zolo23

Po toľkých upútavkách a reklám na túto show (samozrejme aj na konkurenčnú talentmániu) som sa rozhodol, že obetujem svoj drahocenný čas a pokúsim sa odsledovať aspoň úvodnú časť "najväčšej" show tohto roka. A keďže konkurenčná TV Markíza dávala spomínanú Talentmániu, neostávalo mi nič iné ako prepínať z jedného kanála na druhý a porovnávať. Lenže mňa to tak ďesne nebavilo, že som neskákal len z jedného kanála na druhý, ale aj na tretí a dokonca na štvrtý. Na tom treťom (STV 1) dávali slovenský film Nedodržaný sľub a na štvrtom (SPORT 1) zase španielsku ligu a zápas Racing Santander - FC Barcelona, inak 0:3 keby to niekoho zaujímalo:-). ´Hm a keďže som pri futbale vydržal najdlhšie dávam 4*, Nedodržanému sľubu 3*, Československo má talent 2* a bohužial Talentmánia bola taká sračka, že mi nič iné neostáva ako jej dať ODPAD. Apropó tie 2* dávam za naozaj dobrú moderátorskú dvojicu "Pyco" - Prachař a za to že v tomto prípade "menší(JOJ-PRIMA) nakopali zadok väčším(MARKÍZA-NOVA). P.S. Bohužial ani na jeden diel sa už nepodívam.... to si radšej pozriem oblastné majstrovstvá v šachu. ()

made1

Těším se, až se Rausch a Prachař víc sehrají, to bude jízda. Jinak je to pořad, při kterém si přečtu knížku a občas kouknu. Koukat v ten samý čas na Novu mě ale nikdo nedonutí. Kdepak. ()

KR4T4S

V porovnání s Talentmánií jasný vítěz. Porota ok, Prachař a Pyco vtipní a příjemně "spratkovští" s nadhledem. Soutěžící rozporuplní - zpívání patří do superstar, artisti a hadí ženy do cirkusu a skupinové R'n'B tance nesnáším. Kdyby Banášová přešla sem, tak to bude bomba. ()

slovan1

O hvězdu vyšší hodnoceni oproti Talentmánii. Vše jsem vypsal u ní v komentu... Zde takové "domáctější", upřímnější atmosféra. Nová a hlavně neokoukaná porota tady funguje parádně. Přijdou mi upřímnější a spontánnější. To same se dá říct o dvojici moderátorů... ikdyž přiznejme si, že sem tam to zaskřípe. ()

Maynard.

Máme za sebou další , tentokrát opravdu "originální" televizní šou. Na jednu stranu si tak říkám, že je to oproti starším televizním estrádám jako třeba Novoty a podobný pípčoviny, docela příjemná změna...Na druhou stranu je to pořád ta stejná písnička, která ničím nepřekvapí. Jediný co mi přijde oproti Nově lepší, tak je obsazení poroty, na jejíž ortel se dycky "těším" nejvíc z celýho pořadu. Krause mám celkem rád, toho Slovenskýho bratra celkem taky a na Lucku se dycky rád podívám. Jo a ty dva uvaděči mi přijdou asi zatím ze všech Superstár, X faktorů a kdo ví ještě čeho, jednoznačně nejvtipnější. Takže aspoň něco. Ale rozhodně bych v neděli večír uvítal nějaký ten kvalitní filmek a né totální uspávačku v podobě této a jím podobným estrádám. Smutný na tom je, že až se bude soutěžit ve chcaní (odpusť ten výraz) do prázdný flašky a bude to běžet v neděli večer, tak si to většina lidí prostě nenechá ujít... Zdravím tě Vinčenzo, jak seš na tom s červenou řepou? :o) ()

insurgentes

Zkonzumoval jsem řadu dílů America´s Got Talent, Britain´s Got Talent, Swedish Idol, dokonce i Thailand´s Got Talent, a ta naše řada je ze všech jasně nejslabší. Nejen úrovní účinkujících, i když to taky, ale hlavně je to v osobách porotců, na jejichž duchaplnosti tahle show tak trochu stojí. Ti naši jsou nuly bez charizmatu a nemají absolutně co říct. Kraluje jim Bílá, která vedle toho, že je chudinka úplně hloupá, vyniká ještě i takovou nějakou neupřímností, každé její slovo vyznívá falešně. Vypínal jsem to ne proto, že by mi trhal uši zpěv soutěžících, ale proto, že jsem nemohl snést skřípání jejích medových slov. ()

Kuny27

jo jde to, rozhodně lepší než talentmania, British got talent je sice o dost lepší, ale i tak si myslím že to má nějakou úroveň. ()

Michelle75

Velké plus jsou moderátoři, tedy hlavně Pyco i když Jakub mu trefně sekunduje a výborná porota. Na dnešní dobu docela slušný pořad s "prima zábavou". ()

jondoe

Je pravda, ze tato relacia je vysla ovela lepsie ako nie moc podarena talentmania ale aj tu sa najde par vyhrad. Zo zaciatku som bol velmi spokojny z porotou. Bola vtipna, netalentovanych exibicionistov velmi neurazala a velmi ma bavila. Mam rad humor Jan Krausa a jeho hlasky a komentare k sutaziacim ma casto krat rozosmiali. Lucku Bilu mam rad odjakziva, takze ani s nou som nemal ziadne problemy. O Jarovi Slavikovy som toho moc nevedel, a zo zaciatku sa mi ako porotca velmi pozdaval. Toto nadsenie vsak netrvalo dlho. Uz vo velkom tresku si Jaro casto krat protirecil a zacinal mi pripadat ako velky pokrytec. A tak isto na mna posobil aj v semifinalovych kolach. Tvaril sa dolezito a sebaisto a pritom bol v niektorych hodnoteniach uplne mimo. Dost ma rozculovalo ked sa porota postavila pri vykonoch Dominiky Haskovej ci Mariana Zazriveho. Obaja spievali extremne falosne a iba pokazili nadherne svetozname skladby. Zarazalo ma, ze aj taka fantasticka spevacka ako Lucie Bila chvalila tak amaterske vykony. Samotne finale bolo dobre, ale z vitazmi som az tak spokojny nebol a to nie preto ze nevyhral moj favorit Patrik Ziga, ale preto ze to co predviedla akrobaticka skupina De Man, podla mna jednoducho nie je talent. Je to len sport, ktoremu sa obaja venuju od siestich rokov. Ak hladame talent tak by to malo byt nieco co dostane niekto od boha a v tejto sou ho predvedie. Inak ma tato sou celkom bavila a rad som sa na nu pozeral takze vylozene nespokojny nie som. Dufam, ze ak bude este niekedy nejake pokracovanie tak vyhra skryty talent a nie sporotovci, ktory sa svojej cinnosti od malicka venuju. ()

Benedygtus

V ramci moznosti, v ramci zanru to bylo dobre, o 100% lepsi nez na konkurencni televizi. Bohuzel, mam pocit, ze jakmile se hleda cokoliv a ve hledacku je neobycejny clovek, stava se z toho moc velka show, show ze ktere se vytraci jakasi dustojnost, at uz lidi samotnych nebo i komentatoru/porotcu, kteri to podtrhuji, to je skoda. ()

korndaddy

Aspoň díky tomuhle pořadu vím, že sem jaksi všechen talent postrádal a moje dovednosti sou na bodu mrazu. Super pocit ;) ()

Lewisek

Slabší než britská verze, o tom není pochyb, ale hvězdičku ztrácí zatím jen kvůli antitalentním Čechům (Slovákům). Ty jejich trapasy mě už vážně nebaví, ale to se do finále zajisté zlepší :)) ()

Stromovous87

Nemám rád podobné pořady a na první díl jsem se koukl (asi 10 minut) jen kvůli Krausovi. Kvůli němu také dávám ty 3*, ale tak jako tak neplánuji tento pořad sledovat. podobných superstar a xfaktorů mám už po krk. Vím, že tohle bude asi o třídu víš, ale i tak mě tyto pořady zkrátka neoslovují. ()