Paranormal Activity 3

• USA Paranormal Activity 3 (více)

I kvůli maximálnímu požitku z filmu zůstává jeho příběh úzkostlivě střežen. Prozradit lze snad jen to, že v něm znovu vystupují hrdinky předchozích dvou dílů, paranormálními aktivitami pronásledované sestry Katie a Kristi, s nimiž se vrátíme ke kořenům zla, do časů jejich dětství, kdy se rády vzájemně strašily a hrály si na vyvolávání duchů, až se jim to jako bumerang začalo vracet. Připravte se na intenzivní filmový zážitek, který nenechá nikoho chladným. Snad kromě hrdinů filmu, kteří se s paranormálními aktivitami setkají na vlastní kůži. Vy ostatní toto setkání možná přežijete. (Bontonfilm)

Zombiepod

Viac-menej presne to, čo som aj čakal. Dve tretiny filmu sú absolútne nudné a suché, áno, šťastná americká rodinka je milá, ale ukazovať to predsa nie je hlavným účelom filmu. Sem-tam nejaký ten psycho moment, ktorý sme aj tak v predošlých dieloch už, aj keď možno trochu inak, videli. Tvorcovia tentoraz všetko vsadili na dievčatká a detské vnímanie duchov, ktoré síce psychiku dráždi viac, ale to už predsa nie je nič nové. Nejaké dva - tri momenty skutočne dokážu rozpumpovať adrenalín a sú naozaj pomerne strašidelné, ale jediné, čo fakt robí film hororom, je koniec. Aspoň jedno milé prekvapenie, ktoré bolo síce divné, ale celkom dobré. Myslím, že séria práve tu dosiahla svojho vrcholu a dúfam, že už aj skončila. ()

Allka

Třetí díl Paranormal Activity má konečně koule! Alespoň jeho druhá polovina. Je to slušně udělaná lekačka, která se přístupem k paranormálním jevům trochu liší od předchozích dvou filmů a která je pro mě zatím nejlepší částí (nepochybuju o tom, že přijde čtyřka). Ač jsou tu opět některé věci trochu křečovité a "na hlavu" a pár scén bych předělala, poprvé za celou sérii mohu říct, že se mi to líbilo a dohnalo mě to k aspoň nějakému strachu. Nicméně stále čekám na film, jenž by mě přesvědčil, že "duchové" a lidé disponující silou "duchy" vyvolat či "vytvořit" fakt existují, že tohle by se doopravdy mohlo stát... A PA3 jím opět není :) ()

dawe03

Co to je? Slysels to? Videls to? Dame tu kamery! Ne nedame tu kamery. Us me to zacina nudit, je to porad to same dokola. By mna zajimalo kolik normalnich lidi by si doma rozmistilo kamry a navic mel doma i nejake mensi studio. To same bylo i v predchozich dvou dilech. Tim ale nerikam ze to bylo hrozne. Bal sem sa asi i vic nez u jednicky a dvojky. Na ty sem sa dival v noci se sluchatkama na usach a zdaleka sem sa z toho na konci netrepal jak u trojky, na kterou sem sa dival v 1 odpoledne:) Mozna je to tym, ze cim prehnanejsi, tim lepsi. Takze jestli bude ctverka, tak potom to bude pecka!:) ()

Shredder

Zatial najslabsi diel celej serie. Cely cas sa nic nedeje, potom pride scena kde sa 5 minut hybe kamera a ocakavate, kedy uz pride niaka ta lakacka a ono napokon zase nic. Podobne ako v dvojke sa zacne nieco diat az poslednych par minut pred koncom, no o napati, ci niakej lakacke len tazko hovorit. Okrem toho, ze vo filme neni ziadna skutocna lakacka ci realne napatie, je to asi najviac nelogickych film za posledne roky. On to nataca, ale nakoniec nepozera a ked sa uz aj pozre tak na menej zasadne veci a aj tie neukaze manzelke. Manzelka sa zas tvari, ze sa nic nedeje a odmieta sa o danej teme co i len porozpravat, ale hned jak sa nieco prihodi aj jej osobne stahuje sa z domu. Vysledny dojem je taky, ze cely film je uvareny z vody a jediny jeho ucel je pritiahnut peniaze od divakov, ktory sa pohrnu za znamym titulom. Koniec je prisposobeny tomu, aby sa mohli natacat dalsie pokracovania, ale ak budu pokracovat v tomto trende znizovania urovne dalsia cast bude nepozeratelny odpad. ()

cheonsacz

To je snad poprvé co se mi líbilo nějaké pokračování mnohem více než první díl (nebo předloha, jak chcete). Musím říct, že PA3 je opravdu o hodně lepší než jednička a dvojka dohromady. Je tu mnohem víc akce, zajímavá zápletka a tak nějak to má alespoň částečný aspekt strašidelnosti narozdíl od svých předchůdců. Přesto tomu, ale nemůžu dát více než tři hvězdičky. Démonů, duchů, poltergeistů a tajných sekt jsme tu už měli habaděj co se filmotéky týče. ()

syphoon

Celkem povedený třetí díl. Dalo by se říci, že nebýt opravdu trapného konce, tak mohlo být hodnocení z mé strany ještě lepší. Takhle je to pouhých 60%. Každopádně v dalším dílu, který nás jistě nemine, se máme zase na co těšit :) ()

Marty7CZ

tady to nebylo o strachu,aspoň teda pro mě. Tak , jak sem byl vyplesknutej ze dvojky, se nedá ani mluvit. Jen ta scéna s nábytkem v kuchyni byla parádní, jinak slabota. Ale pořád ta série baví... ()

beso74

Počkajte do polnoci, kým nebudete sami, zhasnite svetlo, pustite si film, nasadte na uši slúchadlá a garantujem vám, že nebudete písať sprostosti typu, ja som sa u toho smial, mňa to nudilo a vôbec nebralo. Samozrejme toto nie je produkcia made in Asylum, tu sa nestane že hneď v 30 sekunde nejaká príšera po 1. niekoho zožerie alebo po 2. pre istotu zožerie hneď niekoľko ľudí naraz. Tu sa tvorcovia pohrávajú s nervami divákov, doslova a do písmena ich naťahujú na škripec (Aj spomínaný Asylum to robí, ale ten v úplne inom význame slova :D). Divák, ochotný pristúpiť na túto hru bude bohato odmenený, pretože čakanie na strašenie nie je vôbec nudné, veľké množstvo znepokojujúcich obrazov dáva tušiť prichádzajúcu katastrofu, ktorá nakoniec aj prichádza. A našťastie sa v tomto prípade nejedná o žiadnu filmovú... ()

TommyDiamond

Byla to menší blamáž než druhý díl. Asi nejvíc usměvné bylo, že ten démon nebo duch vrčel. To bylo hodně pod úrovní. A doufám, že i ostatní nejsou za zelena utržení, aby jim na dvě zavrčení a jedno zapraskání kostí skočili. Hold takovouhle duchařinu nebrat. Už se nemůžu dočkat čtyřky, protože špatné kritiky není nikdy dost. Celkově 15% ()

departed

Stejná nuda jako u obou předešlých dílů, s tím rozdílem, že tady noční pasáže už nebyly tak "pohlcující". Na čtyřku už fakt seru. ()

giaruj odpad!

Ľudia vy ste blbí... Však to je nuda, nuda nuda. A štvorka bude (nuda)x4. Čo je na tom originálne, ľakavé, príťažlivé a hororové vôbec ? Dušan Rapoš natočí lepší stokrát lepší horor až sa bude strach pozrieť!!! Ak tomu verí nejaký sedemnásťročný učňovkár, pochopím. Kamerovať si denne dom v ´88 počas studenej vojny? Tomu môže veriť len prepukanocaný amík odchovaný béčkovými pafilmami. Toto nie je hodné kina ani jeho lístka. Jednotka ma uspala (videné na HBO s dabingom), na dvojke som sa hral s dabingom, orignálnym znením a s titulkami (taktiež videné na HBO, škoda elektriny). Kvôli trojke som neľutoval siahnuť po stiahnutí z netu aby som sa utvrdil jaká je to blbosť, škoda baterky na notebooku. Prevarená voda, splesnivený nápad. Slabé, slabé, slabé. Pri švorke si otvorím víno a budem sa strašne nudiť, keď sa bude posúvať čas.... Vata, vata, vata... Nuda, nuda, nuda... ()

singone

Něco mezi čtyřmi a pěti *, ale abych to odlišil od jedničky tak dávám 5. Jednoznačně nejlepší z prvních třech dílů (čtvrtý jsem neviděl). Nemá to tak vleklý děj, finále není tak kraťounké a hlavně - je to strašidelné. Více prozrazovat nebudu, teď je na Vás jestli se do toho pustíte.. ;-) ()

DjMetal

Malo to ostat cisto iba pri duchoch a nie tam splietat ritualy, ale brutalna jazda. Zase som sa dost bal. Co ma tesi. ()

Lobotommy

Mám duchařiny rád a to je vlastně celé. Takže to jako zapácnutí hladu po takovém filmu posloužilo, ale abych se na to ještě někdy mrknul, to ne. I když tlachání děcek s prázdným prostorem je bezva. ()

Voorhees odpad!

odmítám tyhle zoufalý pokusy o záchranu už tak znásilněný série tolerovat a snažit se o seriozní hodnocení.. nudná zhovadělost ()

Meev

Filmařům tohoto filmu by možná mohl někdo prozradit význam slov napětí, zábava, pointa, protože to mi zde scházelo. Někdo by mohl vzdorovat slovy, že jsem nepochopil tu originalitu toho filmu, že tento film není jako každý druhý horor. Jenže ne každá originalita je dobrá. Těžko udrží soustředit diváka 1 minuta hluchého záběru na tichou místnost, když člověk ví, že se v již uplynulé půlce filmu vlastně nic nestalo. A ten konec? Nebyla to parodie? Jinak si to nedovedu moc vysvětlit. ()

Worry77

Tomu co dělalo první dva díly nadprůměrnými horory řekli režiséři rozhodné ne, protože jak se zdá termíny atmosféra a moment překvapení jejich uším zrovna nelahodí. Co se týče příběhu, vypadalo to spíš jako parodie na dobrý scénář. Ty holky jsou tak hrozně nesympatický, že vám je prostě úplně ukradený jestli se jim něco stane nebo ne (to samý i s tou ženskou a jejím přítelem). Je to celý divný, nelogický a vtíravý. Trapně se to snaží celou dobu u diváka vyvolat strach jedním a tím samým způsobem. (25%) ()

ondey

Znovu film plný strachu a děsu. Škoda, že se snaží navázat na původní nápad tak bezohledně a chybně. A ještě větší škoda těch několika babek, které celou tu paranormálnost nakonec smetou někam pod stůl. Přesto je na světě KONEČNĚ hororová série, z které jde vážně strach. ()

Nejúspěšnější filmové studio roku 2011

Nejúspěšnější filmové studio roku 2011

04.01.2012

...je Paramount Pictures. Včera jsme tu s Rogerem Ebertem sténali nad dramatickým úbytkem diváků v kinech. To samozřejmě neznamená, že by se tok peněz v Hollywoodu zastavil. Nejlepším hráčem loňska… (více)