• enjoi
  ****

  První série takřka bez chybičky, ale pak je znát, že tvůrcům dochází nápady. Některé díly jsou až moc přehnané a třetí série mi přijde už jako nastavovaná kaše. Ale pobavíte se u toho. 75 %(27.3.2013)

 • Carlossss
  ***

  Kdyby to takhle vypadalo na každý vysoký škole.. asi by nám do pěti let vládli giboni:D Já osobně s Blue Mountain State nemám problém.. nevadí mi trochu ujetější zápletky, který se motaj hlavně kolem toho, kam zasunout a co vypít.. ale zase na druhou stranu chápu, že to asi není pro každýho:) Co nechápu, je výměna jednoho černocha za druhýho po první řadě. Absolutně nevysvětlený:) Ale ne, že by to vadilo..:) Jak Radon, tak Craig mají něco do sebe.. klasická výměna kus za kus:)(3.3.2011)

 • Ivoshek
  *****

  Po pár dílech první série musím říct, že něco tak zábavného jsem dlouho neviděl. "Ahoj, ty jsi ten kluk, co sem přišel včera v noci a celou mě pochcal?" :)))))(19.7.2012)

 • jonyyy
  ***

  s3(19.5.2012)

 • Gereth
  ***

  Vezměte průměrnou americkou teen komedii, několikrát ji ještě vylouhujte, z osazenstva vyškrtněte toho všudypřítomného idiota, který hledá svojí životní lásku a jehož srdceryvné scény, kde si vylévá duši, jste beztak povětšinou prozívali nebo přetočili, přidejte dalších pár pošuků, větší koncentraci chlastu, drog a sexu a dostanete Blue Mountain State. Samozřejmě počítejte s nějakými těmi zvracícími, fekálními a jinak nechutnými scénami. Ideální doplněk k pivu a vypnutému mozku. Hlavně ke konci serie se najde i pár celkem solidních vtipů. // Nejoblíbenější postava: Thad Castle // 1.serie: 50% // 2.serie: 70% // 3.serie: 65%(26.4.2010)

 • - V několika dílech si lze všimnout, že Coach Marty Daniels (Ed Marinaro) má po odklopení zatmavených skel na svých brýlích prázdné obroučky pro dioptrická skla. (karda1)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace