Taková moderní rodinka - Série 7 (série)

Komedie / Romantický

USA, 2015–2016, 8 h 4 min (Minutáž: 22 min)

Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell, Jesse Tyler Ferguson, Eric Stonestreet, Rico Rodriguez, Nolan Gould, Sarah Hyland, Ariel Winter, Aubrey Anderson-Emmons, Adam Devine, Justin Kirk, Reid Ewing, Suraj Partha, Susan Egan, Laura Ashley Samuels, Chloe Csengery, Carole Weyers, Hilary Ward, Jon Polito, Lucila Solá, Christian Gehring, Carlos C. Torres, Kevin Chamberlin, Philip Anthony-Rodriguez, Ron Perkins, Craig Welzbacher, Shanna Strong, Chad Roberts, Andrea Martin, Barbra Streisand, Ray Liotta, Keegan-Michael Key, Orson Bean, Christine Lakin, Mia Barron, Omar Leyva, Brandon Espy, Chantelle Albers, June Squibb, Ernie Hudson, Heather Goldenhersh, Steve Agee, Allison Dunbar, Jennifer O'Dell, Raegan Revord, Nathan Lane, Kevin Daniels, Matthew Risch, Erica Rhodes, Patrick Hume, Mekia Cox, Mark Adair-Rios, Isabella Gomez, Adam Arkin, Shelley Long, Simon Templeman, Dominic Sherwood, Lindsey Gort, Sandra Purpuro, Mike Ostroski, Illeana Douglas, Joe Cobden, Joe Mande, Jeremy Scott Johnson, Brooke Sorenson, Luke Cook, Jeremy Maguire, Andrew Leeds, Christopher Avila, Kendall Ryan Sanders, Catherine O'Hara, Spenser McNeil, Seth Morris, Juan Antonio, Josh Casaubon

Scénografie:

Claire Bennett

Kostýmy:

Pamela Withers

Komentáře uživatelů k sérii (3)

Sedmá sezóna nebyla špatná, zároveň měla jen málo (5) epizod, které mě bavily tak, že jsem jim mohl s chutí dát pět hvězdiček. Tvůrci opět přišli s pořádnou dávkou humoru, jen jsem měl pocit, že k dokonalosti by museli většinu dílů ještě maličko okořenit, na druhou stranu se jim podařilo přijít i s epizodami, které mě příliš nepotěšily. Faktem každopádně zůstává, že jsem se ani u sedmé řady nenudil, bavil jsem se a další sérii určitě nevynechám.(17.3.2019)

Po zklamání se šestou sérií obrovský posun, ať co se týče jednotlivých gagů a zápletek epizod, i celkového příběhu, který rodinu posouvá v této sérii. Je tam pár dílů, které to podrývají, ale jinak poměrně vyrovnaná a vážně dobře napsaná série.(10.2.2019)

Séria plná vydarených epizód pri ktorých som sa z chuti zasmial. Posledný diel je skutočne dobré zakončenie.(20.3.2018)