Plivu na váš hrob

• USA I Spit on Your Grave (více)

Iwus.ka

V místě, kde je široko daleko jen les, nemá místní parta buranů přílišného vyžití. Proto není divu, že zatouží po zábavě, jakmile se objeví mladá roštěnka, která by se ráda v klidu věnovala psaní v tamější chatce. Bohužel hoši jaksi pozapomněli na slušné vychování a dožadují se pozornosti poněkud nevybíravým způsobem. Jenže nic nenasere jednu víc než to, že se ji o ukázku a revizi podvozku nikdo nedovolil. A tak se holka, pravda, mírně opotřebovaná a zneuctěná, rozhodla vzít spravedlnost do vlastních rukou a to se panečku děly věci. Fantazii meze rozhodně nekladla a tudíž není nouze o nějaký ten ufiknutý úd, vyklované oči, louhovou koupel nebo análek s brokovnicí... ()

sir-dave

Jeden z málo remaků co má patrně víc do sebe než původní verze. Na jedné straně nevinná tvářička Sarah Butler, na druhé charismatičtí vesničtí burani. Film má prakticky dvě části. První, dle mého lepší, poznávací, násilnická, atmosférická a druhá předpovídající, nudnější. Posledních 45 min už sledujete pouhou mstu a předem vytyčeným cílem a krom způsobu zabití nic překvapující. ()

Radiq

Zbytečnost. Tyhlety remaky nemám rád, obzvlášť, když jediny, čim chcou zaujmout, je modernější násilí, než v originále. Ale to nebylo jediny, co se mi na tom nelibilo. Cely to bylo totiž takovy o ničem. Nepromlouvalo to ke mně nijak jinak, než tím násilím a promlouvalo to nudně. Čuráci dostali, co si zasloužili. A docela mě nasralo, že tam nevysvětlili, jak ta ženská přežila, když skočila do vody... ()

alchac

Díky panu Pojarovi vím, že k princeznám se nečichá. Díky panu Monrouovi vím, že osamělé, křehké spisovatelky, které jsou ovšem velmi vynalézavé, mají bujnou fantazii (když už jsou ty spisovatelky), kůlnu vybavenou lépe než Hornbach a navíc vydrží kurevsky dlouho pod vodou, se hromadně neznásilňují. Musím juknout i na předlohu... ()

Prometheus69

Velmi brutální kontroverzní... ale spravedlivé. Zatraceně spravedlivé... i když možná až moc.. kruté. Nejlíp dopadli asi típci v legendárních "Pasti, pasti, pastičky... kdy přišli jen o sví nadobíčko... Budiž" Oko za oko koule za zub... Ale amící tomu prostě musí dát větší gráciji. Neříkám že jsem ty vošousty litoval... ale ta holka byla normální vyšinutej magor. :D A to velice kreativní, až mě děsilo... čeho všeho je křehule schopná udělat aby dosáhla své pomsty. :) Docela se těším na ten druhý díl.. i když mě u toho již dopředu krapet mrazí... co přijde na řadu příště? Zavěšení na rybařských hačcích? Kyselinové injekce? Koupel v mraveništi namazáni medem? Udušením vlastními výkali, cpaní červů pod kůži? .. já nevim, ale najednou mě přepadlo nějaké spojení z přírodou ani nevím proč. :D ()

URBAN

Jako on to není špatný horor. Mě se to líbilo, jenomže takové praktiky se mi hnusí a rozhodně to nevyhledávám. Ale určitě panu režisérovi objednám sezení u psychiatra. Tohle dostat do kin teda chtělo odvahu. ( 2.8.16/MAC ) ()

Deyw

mno..prvni jebacka asi nejlepsi dil..jakoby ten original neberu na to se uz neda koukat..film je v klidu..gore v klidu..killy sou fajn..ale kdyby se to moc resilo tak bych ztoho byl akorat zklamanej.. :( s kamaradem sme jednou jednu holku zmrdali daleko vic..poblila se taky - mela trosku upito... ()

griph

ᴰⁱˢ ˢʰⁱᵗ ᵐᵉʲ ᵏᵒⁿᵗᵉʲⁿ ˢᵃᵐ ᵒᶠ ᵈⁱ ⁱⁿᶠᵒʳᵐᵃᵗⁱᵒⁿ ʲᵘ ʷᵒⁿ'ᵗ ᵗᵘ ⁿᵒᵘ ᴶᵘ ʰᵉᵛ ᵇⁱⁿ ʷᵒʳⁿᵈ Borka, co se s tím nesere? Jou, takže nějaká škrábalka nasere hochy, ti chcou pomoct svému šáj frendovi za tím, že měšťačka = děvka. Vloupaj se k ní s tím, že šáj retard nedostal zaplaceno za prošťouchnutí trubky a rád by teď prošťouchl i jinou díru. Za čímž btw šel nejvíc logickej muv, hodit fón do hajzlíku. Borka jim po radosti pár chudáků s videokamerou skočí do nějaké žumpy a teda po sem to byl fakt treš, naštěstí její návrat (ze začátku, taky ještě špatnej) měl grády a líbily se mi nápady, též mě sraly ty narážky na koně, ale nakonec se to promitlo v celkem slušnej řečnickej bonus. Akorát bych možná spíš tomu zmrdovi místo analu, jen zabil dcerku, bo by pak měl co vysvětlovat a žil by s tím do konce života, takhle mu udělala službu. Doslova z odpadu gut šit. :) ()

Khumbac

Parta kamarádů, nebo spíše sousedů, chce pomoct jednomu známemu "Metthovi" pomoct přijít o panictví, neboť je tak trošku retard a o ženskou polovičku jen tak nezavadí. Jenže chlapci použili prazvláštní metodu :) Jeho objektem se stala půvabná mladá spisovatelka..., která si o to skoro sama řekla... :). Jela sama na chalupu hluboko v lesích psát svoji knihu a "Metthovi", který opravil pokažený hajzlík dala pusu :). Určitě se jí to vyplatilo.... Získala inspiraci a námět na svou budoucí knihu. A věřte, že bude určitě stát zato :) ()

Doudis19

Nenechte se zmást počáteční předvídavostí. Mladá a jak jinak než krásná žena sama uprostřed lesů v opuštěné chatě. Následky na sebe nenechají dlouho čekat a dívka je rázem středem zájmu bandy nadrženejch buranů. Okoukanost a neoriginalita končí ve chvíli kdy sebou dívka klasicky sekne po prvních pár metrech svého útěku. Od té chvíle horor s líbivým názvem naladí na značně brutální notu, a i když o nějakém napětí nebo strachu nemůže být řeč, přiková diváka k obrazovce a díky svojí, extrémní surovostí se z mysli jen tak nevytratí. ()

oveckaoa

Hodně podobné jak Remake Poslední Dům Nalevo. Původní verzi jsem neviděl ale tato je boží. P.s. na to že na ten remake všeci tady na csfd.cz nadávali tak mě 70 procent dost překvapuje. ()

miguel_111

Krutá pomsta za krutý čin. Pomerne vydarený thriller s celkom sympatickou hlavnou aktérkou a dosť nápaditými vraždami. Príjemne ma tento remake prekvapil, kedže som originál nevidel tak nemôžem porovnávať, ale určite si v najbližšej dobe pozriem aj originál. Pre mňa 60% ()

ivan_drago

I přes velkou nepravděpodobnost, že by to té holce všechno vyšlo, kterou musíte scénáři odpustit, je film velmi seriózně pojat a všem těm pastem a mučením se dá věřit, což filmu neuvěřitelně pomáhá. Dále se v hlavní hrdince něco zlomí, lidská důstojnost nebo hranice "slušnosti", což je na jejím výkonu patrné, takže se jí to dá zase věřit a filmu to moc pomáhá. Dále jsou pěkně vymyšlené způsoby oné pomsty, i když jak už jsem psal, velmi pravděpodobně by to nevyšlo, ale na to při filmu ani nepomyslíte. Ti hnusáci jsou taky podáni s perfektní hnusotou, a vyzdvihnul bych šerifa, který mezi hovory s dcerunkou análně znásilňuje nebohou oběť, a to filmu taky pomáhá. Je až s podivem, že mě film donutil k takovémuto komentáři, ale zde musí být jasně napsáno, že se jedná o jedno z nejpříjemnějších překvapení za poslední dobu. A scény mučení jsou dávkovány v naprosto přesných mírách a i když né vždy ukazují všechno, tak právě to neviděné je kolikrát to nejodpornější. Moc "pěkný" film. ()

ecceHOMMO

V skratke: znásilnie a pomsta. To je ústredná téma, ktorá je pred diváka predkladaná s maximálnou účinnosťou a primeranou surovosťou. Pre mňa obrovské prekvapenie....ktorému sa síce dá kadečo vytknúť, ale pozitíva výrazne prevládajú a tak to hádžem za hlavu. Veľmi emocionálne silný zážitok! ***/**** ()

Sfinkter

Stejně jako byl Chaos syrový v průběhu znásilnění, tak je Jennifer Hills brutální a nekompromisní v revenge části. Tento remake však s béčkovými exploitationy nemá nic společného, více využívá obecných hororových prvků a řemeslně je téměř dokonalý. Krvavá podívaná s precizním provedením. ()

baruss odpad!

Prvých 45 minút naprosto zbytočných.. Nasledovaných nezmyselne mysterióznou 15 minútovkou.. Zakončené slušnou krvavou lázní, avšak dopĺňané trápnymi (akože "chladnokrvnými") hláškami. ()

DJ Rocco iNc

Rozpočet $2,000 000 // Tržby USA $93,051 // Tržby celosvetovo $572,809 // Otvárací víkend $32,440 Dosť silný film. Skutočne prehnane násilnicky. Dosť brutálne znásilnenie mladej ženy bolo zbytočne pretiahnuté, že sa to pomaly nedalo pozerať. Nebolo to veľmi zaujímavé a to znásilnenie tomu veľa nepomohlo, no vykľulo sa z toho celkom dobré odvetné psycho. Bolo by možno viac zaujímavé to, ak by žena zomrela a z hrobu vykonala svoju pomstu, ale to, že bola nažive malo tiež svoje čaro. ()

Bobik9

A pak mají mít vidláci rádi měšťáky a naopak. Odporný céčko, který se rozjíždí docela slibně a zvrtne se to v jeden velký hnus, který se snaží jen o to, abyste odvraceli zrak a snažili se nezvracet. Dvojka mě totálně nezajímá! Nikdy víc. ()

RonaMidu

původní film jsem neviděla,nemůžu srovnávat,ale že bych se bavila u pomstychtivých skutků,to ne - ač jako žena hlavní postavu celkem chápu....no,když to vlastně vezmu z jiné stránky - být sadistka,tak mě ten film nejspíš nadchne a třeba si u něj i trochu užiju ()