Borci z Blue Mountain State

(seriál)
  • USA Blue Mountain State
Komedie / Sportovní
USA, (2010–2011), 14 h 29 min (Minutáž: 21–29 min)

Darin Brooks, Alan Ritchson, Chris Romano, Ed Marinaro, Meghan Heffern, Leah Renee, Denise Richards, Tod Fennell, Kelly Kruger, Sinqua Walls, Alex Weiner (více)

Série(3) / Epizody(39)

Rozjařená komediální série o americkém fotbalu sleduje tři mladíky, kteří se snaží protlouct programem školní fotbalové ligy amerického Středozápadu.  Alex je talentovaný rozehrávač, spokojený se svojí pozicí na střídačce a rozjetými mejdany se školním maskotem Sammym. Na druhé straně je Craig, kterého plán na rychlou kariéru do profesionálního sportu kontroluje jeho přítelkyně. Povede se těmto čerstvým zelenáčům vybalancovat fotbal, holky, školu a nonstop buzeraci? (oficiální text distributora)

B!shop

Nabizi se srovnani s prcickama a to rozhodne neni daleko, ale presto je serial o trochu necem jinym. Jasne, jde tu vetsinou o nehorazny chlastacky spojeny s pozivanim vsemoznejch drog, alkoholu a balenim jedny zensky za druhou. Ale zaroven to je i o americkym fotbalu ( i kdyz je s podivem, ze je sice videt spousta treninku, ale ani jednou normalni zapas). Hlavni hrdinove jsou tu v podstate ctyri, sympatickej hrac fotbalu, jeho nejlepsi kamos naprosty hovado, ktery dela maskota, druhej hrac fotbalu, tentokrat cernoch a trochu podpantoflak a pak i kdyz sice ne hlavni postava, tak rozhodne jedna z nejvyraznejsich, kapitan druzstva. Coz je nabuseny dvoumetrovy hovado, ktery bohuzel rozumu moc nepobralo, obcas ma homosexualni sklony a vymejsli samy dobytkarny. No a jednotlivy pribehy jsou dost nevyvazeny. U nekterejch dilu vam pride, ze se za tech 20 minut vlastne vubec nic nestalo a mate problem si vybavit, o co ze v tom dile vlastne slo a pak jsou naopak perfektni dily se zajimavym dejem a vetsinou v momente, kdy se to rozjede, tak je konec dilu. Coz vzhledem k tomu, ze na sebe dily nenavazujou, je dost skoda. Jinak uz neni moc co dodavat, stupidni, ale zabavnej humor, ultra kokotsky zapletky typu zapomnel sem prsten v nejaky stripterce, kdo mi strcil prst do prdele a podobne, sympaticky herci, svizna hudba a sexy holky, to mi tu ke stesti stacilo, takze lepsi 4*. ()

nippa

Takto presne vyzerá americká college komédia na vrchole. Prci pri tomto vyzerajú skoro ako večerníček pre menej náročných. Humor čím nižší, o to lepší! :D Unikátne zápletky každej z častí, americký futbal, roztlieskavačky, godfather tréner, magor kapitán, lenivý quaterback, feťák vykopávač, 160 kilový rozohrávač, retardovaný maskot a Denise Richards! Unikát! Obrovská škoda nepokračovania. Už sa teším na film. ()

Jordan.17

Jestli hledáte seriál, u kterého nemusíte přemýšlet, můžete úplně vypnout a jen se dívat a smát se, tak "BMS" je tu pro Vás. Dalo by se říci, že to je trochu stylizované jako film "American Pie" nebo něco na ten způsob, teenagerovská komedie, i když tohle by asi nemělo být mládeži přístupné. Každým dílem Vás bude provázet chlast, drogy, sex, americký fotbal, atd. Takže jak jsem řekl, nehledejte v tom nic složitého a bavte se... (2010) ()

kolik27

Co jsem tak četl, tak tady pár lidí přirovnává tento výborný seriál k Prcičkám .... Chyba !!! I Přes to, že Prcičky jsou pro mě srdcová záležitost. Je to, myslím si, sice příbuzný žánr, ale to je to jediné. Je zde vidět obdobný humor, ale absolutně jiná doba. Pro někoho možná nevkusné, ale to jen pro to, že se to týká zmíněné doby. Pro mě určitě nejlěpší seriál, co jsem za poslední dobu shlédl. Nechybí zde bravůrné herecké výkony, příbeh, kamera "happy end" a spoustu dalších plusů. No jestli někdo hodnotí záporně, by měl asi koukat na nějakej vaginální výtok v podobě dramatu a být soudný, čemu nerozumim, do toho se nese.. ()

Santino7

"Prcičkovská" podoba nesporná, tínedžersky cielená humorná zložka až prekvapivo nadpriemerná (z mnou dosiaľ videných častí sa len málokedy stalo, že by som natrafil na nejakú vyložene nevkusnú trápnosť, tvorcovia tu balansujú na hrane s bravúrou), formát dvadsaťminútoviek akurátny, neprepálený. No skrátka fungujúci seriálový úlet, ktorý, kebyže mám o nejaký ten rôčik menej, pravdepodobne žeriem ešte o poznanie viac. Tak či onak mi však partička okolo Alexa Morana dokáže poľahky vyčariť úsmev na tvári, hoc sa k pozeraniu dostávam len veľmi sporadicky (nie je to totižto žiadna "must see" záležitosť, a keď už mám chuť na nahláškovaný sitcom, preferujem skôr moju veľkú srdcovku Entourage, ktorú dokážem pozerať v podstate dookola). 80% ()

• V několika dílech si lze všimnout, že Coach Marty Daniels (Ed Marinaro) má po odklopení zatmavených skel na svých brýlích prázdné obroučky pro dioptrická skla. (karda1)