Calovi Weaverovi se zhroutil život, po pětadvaceti letech klidného manželství mu jeho žena Emily oznámí, že mu byla nevěrná s kolegou a že se chce rozvést. Dolehla na ni krize středního věku a má pocit, že její vztah s Calem uvízl na mrtvém bodě. Sedmnáctiletá Jessica, která příležitostně hlídá Weaverovým dcerku, miluje Cala a naivně doufá, že by ho mohla získat pro sebe. Jessicu zase zbožňuje třináctiletý syn Weaverových, Robbie. Cal je zklamaný, má pocit, že ve svém životě udělal všechno správně. Oženil se s láskou ze střední, založil rodinu, postavil dům, byl věrný a zodpovědný, a přesto mu jeho žena nasadila parohy. Sbalí si věci a odstěhuje se. Musí se vyrovnat s drastickou změnou svého života, ovšem ve světě svobodných si neví rady. Večery tráví v baru, kde se utápí v sebelítosti. Jednoho večera upoutá Cal pozornost Jacoba Palmera, mladého sebevědomého muže, který je přímo přeborníkem v balení žen. Jacob Calovi slíbí, že mu pomůže najít jeho ztracenou hrdost a pod jeho vedením se z něj stane muž, po kterém zatouží každá žena. (TV Nova)

transbeskyd

Nebýt toho zbytečného holyvůdského dlooooouhatanánského nastavování, byl by to celkem slušný film natočený s nadhledem a vtipem. Takhle ho to sráží mezi tuctové emerické dojáky s patetickými projevy plnými kliše a nezbytným radostně tupým hepyendem konstatujícím, že se vlastně nic nestalo a dokonalá rodinka má tu drobnou krizi úspěšně za sebou.. ()

Kutkey

Konec slabší, ale ani to mě nedonutí dát méně než 90%, protože po celou dobu mi to připadalo nesmírně opravdové. Podle mě zatím nejlepší role Ryana Goslinga, tento herec tu pro mě byl ještě větším překvapením než Michael Fassbender v Prometheovi. ()

Arcipes

Takové nežné a překvapivě místy i realistické pohlazení, plné krásných lidí, krásných záběrů, s dialogy napsanými tak dobře, že by se daly krájet, a především brilantně zahrané. Člověk má až chuť odpustit tvůrcům přeslazený konec, hyperbolizované postavy i přetláskanou pointu, která je na druhou stranu k potrhání. 4/5 ()

Felisr

Trochu hořká nenáročná komedie o strastech dnešních vztahů. Steve Carell skvěle pasuje do těchto týpků, jeho proměna "z prďoly kocourem snadno a rychle" je super. Bála jsem se sladkobolného patosu na konci, ale zbytečně, nekonal se. ()

Sharleen

Tento počin ma pomerne sklamal. Nezachránila to ani Julianne Moore, ktorej postave mohli dať viac priestoru...napríklad aj ubraním z niekoľkých trápnych scén so Stevom Carellom (prípadne jeho pubertálnym synom), ktorému som ako hercovi doteraz neprišla na chuť. Naopak Ryan Gosling sa mi tu páčil, rola šarmantného Casanovu mu sadla. Z ostatných obsadených hercov potešila snáď už len Marisa Tomei. Príjemná scéna bola s Hriešnym tancom a zvrat s odhalením totožnosti priateľa Calovej staršej dcéry. Záver s prejavom Cala a jeho syna pred celou školou to už len dorazil..trápna scéna tohto druhu by sa do európskeho filmu nikdy nedostala, táto exkluzivita patrí len Hollywoodu :) ()

yaqwsx

Tomuto filmu nemůžu dát nic jiného, než pět hvězdiček. Již dlouho jsem neviděl takto povedenou romantickou komedii. Tedy komedii - občas se člověk zasmál, ale to nebylo to na tomto filmu hlavní. Každou chvílí mě překvapoval - jednak relitvní hloubkou postav, tak i ale např. sympatickou kamerou. Pokud pominu naprosto nezbytný happyend, tak děj nebyl prnoplánový a stále mě překvapoval. I když bych si na místě některých postav dovedl představit jiné herce, nemám tomuto filmu v podstatě co vytknout. ()

zuzzuli

Prvních 20 minut mě film připadal jako krásná romantická komedie, avšak poté se začal přeměnovat na cosi jiného : Cal neustále hledá ženy, Jacob, který se mu snaží bezmězně pomoct tomuto filmu dodává korunu. Po 30 minutách se děj zase přesune do romantické komedie. Konec se mi však líbí úplně nejvíc za něj bych byla dala i 5 hvězd. Když, otec od Jessicy, Jacob, Cal, David a Jessica, Hana,Emily se sejdou na jednom trávníku dopadne to katostrofálně. No nechte se překvapit ... ()

Syna.1990

Zajímavý film, který mě ovšem tolik nenadchl. Nevím jestli Steve Carell je excelentní herec nebo naprostý idiot, dle mého názoru to druhé. Proto jsem na tento film nahlížel od začátku s lehkým odporem. Nakonec mě film mile překvapil a hrát hlavního hrdinu někdo jiný, bylo by mé hodnocení lepší, takhle dám dvě hvězdy, ale podotýkám, že za vše můžou mé antipatie vůči agentu Smartovi. Nechci psát, že Ryan Gosling zahrál lovce žen výborně, jelikož je možné, že takový je i v normálním životě. Ať už je to tak nebo není, tak tahle role mu sedla. Julianne Moore i Emma Stone byly fajn, akorát Analeigh Tipton mě vážně nebavila a dokázal bych si na její roli představit lepší herečku! 50% ()

curfew77

Zápletka je místy poněkud ujetá a velkolepé společné prozření hlavních postav na zahradě svou groteskností připomíná jistou Cimrmanovu divadelní hru, přesto mě ale CRAZY, STUPID, LOVE bavilo. Samozřejmě fantastický Gosling (umí tenhle chlap někdy zahrát špatně?) a milá Emma Stone - jejich společná scéna se zvedačkou z Hříšného tance mě dojala i rozesmála zároveň. 70 %. PS: Jak už jsem psal u OBHÁJCE, Marisa Tomei vypadá na svůj věk fantasticky a (nejenom proto!) by si zasloužila něco víc, než jen vedlejšáky jako tenhle. ()

J*A*M*B*O

Komedia, ktorá pobavila, miestami nadchla a nakoniec to dopadlo asi takto. Romantika nie je práve môj žáner, ale musím uznaž, že tento námet nebol zlý. Prvá polovica bola celkovo ohromujúca, ale každá radosť raz prejde. A v tomto prípade to platí dvojnásobne. Dávam 7/10 bodov. ()

Nightmare89

Nebyť toho "amerického" prehnane gýčovito "dofogelného" - až sci-fi - záveru (na ktoré sme si už v obdobných prípadoch bohužiaľ zvykli) bola by crazy love aj celkom uveriteľná. Takto by som ju premenoval na Crazy, Stupid, Fucking, Cap stone! (hodnotiteľných je preto iba 100min. filmu). ()

george82

Tohle je přesně ta pohodová rodinná komedie, která neurazí a lehce pobaví. Gosling je tu skvělej, podobně jak je tomu i v jiných jeho filmech a celkově děj rychle utíká a tak je s podivem, když jsem zjistil, že film má skoro 2 hodiny. Super. ()

MaxForValue

Dram-rom milostná mozaika ľudí najrôznejšieho veku, pohlavia či životného štýlu. Prepletenec osudov alá Láska nebeská, hviezdne obsadená šablóna romantických filmov 21. storočia, ktorej chýba inteligentný scenár, prekvapivý nadhľad, no snaživo to doháňa súdržnosťou, komplexnosťou a vyváženosťou. Za dobrý casting štvrtá hviezdička. Inak, skrz naskrz priemerná, či len ľahko nadpriemerná zábavka. ()

