DarthRag

Před shlédnutím tohoto filmu jsem si byl vědom určité fanouškovské kontroverze např. ohledně konce, a tak jsem k třetímu Alienovi přistupoval opatrně s myšlenkami typu : "Bacha, chlape, ať se nespálíš." Obavy byly zcela zbytečné. Po Scottově depresivním a v jistém smyslu i komorním prvním dílu a po Cameronově militarismu a místy až neosobnosti je Fincherův psychologičtější přístup podle mně přesně to, co Vetřelec potřeboval. A co se týče mnohými tak nenáviděného konce, tak ten mi tam výborně seděl. A proto 5* a ani o chlup míň. ()

BMAXX

U prvních 2 dílů Scott s Cameronem nasadili laťku hodně vysoko. David Fincher se alespoň pokusil se k té laťce trošku přiblížit. Dobře zpracovaný film, který ani neurazí, ale ani nijak nevynikne. Skvělá holohlavá Ripleyová drží trojku nad hranicí průměru... ()

JoudaCZ

Fincher přidal na explicitnosti - vidíme více krve, vidíme více vetřelce (který nám zmutoval do čehosi, co spadlo pod stůl střihačům Jurského parku...), čímž ale odboural velkou část napětí. Hutnou atmosféru prvních dvou dílů nahradil temnou atmosférou depresivního prostředí vězení a jeho obyvatel. Přidal něco málo poselství (póza, již Ripley zaujme vždy, kdy se odhodlá jít na smrt, byla nějak povědomá...). Je velmi obtížné srovnávat s předchozími díly ságy, do níž každý režisér přispěl něčím dost odlišným. Spíše to snese srovnání s pozdějšími Fincherovými filmy, jež ale působily dotaženěji. ()

Bastard2

Podle mě Fincher dokazuje, jak geniálním režisérem je a nebýt toho, že netočil konec, věřím, že bych dal pět hvězd. Takhle mi konec bohužel přišel až moc přepláclej a nehodil se mi k předchozí podívané. Škoda, ale Davide - Ty jsi frajer. Navíc ti to žeru víc než Cameronovi jeho přetechnizovanou verzi. Sorry, ale mě to ani moc nebavilo. ()

Honzyg

Lepší než jednička, horší než dvojka. Dialogy působí odfláknutě, některé scény nepovedeně. Navíc v bandě téměř holohlavých ušmudlaných vězňů divák sice rozpozná Ripleyovou, ale zbytek postav mu trochu splývá. Líbí se mi ale, že scénáristé nechali Ripleyovou umřít a klubání vetřelce z jejího břicha taky nebylo na škodu. ()

Trepak

Márna snaha Camerona! V dvojke si dal záležať na prežití malého dievčatka, mariňáka a androida, no Fincher ich hneď na začiatku svojho Votrelca bez milosti pošle na smrť :D ()

Matejus

Pokiaľ si odmyslím fakt, že som v polovici filmu zaspal, tak dávam 2 hviezdičky za snahu vytvorenia trilógie, no vcelku nepodarenú. Chýbalo mi napätie, chýbal mi celkovo nejaký príbeh, niečo čo ma šokuje. Šokovať tu tak trochu môže len záver, ale to je všetko. Príliš veľa krvavých masakrov, tento film by ale nemal byť o tom. ()

jirzy

První dva díly Vetřelce mám asi radši, nicméně tenhle díl u mne boduje především naprosto dokonalou atmosférou. Z každé minuty dýchá skličující bezvýchodnost, jejímž vrcholem je sebevražedné nahánění Vetřelce klaustrofobními tunely. Parádní lekce temnoty z dílny Davida Finchera. ()

hanzikk

Nevím kde se stala chyba ale atmosféra udělala velký krok zpět. Zpracování samotného vetřelce taktéž. Kromě detailních scén mi připadal takový nevěrohodný. Jako akčňák ale v pohodě. ()

Podfuck

Trochu slabsie ako prve dva. Bohuzial. Ale stare velmi napinave a s typickou Fincherovskou pochmurnou atmosferou. 4* si ale urcite zasluzi ()

RonnieR

Predĺžená verzia dáva filmu nový rozmer! Veľká škoda že sa Fincher vo svojom debute rozkmotril s mecenášmi a nemohol film spraviť viac po svojom, bolo by to určite za päť! 76%. ()

vena199204

Pro mě nejlepší vetřelec:) Ať si říká každý co chce, ale Fincher dokáže své snímky obohatit o tak depresivní atmosféru, až mi nabíhá husí kůže:) 90% ()

RISOvonVODKA

Ó, nie. Táto časť už nebol votrelec ako poznám. Atmosféra sa vytratila a prišlo tam prílišné naťahovanie. Scenár bol desiatky krát prepísaný, herci pomenení a všetko je to na filme dosť cítiteľné. Stále zaujímavý pokus o oživenie série, avšak, kde nie je myšlienka... alebo ako sa praví "Z hovna bič neupletieš." ()

Fincher a zombíci?

Fincher a zombíci?