Nejlepší Česko Slovenská talentová show začíná! Nenechte si ujít první díl a ty nejzajímavější, nejdojemnější, ale i nejhorší účastníky zcela nové show s mezinárodním obsazením. V rolích porotců poprvé Zdeněk Troška a Alena Šeredová a s nimi i oblíbená Adéla Banášová a "kat" Palo Habera! To vše pod taktovkou moderátorské jedničky - Leoše Mareše. (oficiální text distributora)

WANDRWALL

Poté, co jsem viděl Hadí ženu (22 let), ale i jiné současné lidské dovednosti, tak zase měním hodnocení. TALENTMANIA objevuje pro širší veřejnost lidi, z nichž řada něco umí, a je za tím talent a hodně práce. ()

SeBig odpad!

největší zhovadilost a blitkost a jeste dotoho strčit Trošku skvělej nápad nádherne se do toho hodí je to jak hodit kemr do konskyho hnoje :) ()

Chrustyn

Přesně jak jsem tušil. Konina největšího kalibru, která se zahraničnímu originálu kvalitativně nepřibližuje vystupujícími a už vůbec ne naprosto nevhodnou až trapnou porotou. A navíc nesnáším ten humbuk kolem show, která už řadu let běží v Anglii. Bohužel úspěch bude obrovský vlivem špatného vkusu tuzemských diváků a tak bude tato populární komerční televize (ano TV Nova je komerční) dále rejžovat na pořadech, které už jsou v zahraničí téměř zapomenuty. ()

triatlet odpad!

Nova má talent v podobných reality TV vyklízet pole Primě. Sice jsem viděl jen pár výstupů, ale to neokoordinované hodnocení cirkusáckých výstupů nesympatické poroty, kterému vévodí šaškovský Mareš upoutávající pozornost na sebe, to není opravdu nic lákavého. ()

heyda odpad!

Tak po více dílech prostě musím vysolit odpad. Tohle je opravdu neskutečně ubohá kopie Primy. Ke všemu kopírovat konkurenční pořad a tím i krást Primě spoustu talentů, je něco tak sprostýho a primitivního, že pevně věřím v to, že z Talentmanie bude fiasko podobně jako z BigBrotheru. Za to, že Nova je takhle arogantní, že hraje neustále na city s lidmi na vozíčku nebo za to, že využívá známých osobností k nalákání diváků, jí posílám do toho nesmradlavějšího ODPADU!!! ()

jonyyy odpad!

Jelikož se Nově nepodařilo sehnat originalitu v podobě světového Got talent, rozhodla se vymyslet něco vlastního. A taky se rozhodla použít k tomu nechutné prostředky jako je hraní na lidské city a podobně. Těchto lidí opravdu lituji a soucítím s nimi, ale jsme v talentové soutěži a ne galerii lidských osudů nebo estrádě, čímž se dostávám k další nepochopitelné věci a to vsuvky s českými celebritami typu Janda, Matonoha apod. A to přetočení žánru v prvním díle na vyhlášení české miss? Co to má znamenat? Navíc porodci dostali evidentně příkazem pouštět do dalšího kola každého idiota, aby když už slíbili každodenní vysílání, měli co vysílat. Samozřejmě se najde plno naprostých debilů, kteří jsou stoprocentně zábavní a taky pár talentů, kteří jsou v tom, co dělají dobří. Proč tedy odpad? Protože účast těchto vystoupení na celkové stopáži je NAPROSTO minimální. ()

Thomick

Troška alias hodný a nesmírně citlivý strýček, Šeredová jako mlčenlivá panenka. To jsou fakt producentské skvosty, to by jeden blil. Nehledě na to, že nerozumím tomu, jak může netalentovaný režisér posuzovat talent jiných. :)) ()

SOLOM.

Jedinou hvězdičku dávám za Suchánka a Geňu. Jinak je to trapárna největšího kalibru. Vždycky se na to chvíli dívám a jediný kdo mě trochu zaujal byl ten borec co dokáže prolézat malým otvorem. Jinak Mareše moc nemusím, takže si vždycky raději najdu jiný večerní program, než je tahle blbost. ()

ARI50

Ano žral jsem to a hodně a měl jsem svého favorita který nevyhrál a vyhrála to holčička co si myslím že měla být úplně v jiné soutěži. ()

duklak2

Neskutečný brak "vytažený" na diváky. Proč to vůbec vzniklo? Lidi, vy jste tupci, jak se na to můžete dívat. Mám nízké IQ, ale viděl jsem 20 minut a opravdu mi to stačilo k tomu, že na další díly se dívat prostě nebudu!!! Mareš už neví, čím by upoutal. Že by neměl na holící strojek?:-) ()

Katullka odpad!

Není možné snad většího odpadu. Neskonale trapný Mareš, kterého doplňuje buzerantsky psychicky labilní Troška, bohatýr idiot Habera, nemodelka (která má stále komplexy, že ji moderování nenabídli) Banášová a uzavírá retardovaná Šeredová. Jestli Vám tohle připadá vulgární a neshlédli jste Talentamanii, tak Vás prosím udělejte, ať změníte názor! ()

Handle odpad!

Trapná, nevkusná, rádoby velkolepá show bez špetky atmosféry. Tohle se Ti opravdu nepovedlo, Novo. Jen se mi líbilo, jak se vždycky něčím snažili přebýt konkurenční ČS má talent - to bylo ubohé, naštěstí to však projeli na plné čáře. Jinak proti Nově nejsem zaujatý, jako většina uživatelů tady, avšak tento pořad je prostě propadák. To se radši opravdu koukněte na ČS má talent na Primě. ()

Pepy odpad!

Katastrofální dopad to mělo, snad na všechny kteří se na to poprvé podívali. Jak je známo Nova rádo kopíruje jiné, aby si nahrabala nějaké ty penízky do kapes. A podle mého názoru jim to teď nevyšlo a myslím, že dopadli až na dno nudného showbiznisu a moc sem jim to přál, aby to skončilo, tak jak to skončilo. ()

maseer2 odpad!

já jsem to vlastně ani pořádně neviděl.. ale z toho mála, co jsem viděl, vím, že to rozhodně ani vidět nechci.. ()