optimus0s

90% je to prostě dokonalý!!! :-) konečně opět stará parta pohromadě, přesně tak jak jsem si to představoval, určitě nejvtipnější komedie od posledních regulérních prciček a nostalgické taky správně akorát :-) tak čtvrtý díl bych měl vysněný, teď mě potěšte pátým dílem prosíííííím :) ()

Fr3nk

Jsem nadšenej, jsem totálně nadšenej. Troufám si říct, že nejpovedenější americká komedie za posledních xyz let! Po dlouhé době jsem opět vyrazil do kina a peněz opravdu, opravdu nelituji. Vypadá to, že vyspěli nejen naši maturanti z 99', ale i tvůrci, kterým se to opravdu moc povedlo. Od teď jsem velký fanoušek Amerického koláče! ''Was the great movie'' ()

Wargoo

Krásne nostalgické, príjemne zábavné, niekoľkokrát nechutne fekálne, a v neposlednom rade kurevsky vtipné !!! Stif(f)majster a jeho exspolužiaci - bolo príjemné posedieť si s touto partičkou takmer 2 hodinky po dlhom čase, čo som ich prvýkrát spoznal !!! O trapné momenty nebola núdza, nahotinky boli tiež, zvlášť Jimbova susedka a jej pašovanie do "detskej" izby s múkajúcou kravou !!! :) Dokonale som sa pobavil... Teším na reprízu. 5***** 83,924% ()

char_t

Prcičky nám nějak dospívají, to jsem nečekal! Stále stejně vtipné jako dřív, jen mnohem méně trapné. No dobře, jen o trochu méně trapné, ale už je to snesitelné ;) Parádní Stiffler, ale i nováčci (Kara, Mia) potěšili :-) ()

Shredo

Boli tam aj slabšie momenty, ale celkový dojem viac než dostačujúci, kto má rad staré prcičky, si zaspomína na nezabudnuteľnú partu, ktorá je kultom (4-7 diel nerátajúc). Super komédia :) ()

Hapretor

Jedna hvězda navíc, jen díky Stiflerovi + jedna navrch za Jimova otce. Ostatní je nudné, očekávané, předvídatelné, zbytečně sladké, jen kecací, trapné, nedomyšlené, vyčpělé, ... už je těch dílů fakt moc. Aspoň tento nebyl na odpad jako předchozí. A aspoň je tu pár hezkých slečen, ženských. ()

Rokle

Hlavně mě bavila první půlka, která srší drsnějším humorem (jak se Stifler vypořádá s bandou mlaďáků nemá chybu). Jimův táta si konečně lízne alkoholu a pořádně se rozjede :) Sice chápu, že se musí vytvořit mezi hrdiny nějaká ta trhlina a pak to dávat opět dohromady, ale tady mi to už nesedělo. Také camea některých známých jedinců jsou diskutabilní. Na jedné straně zbytečná Jessica, na straně druhé boží Sherminátor (škoda, že pojmenování Furlonga jsem v kině zachytil sám :) Školní sraz vlastně dokázal nemožné. Je to jako byste se sami ocitli na vlastním školním srazu. V době prvních Prcin jsem byl na střední a zrovna před necelým rokem jsme měli obdobnou akci. Ne takhle památnou, ale nostalgie fungovala podobně. ()

pospech11

Skvělá komedie, která navazuje na první tři díly. Nezkutečně jsem se bavil, po delší době americká komedie, která nesrší "skvělým" americký trapným humorem, ale snaží se diváka jen pobavit. Doufám že vznikne víc podobných komedií, ať se na ně dá opět dívat. ()

owwidius

Vpohodicke svizna komedia. Pribeh je len taka nutnost, ale sak o to nejde. Je tam dostatok v pohode vtipkov, k tomu zohnali tusim celuuu partiu z prveho dielu, aj tych co mali len minirole, no a skvely zaver to dava jednoznacne za 4 :) [42/2012, kino #22] ()

kerkulka

Ač spousta mých kamarádů a známých na všechny prcičky nedá dopustit... Já tomu prostě nějak nemůžu přijít na chuť, a ani nechci. Jistě, už jen z názvu se rozhodně nedá čekat nic inteligentního, jenže tohle je fakt dost laciná "zábava". Úplná zhovadilá blbost, a rozhodně ne v tom hezkém kladném slova smyslu, kterou (a ani její předešlé sestry) nemíním vidět znovu (či vůbec). ()

Brousitch

"Jestli chcete režírovat komedii, musíte si v prvý řadě umět napsat vtipy. Nejhorší komediální režiséři jsou ti, kteří si přinesou z filmový školy tucty nápadů, který možná vypadají skvěle, ale vůbec nejsou vtipný. Proto se na tuhle práci nejlíp hodí scénáristi a režiséři v jedný osobě, kteří dokážou pochopit ten humor a celkový vyznění filmu. - Hayden Schlossberg ()

Raziel_cz

Nostalgická tečka za sérií těch pravých Prciček (tedy prvními třemi díly), která se zároveň kvalitou oprávněně tyčí nad všemi ostatními. Stará sestava je zpátky a určitá serióznost a vyzrálost ji svědčí. Nechybí nářezové dialogy s Jimyho tátou, ani skopičiny zamrzlého puberťáka Stiflera a samozřejmě svůdné pohledy jeho matky. Alyson Hannigan hraje prakticky stejnou postavu jako v How I Met Your Mother, což se ukázalo jako fajn zjištění, protože ji fakt můžu a konečně se někdo pustil do narážek na Adama Sandlera v souvislosti s podobností s Jasonem Biggsem. Z komedií poslední doby jde s přehledem o nejlepší, i když musím přiznat jistou rozmrzelost v závěru. Vzpomínkově laděné titulky mě zkrátka rozsekaly, protože American Reunion očividně zase značí konec jedné éry. Pokračování začátkem příštího léta bych se nebránil. ()

#47

Těžko si při hodnocení zachovat chladnou hlavu...v roce 1999 když šli první Prcičky do kin, tak můj ročník nastupoval na gympl a tahle první (nejspíš) teen-komedie byla opravdu kultem. Teď po letech člověk spolu s hrdiny míří ke třicítce, nějakou dobu už také řeší jiné starosti, ale pořád se schází s tehdejšími přáteli a na tu dobu rád vzpomíná. Možná jsem se nechal jenom nachytat na laciný sentiment, ale ten kdo tuhle sérii měl rád dřív musí uznat, že tenhle humor pořád funguje a když člověk vidí tu starou partu znovu pohromadě má z toho možná až dětinskou radost :-). ()

Bob14

Prostě jak to jen říct, no prostě to nejlepší na konec. Podle mě je v tomto filmu více humoru než v předchozích sedmi filmech. Aby se smálo úplně celý kino sem asi nikdy neviděl. Prostě takhle hodně jsem se ještě nezasmál každou, chvíli nějaká humorná scénka. A to završilo když film skončil tak celý kino tleskalo, podle mě nejlepší komedie tohoto roku. Viděl v kině s cz titulky 99,9%. ()

Luk Skywalker

I po letech to funguje! Dalo by se to přirovnat ke koncertu kapely, která udělá reunion v původní sestavě. Ty romantické chvilky si mohli autoři odpustit, sice stará láska nerezaví, ale romantických scén mohlo být méně, zbytečně brzdí a zabíjí laviny smíchu u skvělé komedie. Navíc obsazenost i u vedlejších rolí se povedla, jsme rád, že to herci po letech znovu přijali. Opět se dá vidět vícekrát. ()

Wyder

Vzpomínky...................... Nečekal jsem nic extra, ale kdo pamatuje 1. díl a je tak nějak dnes stejně starý jako protagonisté, ten rozhodně nebude zklamán. Vážně skvělé. ()

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

04.10.2022

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011