poster

Spartacus: Blood and Sand - The Motion Comic (TV seriál)

Animovaný / Akční / Dobrodružný

USA, 2009, 4x15 min

Hrají:

Elena Satine
 • Žralok
  ****

  Velká škoda že tahle minisérie je animovaná. Být natočená jako zbytek seriálu tak by o byl plnohodnotný doplněk. Ta animace tomu ubližuje. Jinak je to vynikající nápad. Je zde ukázáno kdo se jak proslavil. Vypráví se zde příběh Theokola - stínu smrti. Synů šakala. Souboj s nimy udělal z Crixe Neporazitelného Gala. Barcy - Šelmy z Kartága. Či Arkadia. Gladiátora s Rudým hadem na štítě. 1. soupeře Spartaka. Toto jsou legendy z arény v Capue. Moc hezký doplněk seriálu.(29.5.2013)

 • Medvjet
  *****

  Pro fanoušky série seriálu Spartakus nutnost. Úžasné doplnění původního (hraného) seriálu. Děj i styl vyprávění tak vtáhne do děje, že jednoduchost animace přestanete úplně vnímat a jen si budete vychutnávat (ne)známé příběhy (ne)důležitých gladiátorů z jiného úhlu pohledu. Jedinou, avšak obrovskou, nevýhodou této série je velmi nízký počet dílů. Snad se dočkáme dalších.(21.1.2012)

 • NinadeL
  **

  4/4 Motion Comic? Nic zvláštního. Chybí Lucretie.(14.9.2010)

 • Dever
  ***

  Veľká škoda že tento doplnok k filmu nebol sfilmovaný, pretože dej je dobrý, chytlavý a objasní ako sa kto kým stal. No má to jednu obrovskú chybu a tou je práve tá animácia ktorá už horšou snáď ani byť nemohla.(28.3.2011)

 • Kaszos
  *****

  Tento seriál dáva šancu nahliadnuť do života gladiátorov, ktorí sa v seriály len mihli alebo sú len spomenutý. Ku animácii nemám výhrady, síce som ešte nič podobné nevidel a keby to bolo niečo iné asi by mi to aj prekážalo, ale tu rozhodne nie. Je to Spartacus plný krvi a všetkého čo k tomu patrí, ak bude niekedy nejaké pokračovanie teším sa naň. (90%)(3.3.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace