Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Chance Harris je skvělý tanečník stompu, ale momentálně neprožívá zrovna šťastné období. Studuje na univerzitě a zároveň musí vypomáhat v restauraci svého otce, který pro jeho tančení nemá příliš pochopení. Chance  má šanci zazářit v taneční soutěži v týmu své univerzity. Ale v jeho životě se toho najednou seběhlo příliš a on zjišťuje, že na všechno sám nestačí... (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (13)

FunnyXis 

všechny recenze uživatele

Chtěl jsem jít spát, ale prostě mi to nedá i ve 3:00 ráno, abych nenapsal komentář na tento výtvor. Prvně bych měl začít tím, že předešlý titul jsem viděl několikrát, jelikož je to film, ke kterému se podle mě dá vracet nespočetkrát. Sice trochu klišé, ale stále pěkné. Nicméně po shlédnutí tohoto, což ani trochu nepřipomíná jedničkum, maximálně názvem a vykradeným konceptem jsem ještě teď dost konsternován. Čekal jsem nějakou pořádnou tancovačku, dobré soundtracky, dojemné emotivní chvilky. Nic z toho sem si bohužel neodnesl. Nějaký rádoby gangsteři, hlavní "hrdina" který má pohled masového vraha. Kdyby tam aspoň byly normální záběry tancování, ale to ne, kameraman si podle mě šlehnul před střihem lehký nespočet drog, že kolem sebe viděl létat růžové slony a místo tanečníků vykastrované orangutany při orgiích. Je to opravdu škoda. Bylo to něco toto přetrpět a nebýt už skoro ráno, tak bych napsal ještě delší kritickou esej. Jediné co vytáhlo film z pomyslných kop výkalů je flasback hlavní postavy z jedničky, kterému jako jedinému sem snad ten herecký výkon i věřil. Pro mě 2,5/10 ()

ecceHOMMO 

všechny recenze uživatele

Povedzme si narovinu: Tanec vo filme predvádzaný nie je tak atraktívny a nieje u nás ani známy a tancovaný ( aspoň nie v širšom meradle)...a kedže snímok stojí práve na tanci...na ňom aj padá.... ()

Dever 

všechny recenze uživatele

Máme tu pokračovanie Hip-Hoperského stepu ala steppingu. Kto vie čo mal Rob Hardy v hlave, keď sa odhodlal natočiť niečo, čo úspech ani zďaleka nemohlo sláviť. Už jednotka pôsobila klišovite, však už len dej bol aspoň z polovice obkukaný od iných tanečných filmov. Akurát choreografia sa aspoň niečím líšila, keďže bola doplnená stepom. No oproti jednotke nič nové neponúka, čiže nieje očom 40%..... ()

Tony DiNozzo odpad!

všechny recenze uživatele

To sa fakt len mne zdá, že všetci raperi sú smiešny a úplne trápny, keď sa tvária ako by mali zápchu a myslia si, že sú vtedy drsný ako najdrsnejší šmirgeľ? Z tej hudby mi bolo zle celý film a tá ich "paródia na roztlieskávanie", o ktorej bol celý film sa mi zdala ako samotný vrchol všetkej raperskej trápnosti. Zápletka na 10 minút bola natiahnutá na 90, z čoho som sa každú minútu nevedel dočkať konca. Od niečoho takéhoto sa držať len čo najďalej! ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama