Bitva o Los Angeles

Aaron J. Martin

Kostýmy:

Sarah Schultz
  • Beckett51

Nevím, co svou tvorbou chce Asylum dokázat. Kdyby to byla parodie (v mnoha scénách mi to teda tak přišlo), to bych eště jakš takš bral, ale jako film, který se tváří vážně a ještě k tomu se snaží překonat výbornou Světovou Invazi /nebo mimochodem taky Bitvu o Los Angeles. Tohle už je vážně vrchol. 0,5%(30.9.2011)

• DanRichter

je až nepochopitelné, co někdy lze vypustit do světa za film :-)) .. jsou filmy, na které se dá koukat jen přes FFW .. Bitva o LA v tom jde ještě dál , protože i přes ten FFW se na to nedá dívat, jak z toho bolí oči :)) .. vřele doporučuji to pouštět každý ráno a večer odsouzencům na doživotí, aby si náležitě užili svůj trest :-) !(18.10.2011)

• Dubro

Babrák Mark Atkins to natočil tak zúfalo, že náhodnému divákovi pri preklikávaní tejto skládky padne sánka a zdvihne sa mu žalúdok. Slabšie povahy môžu dokonca ovracať svoju priateľku, homosexuál priateľa a samotári isto ovracajú svojich domácich miláčikov v podobe vypĺznutého hafana či prekŕmenej mačky. Taký odpad, že sa ani nedá triediť.(20.4.2011)

• Beawish

Já idiot si spletl "Battle of Los Angeles" z roku 2011 s "Battle Los Angeles" z roku 2011, přečetl si špatnou recenzi a pak jen nevěřícně zíral na tu hrůzu, za kterou by všichni zasloužili kruté mučení. Efekty a výpravu nechám stranou - jsou adekvátní rozpočtu - ale ty dialogy! ten děj! ty nesmysly! ty vole!(31.5.2012)

• Pitryx

Tak jasný odpad?? Ale ne, kdepák. Ano, triky jsou na úrovni dětských hříček, vlastně je to celé stupid, ale!! V ději snad není v prvních padesáti minutách jediné mrtvé místo. Už dlouho jsem se tak nenachechtal, když tam naběhla ta kóča s tím mečem. Jsem si málem smíchy ukáp do textilu. No a tak za to těch šestnáct procent dám, abych to mohl zaokrouhlit nahoru. A huuups, ještě přidávám za skvělé nápady v závěru. Tenhle filmík měl mít větší rozpočet a byla by to pecka. 201412308815/9115///* a půl///(30.12.2014)