Johnny English byl po neúspěšné akci propuštěn z MI7 a nyní žije mezi tibetskými mnichy, kde se už pátým rokem pokouší zocelit své slabiny a vyrovnat se s traumatem z profesního selhání. Z meditování ho vytrhne až rozkaz z domovské Anglie. Tajné služby potřebují Englishovu pomoc. Při mezinárodní schůzce hlav států má dojít k atentátu na čínského premiéra. A protože se šéfová MI7, Pamela Thorntonová, nemůže na nikoho spolehnout, neboť se to v jejím revíru hemží dvojitými agenty, vsadí vše na jednu kartu - na Johnnyho Englishe. Aby zajistila dodržování protokolu, Pamela přiřadí k Englishovi naprostého nováčka, agenta Tuckera. Johnny při rozplétání případu opět nadělá spoustu chyb a trablů, ale nakonec přece jen přijde na to, kdo atentát plánuje. (TV Nova)

ELDoctorow

Už prvá časť nebol žiadny veľký zázrak a dvojka je ešte citeľne slabšia. Našťastie sa však aspoň nekoná monštruozita rozmerov trápneho Mr Beana na prázdninách. No s nápadom natočiť ešte aj tretiu časť snáď žiadny bláznivý producent nepríde. Ak hej, tak dúfam, že ho ešte predtým ako stihne predniesť svoj nápad šéfom filmového štúdia nakope do gúľ kompletné osadenstvo tibetského kláštora s Jeho Svätosťou Dalajlámom na čele. ()

IlMagnifico

Není to nijak inteligentní zábava, ale to by od tohoto snímku asi nikdo nečekal, zvláště potom, když v úvahu vezmeme první díl. Ale každopádně se u toho můžete zasmát, není to zas tak těžké. Nehledejte tady nějaký smysl, to je zbytečné. Je to prostě film s několika vážně vyvedenými vtipy a naivním scénářem, ale zato rychle utíká, takže nebudete mít pocit promarněného času, ani když se vám nebude líbit. Komu lze jednoznačně doporučit, to jsou skalní fanoušci Rowana Atkinsona. Celý film je v podstatě jeho herecká exhibice. Nu, když nás tím dokáže pobavit, tak proč ne. Býval bych dal i čtyři hvězdičky, ale to mi svědomí nedovolí. Takže za tři... ()

james11

První díl se mi líbil celkem dost, takže jsem od druhého očekával něco podobného a doufal jsem, že film je zase mírně podhodnocen, jako mi to přijde u předchozího dílu. Teď jsem se ale dočkal jen zklamání. První třetina filmu byla pro mě utrpení, děj je prostě blbost, ale to mi u Rowana běžně nevadí, mě stačí, když mě bude během filmu kvalitně bavit, ale tady používal staré a už tisíckrát opakované vtípky, že jsem mohl jen znuděně sledovat "děj" a doufat, že se to všechno najednou obrátí k lepšímu. Když už jsem byl opravdu skeptický, přišla na řadu scénka s golfem, které se mi prostě líbila a od té doby mi přišlo, že se začaly objevovat méně okoukané vtipy a já se mohl i něčemu smát. Samozřejmě, že ta demence Englishe už vtipná není, takže i tak se u většiny vtipů dá jen kroutit hlavou. Děj je opravdu děs a s těmito vtipy to opravdu snad ani nestojí za shlédnutí. Filmu bych dal lehce přes 40%. ()

surprise

Prvních dvacet minut to byla senzační parodie na 007, ještě více než minule, takže být to obvyklý skeč Mr.Beana, patřilo by to k jeho zlatému fondu. Nápady ale bohužel řídly a film se stával plytším a plytším. Díky Atkinsonovi jsem to dokoukal bez problémů až do konce, ale bez něho těžko přetěžko. ()

KiJi

S Johnnyho se stal agent. Bohužel. Je sebejistější než předtím. I když to Atkinson táhne, v některých situacích to skřípe, herec přehrává a zápletka je taková překombinovaná. Na rozdíl od prvního dílu, který si udržel stejnou úroveň a tempo od začátku do konce, u dvojky je to spíše skládačka samostatných skečů, které dokážou opravdu pobavit. A na závěr v jakémsi závěrečném bonusu Atkinson vaří do tempu klasické hudby, která zrychluje a on také zrychluje; to je zlatý hřeb celého filmu (myslím, že by i Pohlreich mrkal). ()

agent_barton

Pokus o kombinaci Jamese Bonda a Mr. Beana č. 2, který očividně našel inspiraci i u Stevena Seagala, alias "cockpunchera" ve filmu The Onion Movie. Více než jednou se na film pravděpodobně nepodívám, neboť jakýkoliv díl Križovatky smrti s Jackie Chanem a Chrisem Tuckerem se mi z prostředí akčních komedií líbí mnohem více. ()

Gr.Martina

Rowan Atkinson prostě nezklamal :-) Na tomto filmu jsem byla v kině hned dvakrát a musím říct, že podruhé jsem se u něj řehtala celou dobu (a se mnou i celé kino). Následuje jedna vtipná scéna za druhou a opravdu se nejde nesmát. U mě dokonce lepší než jednička. Rozhodně doporučuji! ()

cajda77

Nečekejte propracované drama s nečekaným závěrem. Dávka britského humoru v podaní legendárního Rowana Atkinsona jako agenta MI7. Já jsem se bavil dobře ... ()

Chlo0opek

Rowan by zkrátka měl zůstat u Mr. Beana. Jinak je tento film zábavný a realistický asi jako každá jiná bondovka. Slabší 2*. ()

gizi

Myslím, že se na nízkém hodnocení filmu provevuje přehnané očekávání, jak to bude skvělá sranda. Já jsem nic neočekával a s rodinou se velmi dobře bavil. Dobře to vystihuje komentář uživatele novoten. 80%, 25.10.2104 ()

Pythonator

Ještě zábavnější než jednička. I příběh je nápaditější. Humoru je tu daleko víc, tak proč to nemít rád víc? Zajímalo by mě, čemu se vlastně běžně smějí ti mudrcové, co tu rozdávají po hvězdičkách a hrozí i odpadem. Možná jim přijde vtipnější, když jim někdo vrazí palec do řiti. Johnny English je skvělá bondovka a úvodní decentní honička je jednou z nejlepších honiček v dějinách filmu. Drsňáckému poskakování po jeřábu v Casino Royale jsem se sice smál ještě víc, ale Atkinson je přece jenom uvěřitelnější Bond než ušatec Craig. ()

P@\/EL

Geniální léta Mr. Beana jsou sice už nenávratně pryč, nicméně se mi výkon Rowana Atkinsona a potažmo i celý film hodně líbil. Velké množství gagů a srandovních situací zde funguje výborně, což mělo za následek, že jsem se s chutí nesčetněkrát pořádně zasmál. Vždy mě luxusně dokázaly pobavit situace se starou asijskou vražedkyní. Jelikož mám obecně rád špionážní filmy, kde navíc agenti používají všemožné nápadité věcičky moderní techniky, tak mě film zaujal i dějově. Konec konců plusové body musím dát i za půvabnou Rosamund Pike. ()

pepinouno odpad!

Naprosto zbytečný snímek - pouze plno nevkusných vtípků a narážek, které ale působí spíš trapně. Děj se tříští, je nesourodý. Chvilkové rádoby akční momenty se dostávají nad podprůměrný děj. R. Atkinsona jsem nikdy neviděl v jiné poloze, než-li jako komediálního herce, to je škoda. Obsazení, "vtípky", dějová linka... Začátek je naprosto zbytečný a celek působí nesourodě. Prvoplánový humor zcela vytlačil logické zápletky. Film je jedna velká americká podívaná bez pointy, bez začátku a konce a bez jakéhokoliv charakteru, se kterým by se, po deseti minutách filmu, zklamaný divák nemusel bát jít. Slabé, nedoporučuji. ()

pichta

Dobrá komédia. Niektoré scény boli potiahnute za vlasy. Ine dobré. Typický Mr.Bean :-) Tento film dostane odomna 70% inak fajn. ()

Nataniel73

Johny English sa vracia je asi najslabšie pokračovanie úspešného filmu, aké poznám. Zo zvedavosti som si to musel pozrieť, pretože Johnyho Englisha s jednotky proste žeriem a nedávno natočená "trojka" ma v kine skvele pobavila na veľmi dlhý čas. Je len šťastie, že som túto trápnosť a celkovo úbohý film nevidel skôr, lebo v tom prípade by ma na pokračovanie do kina nikto nedostal. Tak či tak tento film veľmi výrazne zaostáva jak za svojim predchodcom, tak aj za svojim nasledovníkom. Vtipných miest minimum, za to tých trápnych požehnane. Môj obľúbený komik Rowan Atkinson výrazne zaostal za očakávaním a z tunajších reakcií vidím, že viacerých fanúšikov sklamal. Sem tam sa mu niečo podarilo, ale kde sa vytratil ten geniálny komik neviem. Strašne preplácaná paródia, ktorá si napriek výhradám dve hviezdy zaslúži. Už len za to, že som to bez väčších problémov dopozeral až do konca. 40% ()

soukyd33

Geniální agent, Edy až do příjezdu v Londýně. 😀 Pak je tu známí smolař Johnny English v plné parádě. Všechny scény opět super. Film je dobrý i jako celek. Herecké výkony hlavního hrdiny jsou opět TOP. Doporučuji. Hvězdiček 4 ()

Borci z The Raid vymlátí Hollywood

31.12.2010

Znovuzrozený Johnny English

Znovuzrozený Johnny English

18.09.2010

Právě tento týden začalo ve Velké Británii natáčení špionážní komedie Johnny English Reborn, v níž se Rowan Atkinson vrací jako neohrabaný agent s povolením zabíjet záchvaty smíchu. Později se štáb… (více)