Hanys_

Mnoho povyku pro nic. Naivně jsem doufal, že ikdyž předchozí teenege eskapády téhleté party za moc nestály, mohl by být Reunion solidní komedií. Není. 2 hvězdy za známé xichty. 4/10 ()

Roman Albach

Jsem rád, že tvůrci pochopili, že už nemůžou udělat crazy komedii po vzoru předcházejících dílů, protože u třicetiletých týpků by to už působilo poměrně trapně. To bilancování a ohlednutí se zpátky mělo něco do sebe. Vznikl film, na který se pohodově dívá a který přináší řadu skutečně vtipných scén, které nenuceně navazují právě na první díl. ()

jakeer

Spočiatku som si hovoril, že akú skupinu ľudí asi považovali tvorcovia filmu za svoju cieľovku - keďže je jasné, že tento film je určený najmä pre pamätníkov prvých Prcičiek a to sú niekdajší tínedžeri, ktorí odrástli spolu s hlavnými hrdinami. Napriek tomu, že to je film o tridsiatnikoch, a jeho diváci už tiež nie sú stredoškoláci, intelektuálnejšej zábavy sa nedočkáme a "stretávka" sa nesie v stedoškolskom duchu. (Trochu to vo mne vyvolalo zdesenie pri pomyslení na moju stretávku so zo spolužiakmi zo strednej - to aj my si to budeme chcieť po 10tich rokoch všetci rozdať, nehľadiac na to, či sme zadaní???). Napriek tomu, že som si celý čas hovoril, že aké sú niektoré scény stupídne, nemohol som sa ubrániť tomu, aby som sa na väčšine z nich z chuti zasmial. A to sa od pôvodnych troch dielov nezmenilo. Preto dávam obligátne 4 hviezdičky a tvorcom ďakujem za nostalgiu. P.S. Snáď po prvý raz som videl Alyson Hannigan hrať (v HIMYMku prehráva, v pôvodnych troch Prcičkách tiež, o Buffy škoda hovoriť...) ()

Ilhan

Jsem zvědavý, jestli tento díl zkultovatí jako jeho tři předchůdci (ostatní pokračování beru spíš jako takové spin-offy, než plnohodnotné pokračování). Prozatím o stupínek nižší hodnocení oproti předchozím dílům, ale další zhlédnutí to mohou snadno změnit. Jsem zvědavý na dabing, tohle byl přecijen první díl viděný v originále. A jsem rád, že Hurtwitz Schlossbergem se udrželi v celkem slušné rovině (všichni po druhém Haroldovi a Kumarovi víme, čeho jsou schopni), na druhou stranu to mohl po předchozích dílech Stifler odnést nějakou nechuťárnou trochu víc než pár chlupy na držce :D. Cameo NPH potěšilo. ()

dopita

Stejně o hovně jako kdysi. Všechny postavy se chovaj idiotsky a trapnost se vydává za humor. Děkuju, nechci. ()

Fary

At si kdo chce co chce rika, tenhle film v 99tym zmenil dejiny filmografie. Jestli k lepsimu nebo horsimu, to uz je na povazenou, ale zmenil. Skolni sraz vam to pripomene... ()

J.Bourne

Docela překvapení. Přítelkyně mi potvrdí, že sem se na to zas tak koukat nechtěl. Důvodem byla obava z toho, že to bude příšerná kravina a nudná vykrádačka trapnejch scének z předchozích dílu. Ale omyl. Docela sem se nasmál. Ta úvodní scéna je snad jedna z nejlepších komediálních scén co sem kdy viděl (jako neni ale hrozně sem se nasmál =D). Tvůrcům se podařilo obnovit ten klacikej pubertální humor, kterej vychází z trapasů dospívání. O to veselejší je to, že hrdinum táhne na třicet. Děj pak celou dobu stojí na někdy více a nekdy méně vtipnejch scénkach, klasickejch pro american pie. A asi o tom to je. Jsou to starý dobrý "prcičky" u kterejch sem se na základce smál a zasměju se i teď. No dost kydů; tři a půl hvězdy. ()

Corpsegrinder

Jestli tohle u lidí trhá rekordy a je to NÁVRAT KE KOŘENŮM a suprová komedie a nářez a smějete se od začátku do konce a pohodovka... PROČ jsou teda první dva díly hodnocený tak nízko? ()

Kamiiik

Tak na tohle jsem se opravdu těšila, ale VELICE mě to zklamalo. Párkrát jsem se opravdu zasmála, ale trapných scén tam bylo třikrát tolik. Nakonec mi to přišlo hloupější než první tři díly. Trapnost nad trapnost, jak se to někomu může líbit... nemám slov. Dvě hvězdičky za pár vtipných momentů. ()

Kovaja

Bylo příjemné koukat jak se hlavní hrdinové po letech opět sešli.Tentokrát ovšem jako starší a hlavně se závazky.Srandy bylo dost ale né jako v prvních dílech.Ovšem nemůžeme si stěžovat,nic netrvá věčně a vývoj je přece přirozený.Pochválit musím Jimova otce který to rozbalil se Stiflerovou matkou a hlavně sem rád že Stif mohl Finčovi oplatit jeho matkovraždu:-))Příjemně sem byl překvapen že nezapoměli na Šerminátora a Naďu.Někdy sem byl i dojat časovým vývojem herců.Tak doufám že aspon jeden díl nám ještě tvůrci nabídnou.Pokud jo tak by to měl být určitě poslední,tedy určitě v tomhle obsazení:-) ()

Paity

Překvapivě velmi dobré, jen co je pravda. UJž jsem myslel, že je tahle série odepsaná, ale ukázalo se, že jsem se mýlil. A jsem za to rád. Tak trochu film mého pubertálního mládí. Tedy ten původní, který dodnes považuji za nejlepší. ()

farfalla

Čtvrtý film série je příjemným setkáním po letech se starými známymi. Je ale hned patrné, že hlavními aktéry je pět mužů, kteří ztratili kontakt mezi sebou a snaží si užít pár dnů s přáteli. Jejich partnerky, či už současné nebo bývalé, jsou jenom křoví pro vytváření nebo řešení problémů. ['American Pie' (1999), 'American Pie 2' (2001), 'American Wedding' (2003)] ()

Sayko

Starý, dobrý prcičky! Navrácení původních herců byla trefa do černýho, sice už nebyly ty zběsilé kalby a ještě zběsilejší scény v pokojích, ale jako pohodovej film to vážně byl. Celý film tedy pomaličku potahával Stifler a jeho máma, ale vůbec mi to nevadilo a místy to bylo pořád dost vtipné. ()

Marrty3

Zhlédnuto v kině. Rozhodně to stojí za to ! Objektivně je to tak na 4****, ale jako velký fanoušek celé american pie ságy to hodntoím 5*****, protože je to podle mě po svatbě rozhodně nejlepší díl. Možná je to tak nastejno. Stifler & Jimův táta tu jsou excelentní showmani. Ty se postarali o největší zábavu a za to jim patří velký potlesk. Ostatní herci jsou samozřejmě také výborní. A to asi proto, že je to konečně zase díl se "starou gardou". Ty nikdy nezklamou. Jediné co mě trochu nebavilo, bylo na mě moc časté proložení děje, romantickými scénkami a dialogy. Ale i přes to všechno je to výborná komedie, u které jsem se od srdce každou chvíli smál. Ani občasné "fekálnosti" nevadily. 90% ()

Harapes

Spanilá jízda...to je pro mě výstižná reakce na tento film.Stará parta se vrátila a sranda do kinosálů s nimi.Prostě dobrá komedie,ne-li nejlepší z prcičkových dílů. ()

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

04.10.2022

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011