na těch vážněji (upřímně) podaných scénách (Carell versus J. Moore). To by ale musely být divákovi podány zcela jiným (uvěřitelným) způsobem resp. nesměly být ZAZDĚNY minutami předcházejícími (resp.) následnými a díky tomu tak vyšuměly zcela do ztracena....(24.11.2011)

 • viperblade
  *****

  No vida, že není zas tak těžké natočit romantickou komedii, u které se s chutí zasmějete a která funguje i co se týče té romantické stránky… Crazy, Stupid Love je film, o kterém jsem už něco málo slyšel a naprostá většina ohlasů byla více než pozitivní, k tomu zde máme hodně působivý casting. I přesto všechno jsem do filmu šel bez nějakých větších očekávání a výsledek mě hodně potěšil. Celou dobu je tento film opravdu fajn romantická komedie, kde věci fungují a vy si ji postupně vychutnáváte a pak najednou přijde poslední půlhodina a to, co už předtím bylo skvělé, se najednou stane téměř geniálním. Je to jako když si vychutnáváte skvělý oběd a hned po hlavním chodě, kdy už je všemu konec, náhle přijde dezert, který jste nečekali a který dokonale pasuje k tomu, co jste měli předtím. Pokud vám tohle jako doporučení nestačí, tak snad ještě můžu napsat, že si nepamatuju, kdy jsem naposledy o romantické komedii napsal, že se těším, až si ji pustím znovu. To už totiž nějaká doba bude… 100 %.(28.2.2015)

 • Madison
  ****

  Spočiatku som si myslela, že súzvuk žánrov komédia/romantický ma dnes už nemôže ničím prekvapiť a že pôjde o ďalší rutinný vzťahový "prepletenec" bez štipky inovácie. Po niekoľkých minútach sa však moje obavy rozplynuli, za čo ďakujem najmä perfektnému hereckému zhromaždeniu. Stále platí, že súhra hereckého talentu dokáže pozdvihnúť aj menej objavný námet a udržať pozornosť diváka. Nesmierne ma zaujal sukničkársky Ryan Gosling s pozdvihnutým obočím a veľavýznamným pohľadom mestského sexsymbola, rovnako i fyzická premena zanedbaného Stevea Carella, spojená s množstvom nápaditých sekvencií a tiež musím pochváliť Julianne Moore, Emmu Stone alebo sexuchtivú Marisu Tomei. Aj pri tom neuveriteľne veľkom počte lepších a horších partnerských malicherností, dokážu scenáristi ešte stále vyprodukovať nenáročnú, zábavnú a inteligentnú filmovú romantiku.(19.1.2012)

 • PinokKio
  ****

  Ale ale, z pana 40. letého panice se nám stal pořádnej divoch. Stačilo hodit se do gala a pár lekcí, jak ženskou správně šimrat tam kde to má ráda (ehm.., řečičky, myslím tím sladký řečičky). Báječné je, že to funguje jak v reálu (ajaj, hlavně aby to nečetla ta moje : )), tak v téhle romanci. K dokonalosti už mi chybí jen ty fajn hadry a figura, jakou má Ryan Gosling.(2.12.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace