Superkočky

• USA Hellcats (více)
USA, (2010–2011), 15 h 22 min (Minutáž: 41–43 min)

Tvůrci:

Kevin Murphy

Hudba:

Nathan Wang

Aly Michalka, Ashley Tisdale, Robbie Jones, Heather Hemmens, Jeremy Wong, Sharon Leal, Matt Barr, Gail O'Grady, Ryan Kennedy, Aaron Douglas, D.B. Woodside (více)

Epizody(22)

Marti studuje práva na univerzitě Lancer v Memphisu, ale jen díky stipendiu. Ve chvíli, kdy o něj přijde, je její další studium ohroženo a jí nezbývá nic jiného než získat co nejrychleji jiné. Když zjistí, že i roztleskávačky, které si říkají Hellcats, mají svá stipendia, rozhodne se zkusit stát se jednou z nich, ačkoli je nesnáší. Díky svému neotřelému vystoupení na konkurzu a tomu, že dříve dělala gymnastiku, se jí podaří dostat se do týmu, ale tím její problémy nekončí. Některým roztleskávačkám je trnem v oku a její místo v týmu, a tudíž i stipendium, možná nebude tak jisté, jak čekala. Navíc kvůli škrtům dostane celý tým roztleskávaček nůž na krk – musí se umístit v národním kole, jinak je zruší. (McClane)

Tibb-Shäe

Začalo to celkom dobre, ale diel od dielu to ide dolu vodou... problém tohto seriálu je, že čo sa deja a zápletky týka tu prakticky nie je nič originálne či zaujímavé, nič vás neprekvapí, akurát tak unudí k smrti. Obdivujem hercov a gymnastov za všetky tie krkolomné veci čo v tom seriáli predvádzajú, ale čo z toho, keď to je len vyčačkaný obal, pod ktorým sa nič nenachádza. Herci sú o ničom, možno by čo-to aj zahrali, ale tu naozaj nie je čo hrať. ()

tygricek

Je to suprový seriál, ne zase uplně skvělý, ale je fakt dobrý!! Pokud tomu někdo dává od tří hvězdiček dolů, pak je to proto, že se na to pořádně nedíval, a odsoudil to podle toho, že to je o rozlestkáváčkách, spolu s právničinou a kdo ví čím dalším... Krásné bylo přirovnání "viditelnosti" Boha, jelikož jsem věřící, tak to zvláště prožívám, i když to řekla ta nejhorší ze všech a nemyslela to vážně, i přes to měla pravdu :) ()

RozaMadMax

Seriál rozhodně pěkný s pár dobrými zvraty. Roztleskávačky i hudba dobré, jen je škoda, že prý další sezóny nebudou. Velká škoda :-(. Po posledním díle bych dával 4,5*. ()

Domiins

Spoustu lidí odsoudí seriál dříve než se na něj podívají a to kvůli roztleskávačkám. Ve skutečnosti jde ale o mnohem víc - zachránit nevinného člověka z vězení a potrestat nespravedlnost, problémy s rodinou,... Do toho skvělá hudba a musím říct, že celkem akrobatické kousky. Většina herců je sympatická a podle mě je škoda, že seriál po první řadě skončil. ()

Breeg

Jelikož jsem dnes úspěšně dal zkoušky, musel jsem se odreagovat. Po pár prvních dílech Hellcats zatím nic excel, ale mně se to líbí. Zatím 4* a dál se uvidí Edit: Tak 5* z několika důvodů. Hlavní jsou: David Hewlett???? Můj oblíbenec a tady!!! Jasné Plus. Dále Christine Lakin?? Krok za krokem rules. Další velké plus. A hudba je opravdu vyvedená. Ať si říka, kdo chce co chce. Já jsem spokojený :))) ()

kritička

Ze začátku super, konec totálně pohřbil celý seriál ... o průběhu se nebudu snad ani zmiňovat ... škoda, nápad tu byl ()

CrazyAdinn

Sice někdy tento seriál působí mírně přízemně a velkou hloubku to nemá, určitým způsobem mě to ale okouzlilo. Oceňuji především, že se vše odehrává na univerzitě a herci jsou věkově blízcí svým postavám. Dějově to sice trošku připomíná Glee, ale zase je to okořeněné o trochu té akrobacie. Vždy příjemně strávený čas. ()

SIXXteenth

Od Hellcats nemůžeme očekávat nějaký několika sezóní hit, ale svůj účel a poselství splnil a sice prezentovat cheerleading jako nádherný a náročný sport. Scénář taky chvílema není špatný, ale vše je bohužel moc čitelné...škoda chtělo to nějaký překvapivý zvrat nebo aspon některé problémy trohu natáhnout do posledního dílu. Velký plusem seriálu je výborný soundtrack hlavně v podání hlavní hrdinky Marty, nádherné muzikantky, roztleskávačky letájící v 7metrové výšce a studentky práva, která se v honbě za pravdou nebojí ani vloupat do kanclu ředitele! Vražedná kombinace ženské!!! ()

anicca

Pre mňa dobrý, jednoduchý seriál pre tínedžerov riešiaci typické zápletky a problémy mladých: vzťahy, lásku, problémy s rodičmi, náboženstvom a hlavne rieši finančnú otázku a nutnosT zarobiť si na štúdium. Herecké výkony postačujúce, smolou zase je tak ako pri mnohých iných že seriál nie je dokončený. A skutočne obdivujem prácu roztlieskavačiek, je to naozajstný šport spojený so skutočnou drinou a potom. ()