Nejlepší Česko Slovenská talentová show začíná! Nenechte si ujít první díl a ty nejzajímavější, nejdojemnější, ale i nejhorší účastníky zcela nové show s mezinárodním obsazením. V rolích porotců poprvé Zdeněk Troška a Alena Šeredová a s nimi i oblíbená Adéla Banášová a "kat" Palo Habera! To vše pod taktovkou moderátorské jedničky - Leoše Mareše. (oficiální text distributora)

misakurt odpad!

Málokterý pořad/seriál si troufnu hodnotit už po shlédnutí prvního dílu, myslím, že tady se však už ničeho lepšího nedočkáme (ba naopak, možná bude ještě hůř..). Tím nechci žádným způsobem znehodnocovat výkony soutěžících (těm se nám zatím moc nedostalo), ale celá ta hra na světovost a ukrutnou show je přinejmenším směšná. Na můj vkus příliš mnoho : ohňostroje, Leoše Mareše, Trošky, slov jako : unikátní, super, fantastický, Leoše Mareše, Leoše Mareše... ()

loki5 odpad!

Nova vs Prima. 0:3. Leoš Mareš uvádí svým typickým způsobem a bez Banášové, která ho párkrát utře je naprosto k ničemu. Když už asi po páté prohlásil, že to není připravené tak mi bylo jasné, že jsme se vrátili k dokonale nevtipným přesně naučeným estrádám typu Zlatá mříž, GO Go show či nesmyslům Petra Rychlého. A to jsou věci ke kterým se rozhodně vracet nechci. Nesledoval jsem pořad celý a už nikdy ani nebudu. A když už i otec, který takovéto pořady jinak se zálibou sleduje prohlásil že ho "TV Nóva" zklamala bylo jasné, že si to zaslouží jen odpad. ()

SidneyP odpad!

Bylo nebylo, jednou si chtěla Nova koupit práva na Got Talent. Jenže čekali tak dlouho, až jim ho před nosem vyfoukla Prima. A Nova zjistila, že udělala velkou chybu, a tak si vymyslela vlastní "parodii", jak já tomu říkám. Ovšem tohle, to je ztělesnění odpadu, hlouposti a všemožných dalších věcí. Jediní, co umí alespoň trochu vysvětlit své hodnocení, jsou Zdeněk Troška a Pavol Habera. Šeredová tam jen přiblbě čuměla, a proto se raději rozhodla soutěž opustit. Místo ní tam nastoupilo duo Mr. GS a je to ještě horší. Dělají si ze všeho srandu, neumí pořádně odůvodnit své rozhodnutí. Na otázku jak se jim to líbilo, odpovídali skoro vždy, když jsem to náhodou přepl: "No, bylo to dobrý, nám se to líbilo jako." Jo, Vám se to líbí, nám ne. Odpad. A modleme se, ať neudělají druhou Talentmanii někdy za rok. ()

figliar odpad!

Totálny brak. Výsmech všetkých reality show. Stupídna porota a zlý moderátorsky výkon Mareša nezachránili ani Michal Suchánek a Richard Genzer. ()

Rizek75 odpad!

Souhlas s: freddy (na 100%); Souhlas s: Allien.9 (jen poznámku - když už nemůžeš, proč na tu stanici koukáš? Myslím, že je to kanál právě pro takové puberťáky, maminy na mateřské dovolené a důchodce, kteří to všechno žerou (bohužel). A když zapnu televizi a omylem je naladěná Nova, okamžitě přepínám na konkurenci (v poslední době na této stanici už nesnesu ani zprávy...). ()

candy_daze odpad!

Pokud bych měla srovnávat s Československo má talent, který vysílá konkurenční TV Prima, je tohle jasný propadák. (Přiznejme si, že obě soutěže jsou žumpa, ale jde jen o to, která je hlubší a smradlavější). Ne, naprosto mě nezajímá "profesionální názor" pana Trošky, ani slečny Banášové. O Šeredové, která (snad naštěstí) sotva kvákne, ani nemluvě. STRAŠNĚ mi lezlo na nervy to nekonečné a nudné protahování (promenáda putěk např.). 35 minut už je vážně trochu moc, ne? A má vůbec cenu se zmiňovat o čím dál, tím nudnějším a rádoby-vtipném Marešovi? Jen ho v tý bedně vidím, nejradši bych míchala Molotov ()

cerbygerby

V porovnání s primou velké sklamání, ale i přesto má nova něco do sebe, takže určitě budu koukat dál, ale v neděli si zapnu vždy primu. Hodnocení sledovanosti se podle mě změní ve prospěch primy.. PRIMA 5* / NOVA 3,5* Musím přidat jednu hvězdu, protože se nova od začátku zlepšila a po vyhození Šeredové už je to koukatelné.. takže souboj mezi primou a novou už není tak znatelný jako na začátku.. Ale pořád v něděli koukám na Primu... ()

mardun odpad!