play3man

Že čo toto bolo? Super, super, super! Páčilo sa mi to, bol tam humor, malo to šťavu, spád, parádnych hercov, dobrú kameru... nenudil som sa. To čo som nečakal som dostal a o to to má väčšiu hodnotu. Celkom príjemne ma prekvapila prítomnosť Joey King, ktorá sa dobre ukázala vo filme Ramona and Beezus z roku 2010 http://bit.ly/15X5YRw . Tu bohužiaľ toho priestoru moc nedostala.. no aj tak, potešilo ma, že som ju zase v nejakom filme videl. Som zvedavý o pár rokov, vyzerá, že z nej vyrastie niečo vcelku dobré O filme som toho moc nevedel, čakal som niečo presladené, kde sa bude striedať dobré so zlým a podobne. No dostal som niečo doslova "Crazy" a "Stupid". ALE. Prišla na rad časť "Love" a zostal som sklamaný, po všetkých tých bláznivých veciach prišla sprcha čerstvo roztaveného, ešte horúceho karamelu. Awww. A tá ma popálila na toľko, že mi to začalo prekážať. Veľmi ma to mrzí, lebo tento film si určite zaslúži pozornosť, no mne tých posledných cca 20 minút nesadlo, aj keď to nebolo zlé, nesadlo mi to. Bohužiaľ. Preto dávam len veľmi pekné 4* ()

meemini

Pokud si vše dobře pamatuji, tak tenhle koment má váhu, pokud ne, tak trochu taky, protože to vypovídá o jedné zásadní věci. Jako první a hodně přijdou na přetřes herci. Mám pocit, že na nich film stojí z dobré poloviny. Hraje tady Ryan Gosling, což je zajímavé (zlé jazyky tvrdí, že se mi hodně podobá), jelikož se jedná o známku něčeho stylového, mazlivého, sexy a dokonalého. Autoři nám tak dávají jasně najevo o jakou cílovou skupinu diváků jim jde a taky si tím trochu alibisticky chtějí usnadnit vnější popis Jacobova charakteru. V Drivu na mě Gosling udělal dojem, ale po několika dalších filmech mi připadá, že ho mám celkem přečteného. Ničím nepřekvapil ani tady. Svoji roli si odehrál standartně a já toho již začínám být přejezený. Naproti tomu, Emma Stone byla ve své roli milá a příjemná. Pokud někdo mohl nebo měl promiskuitního Jacoba ,,dostat", tak klidně tahle sympatická holka. Líbila se mi i role malé Joey King. Hezky se dívalo na sexy chůvu Analeigh Tipton. Nechci zapomenout ani na malou roli Steva Becona (kterého bych vyměnil za Carella všema deseti). Obsazení do teď skvělé. Bohužel nechápu, kdo mohl vybrat Carella nebo Moore jako dva ústřední krizáky. Konkrétně Julianne už mám v rolích selhávající, úchylné, zhrzené, podvádějící matky a manželky plné zuby. Carell zase vypadá jako Adam Sandler o dvacet let později. Scénář ani nemá moc smysl komentovat, podobných námětů je napsáno spousta a literatura je označuje jako brak. Režijně do toho kecat nechci, protože si myslím, že ve výsledku jde o průměrné rodinné drama s prvky komedie, které dostává do červených čísel vydařené obsazení a sledovatelné výkony některých výše jmenovaných. ()

chesterko

Steve Carell sa pre mňa na postavu Cala 100% hodí, ja som mu zožral, že to ani nehral. Je tu plno scén, pri ktorých vám zabehne a najlešie je, že sú tie pasáže rozložené po celej dlžke, čiže každú ďalšiu pecku dostanete, keď akurát tak predýchate tu pedošlú. i <3 Emma Stone ()

AlexUnited odpad!

Už dávno ma žiadny film nenasral tak, ako táto hovadina. Každých 10 minút som mal nutkanie vypnúť to, ale keďže hodnotím iba filmy, ktoré som videl celé, nechcel som sa obrať o potešenie šupnúť tejto kokotine ODPAD a tak som s obrovským sebazaprením dopozeral túto "komédiu" až do jej úbohého konca. Nepostrehol som ani jediný náznak vtipného momentu, všetky scény totálne trápne, postavy nesympatické, šablónovitý dej a záver v štýle jedného veľkého hollywoodskeho klišé = absolútna katastrofa. ()

Will Smith vás obere o všechny prachy

Will Smith vás obere o všechny prachy

21.04.2013

Al Pacino je starý rocker

Al Pacino je starý rocker

27.10.2012

Velmi solidní obsazení napříč různými generacemi nabírá „dramedie“ Imagine, kterou režijně debutuje Dan Fogelman, autor scénáře Bláznivé, zatracené lásky. Název související s Lennonovou písní není… (více)

ČSFD.cz - 30 nejlepších filmů roku 2011

ČSFD.cz - 30 nejlepších filmů roku 2011