Borci z Blue Mountain State (TV seriál)

Blue Mountain State

Komedie / Sportovní

USA, 2010 - 2011, 14 h 29 min (Minutáž: 39x21–29 min)

Darin Brooks, Alan Ritchson, Chris Romano, Ed Marinaro, Meghan Heffern, Leah Renee, Sean Curley, Denise Richards, Tod Fennell, Kelly Kruger, Sinqua Walls, Alex Weiner, Stephen Amell, James A. Woods, Julie-Anne Côté, Neil Napier, Michelle Argyris, Ricky Mabe, Kaitlyn Leeb, Elisabetta Fantone, Cristina Rosato, Amber Goldfarb, Gabrielle Dennis, Alexandra Ordolis, Goûchy Boy, Anastasia Phillips, Sam Jones III, Michael J. Willett, Frankie Shaw, Vanessa Matsui, Lindsay Maxwell, Nastassia Markiewicz, Steve Lund, Sarah Booth, Annie Murphy, Alison Louder, Bill Romanowski, Kevin Hanchard, Alex Cardillo, Danny Blanco Hall, Tristan D. Lalla, Erin Agostino, Shawn Baichoo, Madison McAleer, Andrew Carter, Omari Newton, Page Kennedy, Kevin Coughlin, C. David Johnson, Chantal Quesnelle, Karl Graboshas, Hilary Jardine, Andrew Johnston, Marc-André Poliquin, Jasson Finney, Chester Tam, Shane Daly, Judah Katz, Raphael Grosz-Harvey, Matthew Raudsepp, Michael Rhoades, Kevin Woodhouse, Harry Standjofski, Mike Paterson, Erica Deutschman, Xiao Sun, Kimberly Laferriere, Kristian Hodko, Antoni Porowski, Pauline Egan, Kwasi Songui, Christina Broccolini, Miguel A. Núńez Jr., Peter Michael Dillon, Guy Sprung, Moshana Halbert, Tom Stevens, James Cade

Zatím mam za sebou teprve první sérii, ale můžu s celkem čystým svědomím říct, že mě to neuvěřitelně baví! Děj by se sice dal shrnout do tří témat - sex, návykové látky a americký fotbal - ale musím přiznat, že ačkoliv jsem to nečekal, jsou tato témata celkem vděčná a vtipná. Bohužel s dalšími sériemi už to tak slavné není. Druhá ztrácí dech a třetí se už úplně bez dechu válí na zemi, kdy ještě na poslední dva díly vstane, aby ještě doběhla do cíle. Každopádně seriál to rozhodně není špatný, škoda jen, že se ostatní série nepovedly tak, jako první.(20.5.2012)

Dlouho jsem tento seriál neviděla, ale vždy na něj budu vzpomínat jako na jedinečnou a extra vtipnou prasárnu, která mi vždy zvedla náladu a zároveň mi jí i trošku zkazila tím, jak vyobrazuje muže (musím stále přemýšlet, zda to mají vše takhle na háku a zajímají je jen tři věci -sex, fotbal a chlast-) ??? No nevadí, za pár let si ho znovu pustím a snad už budu vědět, zda je to pravda.(13.5.2013)

• stanyslaw

Nekolik spoileru: 1. dil lze jeste asi prezit. 2. dil prakticka ukazka, jak se snubni prsten muze ocitnout v hovne na stole a jak jej po vytazeni navleci. 3. dil: vagina z plastu sdilena celym tymem spolu se syfilis. syfl je neskodna legracka, kterou leci trener penicilinem na treninku. nejvetsi sranda je ovsem umyslne nakazit pohlavni chorobou hezkou holku. dalsi spoilery jiz nasledovat nebudou, ani ja ne.(13.6.2017)

Ač je v tomto seriálu hlavním tématem americký fotbal, paradoxně to ani není tak o fotbalu, jak by člověk čekal. Je to spíše o životech amerických středoškoláků, kteří se rádi napijí, zapaří, rozdají si to s nějakou nádhernou roztleskávačkou (kterých je tu požehnaně), případně požijou nějakou tu drogu. První 2 série byly vynikající, i když jsem v 1. sérii moc nemusel postavu Craiga, který mě zkrátka moc nebavil. Ve druhé sérii ho nahradil skvělý Page Kennedy, který se stal okamžitě mým oblíbeným charakterem, zkrátka, zahrál to výborně. Ve třetí sérii už ale nebyl ani on, což mě dost zklamalo a i proto mi 3. série přišla nejslabší. Každopádně je velká škoda, že se nakonec zřekli 4. série, protože tenhle seriál mě hodně bavil, narozdíl od drtivé většiny Prciček, s kterými je nesmyslně srovnáván. Oblíbené postavy: Vynikající Alan Ritchson alias Thad, Sammy, Radon, Alex.(23.12.2013)

Seriálové American Pie pro 21. století. Co udělat s žánrem, který již několik let stabilně upadá? Natočit seriál a v komických situacích jít až hluboko na kost. Hrubozrné vtípky jsou místy až moc nechutné a trapné, ale místy naopak velmi podařené. To samé se dá říci o jednotlivých epizodách. Výborné střídají ty nudné a trapné. První série jednoznačně vítězí nad tou druhou, ale i v druhé sérii jsou povedené epizody, zvláště ta poslední se skvěle provedeným zakončením. Z herců jednoznačně vyčnívá Alan Ritchson coby Thad Castle.(4.2.2011)

• - V několika dílech si lze všimnout, že Coach Marty Daniels (Ed Marinaro) má po odklopení zatmavených skel na svých brýlích prázdné obroučky pro dioptrická skla. (karda1)