jak jiz vite ziji dlouhodobe v zahranici , ale mam moznost sledovat cs tv pres net www.onlinetv1.net kterou si platim . Mel jsem moznost shlednout i prvni dil souteze a musim rict ze se to Prime dost ppovedlo a ma to uroven . Pak jsem si pustil talentmanii a to je neco naprosto zoufaleho. Nic tak odpornyho jsem dlouho nevidel , jeste ze se na tom servru muzete divat ze zaznamu a tak si to muzu posunot dopredu a nedivat se na porad cely , protoze to bych asi nezvladnul. Takze si uz napriste usetrim cas a budu si poustet jen CS ma Talent, protoze Prima Ma talent . Ja se jen divim ze Novu jeste nikdo nezaluje za plagiatorstvi. ()

Blaogranas odpad!

Po prvním "půldílu", který jsem viděl, jsem ještě nechtěl hodnotit. Po druhém už si to s přehledem dovolím. Takhle zprznit originální koncept je otřesné. V porotě by klidně mohli usednout Suchoš, Geňa, Carda a Žilková a horší než teď by to asi nebylo. A Mareš, kterého jsem stále ještě neodsuzoval si tímto pod sebou uřezal větévku. ()

UniqueNett odpad!

Absolutně nechápu výběr poroty. Režisér, (ani ne) průměrný zpěvák, moderátorka a tupá modelka. Ti všichni v čele s Marešem, který je tak trapný, že se při jeho rádoby vtipech červenám za něj. Býval to vtipný moderátor, ale to co předvádí tady, to je děs. A vůbec nevěřím tomu, že má Talentmania větší sledovanost než Česko Slovensko má talent. Už jsem si zvykla, že je Nova trapná, ale že to dojde až takhle daleko, to bych tedy nečekala .. ()

Stíba odpad!

Předchozí reality show tv NOVA byly oproti tomuhle skvostem. Název Talentmania dost postrádá svůj význam při pohledu na drtivou většinu "soutěžících" a to, že Nova je bere jako to hlavní lákadlo je už vyloženě smutné. Slepená trapárna, která nedokáže udržet pozornost diváka ničím inteligentním a která svojí amorální a supertrapnou přepálenou zábavou snižuje úroveň celého národa. Mistři GS, které jsem jako kluk zbožňoval se pro mě stávají antikomiky a fakt, že soutěž talentů vyhrála zpěvačka už vše jen korunuje, ()

frbulka

Je smutný, že tahle show slouží převážně k zesměšňování lidí a slova přetvářka a trapnost jsou výrazy, které ji nejlépe charakterizují... ()

Jajar odpad!

Viděl jsem asi deset minut, což mi bohatě stačilo k tomu, abych došel k jasnému závěru, že kluci z Novy to zase jednou pěkně posrali. ()

Wopat

Na tenhle pořád se sice dívám pravidelně, ale pouze přes internet a to proto, že se rád podívám na některá zajímavá vystoupení. V televizi bych to vidět nemohl, protože by mě jeblo z těch nekonečných keců, reklam, sloganů atd. Leoše mám rád a jako moderátor se mi hodně líbí, i když sem tam ujede. Ale ta porota... Trošku nemůžu vystát, protože neexistuje vystoupení, které se mu nelíbí. Vším je unešený a nehodnotí, nýbrž chválí. Jediné, co dokáže zkritizovat je moderní tanec a anglický zpěv. On by radši folklor a češtinu. A tohle tlačí vždy a do všech. Adéla je občas vtipná, ale to její hodnocení mi taky nesedí. Naopak Palo Habera je výborný, jeho komentář si vždy vyslechnu. Nemá v tomhle konkurenci. O Šeredové škoda mluvit. Člověk bez názoru a sebemenší schopnosti vyjádřit se. Její náhrada taky za moc nestojí. GS byli ze začátku dost trapní, ale postupem času se ten jejich výstup maličko přilepšuje, občas se i zasměju. Rád se dívám na tanečníky, kouzelníky, všelijaké výstřední a nezvyklá vystoupení, ale doufám (a asi marně), že už žádné další pokračování nebudou. ()