Patrik200s

Veru že škoda. Ako to už býva druhý diel opäť zaostal za prvým. V tomto prípade to teda nie je ani z ďaleka len o prsia. Sylvestrovi réžia v jednotke určite išla lepšia ako Westovi v pokračovaní. ()

Pathrose

Pokud mě jednička nenadchla tolik, tak tady musím dát plnou sazbu. Neskutečné! 80. léta se vším všudy, avšak žádná sebe-vykrádačka. Podle očekávání je snímek nadupaný akcí, akcí a akcí. Hned v pvních minutách nasadí obrovské tempo, které už nepustí. Jeden z nejlepších akčňáků po roce 2000, což je samozřejmě dáno tím neskutečným obsazením, ale co z Ex2 dělá něco vyjímečného je to, jak jsou tyto hvězdy, příběh a humor jako puzzle poskládány do sebe a prostě a jednoduše pasují. Ten počet vynikajících sebeironických hlášek a scén odkazující na filmy a dobovou 'rivalitu' všech hlavních hrdinů je uctyhodný, dlouho jsem se tak nepobavil. Famózní. "- You've been back enough. I'll be back!" "- Yippie-kai-yey" ()

Sasakr

Problém. Jako akčňák je to totiž z mého pohledu zkrátka krávovina a abych to chápal jako parodii, na to to bylo parodické málo. Nakonec dávám plusové body za tu absurdní scénu na letišti, to jsem se vážně musel smát. A český dabing byl taky super... "odpočívej po kouskách" :-) ()

Durgas

Príbeh viac než kríva, našťastie to zaniká pod paľbou akčných scén, ktoré sú fakt "maso". Hlášky ma tiež pod chvíľou rozosmiali. A za veľkolepý vstup Chucka Norrisa a duel medzi Stalonem a Van Dammom nemôžem ísť pod 4 hviezdy... ()

porky93

Asi nemá cenu hodnotit Expendables z hlediska filmových kvalit, protože to je prostě akční All-Star Game se vším všudy. Kdyby nebylo hvězdného obsazení pravděpodobně bych z toho měl víceméně negativní pocity, ale na tuhle hereckou smetánku by se asi dalo dívat, i kdyby celý film jen se děli v hospodě a bombardovali se hláškami. Takže přestože nejsem příznivcem prostoduchých akčních filmů tohoto typu, už se nemůžu dočkat třetího dílu s avizovanými Snipesem, Chanem a Seagalem. ()

Rado H.

Jenom opravdový chlap si umí udělat srandu sám ze sebe.Kdo tohle hodnotí jako bežný film je úplně mimo. Je to "jen" parodie a pocta jednomu žánru a je to o tom že si skupina postarších chlápků pro radost natočila pohádku pro velký kluky. Nic víc, nic míň...Bavil jsem se královsky:D ()

Chosef76

Parta věkem ošlehaných bardů opět bere do rukou "spravedlnost" ... Sly je fakt kanón a ty jeho hlášky jsou k popukání. Těším se na pokračování. ()

Jablek

No pravděpodobně mi asi uniká přínos toho, že je to natočený jako ultrabéčko s ultralacinejma efektama. Každopádně celej film na mě působil tak, jako kdyby dal někdo do kartonový krabice milion dolarů a nechal ji ležet před vchodem do baráku s tím, že se určitě dostane do těch správnejch rukou :) ()

neo93

Stará parta znovu v akci. Už od začátku jsem věděl, že to bude akční nářez jako za starých časů. Akční a bojové scény jsou svižné a dobře odcípají.Třeba souboj mezi Stallonem a JCVD jsem si náramně užil, ačkoli zemřel můj oblíbenější hrdina akčních filmů. Nic víc jsem nečekal a taky, že jsem nedostal, ale i přesto jsem se dobře bavil. ()

Luckyman

Keď som sa dopočul, že dvojka nenechá na seba dlho čakať hovoril som, čo to opäť bude, ale že si tu zahrajú viac aj Arnold Schwarzenneger, Bruce Willis a hlavne Chuck Norris či Jean - Claude Van Damme. Všetci herci tu už majú nejaké roky navyše (hlavne Chuck Norris), ale vôbec to nie je vidieť. Rovnako ako pri jednotke je tu všetko - skvelá zábava, veľa akcie a sarkastického humoru. ()

netWoor

úchvatné, jak si staří pardálové umí udělat srandu sami ze sebe :)))) zpočátku se film ještě jakžtakž tváří vážně (podobných scén je v dnešních "vážných" filmech mraky), postupem času ale to vše stále víc a víc sklouzává do parodie, která vrcholí návratem jediného člověka, který dokázal napočítat do nekonečna. Dvakrát. Konec už je přesně ta stará akční hovadina, u které jsme (teda já) tehdy někdy v dávnověku zůstávali s hubou dokořán (major Zeman byl přece jen o malinko usedlejší) ... nu, neberte film vážně a bavte se, rvačky jsou zmáklý fakt pěkně ... ()

diodoros

Oveľa lepšie ako prvý film. Digitálna krv, prehnanosť a pár ďalších slabín tu síce zostalo, ale ostatné detaily sa vyladili - efekty sú obstojné, hudba ujde, kamera je dobrá, dej je ucelenejší, hlášok je viac a kvalitnejších a to hlavné - konečne tu má väčšiu rolu Schwarzenegger a Willis a pribudnú ďalšie tváre (Van Damme, ale hlavne starý dobrý Chuck). Áno, je to brutálny akčný výplach bez myšlienky, bez posolstva a glorifikujúci násilie, ale inak je to perfektná akčná zábava s geniálnymi (miestami až "vražednými") hláškami. ()

Abmont

Tak nevím. Podle mě tahle série nefunguje. Baví mě o ní číst novinky, castingové informace mě vždycky nadchnou, ale když pak ty filmy vidím, tak mi přijdou strašný. Nevadí mi, že je to blbý až na půdu, ale bohužel je to i strašně nudný. Hromada těch známejch ksichtů se tam jenom tak mihne, aby řekla "ahoj" a nějakou tu svojí starou hlášku, která se v daný situaci vůbec nehodí a většinou působí strašně trapně. Během scény, kdy jedna z epizodních postav vypráví, jak záporáci přišli a vzali jim muže a děti na práci je samo o sobě vtipný, ale při sledování osazenstva Expendables, jak se na ksichtech snaží vytlačit výraz dojetí a soucitu, jsem to už nevydržel a smíchy se poprskal kakaehmr...Jackem Danielsem. K tomu tvůrci ještě přihodili jednoho z nejhůř zahraných záporáků od Stalo se (jo...já vim, kytky). Během sledování si říkám, kdy už přijde ten skvělej nářez a vtipný hláškování a najednou běží titulky. Přehlídka přezrálých akčních hvězd 80. let s jemně nostalgickým buketem v krabičáku. P.S.: Zábavná akční týmovka by měla vypadat jako nedávnej remake A-Teamu. P.S. 2: NA Expendables vs A-Team bych do kina šel. ()

Mik_e

Skvělá akčně-komediální jízda jak ze starých časů. Oproti jedničce tentokrát přibyl Walker, Texas Ranger a scény s ním patří k tomu nejlepšímu z celého filmu. ()

Sweat55

Vymlátíme z nich informace a padáme. ... Dvojka Postradatelných naprosto předčila veškerá očekávání. Děj se neustále někam rozvíjí a v druhé půlce filmu střídá akci za akcí, která by stála za starou bačkoru nebejt dokonalejch hlášek sršících z každé postavy na scéně. Hlavně scéna s Chuckem je naprosto dokonalá a nezapomenutelná. ()

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky