Reckon

O něco lepší než jeho konkurenční bratr. Porota ze 2/3 dobrá jen vřeštící Bílou bych vyměnil. Ale i tak že bych se na to díval dál?? No to radši budu čumět z okna. ()

miksacka

Musela jsem změnit svůj názor na tuhle "soutěž". Ze začátku jsem byla nadšená, ale to bylo ještě předtím, než jsem zjistila, že se předem domluveným jedincům nadržuje. Dozvěděla jsem se, že jsem hlupák a nepřející člověk. Tohle je tedy názor poroty, kterým si zprotivili velký počet lidí. Z porotců si udržel mé částečné sympatie Jaro, kterému očividně tato situace není příjemná. Kdybych měla hodnotit jen Pyca, dala bych hvězdiček pět a ještě by to bylo málo. Takhle díky němu dávám dvě a vypínám televizi. ()

Perry-

Ač se to na první pohled nezdá a čekal jsem nějaký odpad, nestalo se. Dobrovolně jsem shlédnul část několika dílů a takhle by měla vypadat TV show. Vtipní komentátoři, zábavná porota, umístění v Národním Divadle .. samé pozitiva. Do sestřihu se neumisťují pouze trapní účinkující, ale převážně lepší (buď záměr, nebo nikdo špatný opravdu na casting nepřišel, ale tomu se až nechce věřit). Je to tak na 2*, ale vzhledem k mé averzi k podobným pořadům a odpadní konkurenci dávám 3*. Sice slabší, ale jsou tam. ()

Fary

Na tenhle soutezi se mi libilo to, ze byl v porote Kraus, to, ze nekteri ucastnici skutecne umeli a to, ze cela show nemusela klesnout na uroven Talentmanie TV Nova... ()

Bohemák

Zatím nepřijatelnější zábavná srágora pro široké masy. Kéž by zábava pro méně přemýšlivé vždycky vypadala alespoň takhle. ()

Paity

Reality show jako prase, jak v kladném tak záporném slova smyslu. Normálně bych dal max jednu hvězdu, ale tentokrát ne. Další hvězdu přidávám za skvělého kouzelníka, resp. jeho kouzlo s převlékáním, to bylo suprové + skvělá muzika. ()

venom14

Že bude tahle show česká jsem se těšil už delší dobu.Nic méně se dá čekat,že talentů se nenajde taková pestrost jako v zahraničí.Ale nejvíce mi vadí Lucie Bílá,která neustále piští,vříská a píská do vystoupení. ()

luczi odpad!

X Prachařovi, který vysloví třikrát za sebou něco tak odporného jako "potencionální finalista"...brrrrr, třešnička na dortu. ()

Angelino

Po prvom vzhliadnutí som to vypol (možno to bolo aj zlým signálom a obrazom), no na druhý krát som prehodnotil. A že keď ide reklama, môžem prepnúť na Talentmániu a vidieť ešte viac tých, ktorí sa prišli ukázať? Len dobre. Iba nerozumiem kľúču, podľa ktorého sa ľudia rozhodovali kam pôjdu. ()

Haymar

Nejsem vyloženým odpůrcem podobných reality show ale určitě jsem jejich velkým kritikem! O to víc jsem byl upřímně překvapen vysokou úrovní daného pořadu. Ač se nejedná o původní projekt (ale jen další z mnoha "světových kopírek"), Prima jej dokázala vcelku funkčně "přetavit" pro českého pepíka a výsledkem je zábavná podívaná, která rozumného diváka (neovládaného předsudky!!!) nemůže v řádném případě urazit! Sloní zásuhu na tom samozřejmě má skvěle vybraná porota: Bílá, Kraus, Slávik i moderátorské duo Prachař Jr./Rausch... (Nova - která dostala se svou Talent Mánií zas jednou pěkně na frak, může se "svým" Troškou, Haberou, Banášovou a Marešem, jen tiše závidět :-) ()

Wishkah

Musím Primu obdivovat. Ačkoli neměla s podobným formátem mnoho zkušeností (mimo velmi nepovedeného Robina Hooda) dala se s JOJkou dohromady a stvořili velmi zábavnou a kvalitní reality show. Moderátorské duo Prachař/Rausch si sedí a jsou vyborní a složení poroty je také velmi dobré. Kraus, Bílá i Jaroš nejsou zbytečně sprostí ani útoční a hodnotí soutěžící zábavně a v pohodě. Myslím, že se jedná o velice povedený pořad ()

agass odpad!

Pořady tohoto typu nesnáším a lituju ty nýmandy, co se do nich přihlásí. To, že jeden člověk ze sta opravdu předvede svůj nesporný talent nic nemění na mém hodnocení. ()

Xavi6

Osvědčená soutěž z Británie se dostala i k nám a to ve velkém stylu. Myslím, že to mohlo skončit hůř, ale tak dobře, to asi nikdo nečekal. Výběr poroty je nad míru vhodný = Jaro Slávik jako tvrdý nekompromisní porotce, který zná plno hvězd a jako bonus domluvil výherci zájezd do Las Vegas, Lucie Bílá jako nejhodnější porotce, o kterou se opírá valná většina účastníků a komici Kraus či Deidar, kteří se starají o to, aby v porotě byl někdo, kdo pozvedne atmosféru svým humorem. Byl jsem také nadšen dvěma uvaděči Prachařem a Pyco Rauchem, kteří dělaní někdy opravdu velkou srandu. Prachař nikdy ještě předtím neuváděl a podívejme, jak mu to jde, jen tak dál. Každopádně to pravidelně sleduji a doufám, že bude snad i třetí série, protože druhá série je zatím stejně dobrá jako první, teď jen doufám, že se zde objeví podobně dobrý výherce, jako v první sérii. ()

J*A*M*A*L

Na tyhle soutěže nemám buňky. Jasně párkrát jsem se i zasmál moderátorskou dvojkou Prachař, Rausch, kteří mi přijdou i docela jako sympaťáci, ale jestli mě na jinak dost otravné soutěži dokážou pobavit dva lidi, pár dobrých vystoupení a nějaký ten "tyjátr" s Lucií Bílou, tak tomu chvalitebné hodnocení dát snad nemohu. Talent z Novy se mi teda líbil víc. ()

Angie91

Všechny tyto soutěže "by měly" mít za cíl pobavit diváka. Já sem se neuvěřitelně nudila a při pomyšlení do jaké trapnosti to sklouzlo kvůli boji Prima vs. Nova si to nehodlám pustit už ani jednou. Bůh žehnej 1-ce a 2-ce. ()

Martin_W

Kvalita se pozná.. Přes mé nadávky, než začali obě show ještě dávat, se mi ČSMT začalo líbit.. Moderátoři jsou v pohodě, porota výborná (Hlavně pan Kraus ;-) a moderátoři odvádějí taky dobrou práci. Nova se může jít zakopat. 71% ()