Nejlepší Česko Slovenská talentová show začíná! Nenechte si ujít první díl a ty nejzajímavější, nejdojemnější, ale i nejhorší účastníky zcela nové show s mezinárodním obsazením. V rolích porotců poprvé Zdeněk Troška a Alena Šeredová a s nimi i oblíbená Adéla Banášová a "kat" Palo Habera! To vše pod taktovkou moderátorské jedničky - Leoše Mareše. (oficiální text distributora)

Primavera odpad!

Musela som zmeniť hodnotenie z jednej hviezdičky na odpad, pretože po tom, čo som si Haberu (jeho pesničky sa už niekoľko rokov nedajú počúvať, sú o ničom) ako porotcu viackrát vypočula, ako povýšenecky mudruje o tom, komu ladí či neladí a čo mu ladí, tak myslím, že on ladí jedine s hajzlovou doskou. Znížil úroveň tejto akože zábavy. Fakt hrozné! ()

Oonika odpad!

Ježiš, Nova si vybrala to nejhorší, co mohla a spojila v jedno! :) Trošku nemůžu ani vidět, Mareše už ani slyšet... do toho přisprostlý Habera, který mě zklamal na plné čáry a velká krasavice Šeredová! Třikrát hurá, Nova si zase jednou nabila hubu! ()

marek86

Už jsem se lekl, že nebude v estrádě tv nova účinkovat karel Gott. Ale ve finále jsem se "dočkal" :-) (jinak všechna úcta mistrovi) Talentmánia na mě působila takovou tou cirkusovou zábavou, včetně těch klanů co jsou v cirkusu, které zde nahradil Mareš a Mr. GS. Jednoznačně horší než Československo má talent. Moje hodnocení 3/10. ()

matt85

Nejhorší česká(i slovenská) show za poslední roky. Nuda, trapnost a debilní systém soubojů. Samotný Mareš jako porotce= FAIL Big as Fuck. ()

Kejtlin odpad!

Co to sakra..? Má nova ještě nějakou důstojnost? Vydržela jsem na to koukat cca 5 minut a musela sem vypnout televizi. Fujtaksl! Ble! Fuj! 0/10 ()

Parm1

Ano, tv Nova a její pořady. Ani v nejmenším mě to nepřekvapilo, televizní klasika se vším všudy. 99,9% lidí co tam vystupovalo, jsem snad ani nepochopil. Ale pak přišel Matúš Pišný. Jeho tzv. electric boogie, to byla paráda. Radost na to koukat. Doteď nemůžu pochopit, že nevyhrál. http://www.youtube.com/watch?v=XSfAMmKCXI8 ()

playboy_05 odpad!

Aneb když si Prima koupí licenci na ofciální Got Talet tak my si vymyslíme vlastní soutěž, která bude ještě "lepší", za těžký prachy zaplatíme čím dál trapnější "moderátorské eso" Leoše Mareše, poskládáme debilní porotu v čele s Pal'em "všechno vim, všechno znám" Haberou a čtyřprocentním Troškou, u kterýho člověk neví jesi je vážně tak blbej, nebo to jenom hraje, přidáme 2 modelky, nafoukaný a s nosánkama pěkně nahoru a k tomu všemu uděláme megalomanskou reklamní kampaň...hold náctiletí budou opět půlroku šílet. Je to jen moje zaujatost, ale tohle je absolutní odpad! ()

RajCZitko odpad!

Absolutní urážka lidí co čučí na telku a chabý pokus televizní stanice Nova udělat známou talentovou soutěž, když ji v odkupu práv předběhla Prima. ()

m0lL!sS odpad!

Propadák, klišé, okoukané tváře a když ne okoukané, tak povýšené (Šeredová) nebo totálně mimo mísu (Troška). Už ani Leoš Mareš není tou moderátorskou "star", jakou kdysi býval. Bohužel pro Talentmanii se nevyhnu ani vzájemné konfrontaci s žánrově totožnou show televize Prima - "Česko Slovensko má talent". Nejspíš se nebudete divit, když pomyslný vavřín přidělím televizi Prima za výborně složenou moderátorskou dvojici, porotu, ale i za celkový rámec soutěže. UPDATE Po dosazení MR.GS do poroty získala show teprve tu správnou "grandioznost" VELEBNOSTI, JDU BLEJT! ()

Sollozzo odpad!

No...vetší průser jsem snad nezažil. Trapárna střídá trapárnu, Mareš je prostě...Mareš. Porotu radši ani nechci zmiňovat. Opravdu nesnášim tuhle moderní "zábavu", kde z duševně chorých si lidi dělají srandu a kde z exhibicionistů dělají rádobyhvězdy. Jdu si pustit radši další díl Prostřeno!, ať se dostanu kulturně o pár schůdku výš, do odpadu. 0%. ()

denbrough

Prima opravdu vítězí na celé čáře, i když mě ani jedna ze soutěže talentů příliš neoslovila... Každopádně už na první pohled - Talentmania má extra špatný STŘIH, špatné porotce, vyjma Z.Trošky, který tentokrát opravdu za nic nemůže :-), ( zklamala mě hlavně "figurka" A.Šeredové - no čo toto je?? :-) ), a vůbec - už ten první večer, přímý přenos od nějakého zámečku - je mi ZLE z těchhle "megalomanských" kýčovitých nováckých show ála Silvestr na Nově.. !!!! Dlouho jsem nebyl u TV tak naštvanej.. ()

M4rkl4r odpad!

Taková vesnická, okresní soutěž s necharismatickou porotou(hlavně ten nevkusný, šišlající žoviál Troška a snobka Šeredová) a tradičním filutou Marešem s jeho pečlivě namalovaným úsměvem, který tradičně popichuje a ponižuje trapné výkony lidí s následnym kamarádským poplácáním po zádech a objetím. Líbila se mi jedna holka, co řekla:,,U mě slzičky neuvidíte!" Zoufalé pódium, dementní způsob hlasování, děsný střih a celý ten teatrální, afektovaný humbuk okolo. Prima ownz Nova! ()