poster

Bitva o Los Angeles

 • USA

  Battle of Los Angeles

Sci-Fi

USA, 2011, 91 min

Režie:

Mark Atkins

Scénář:

Mark Atkins

Kamera:

Mark Atkins

Producenti:

David Michael Latt

Střih:

Mark Atkins

Scénografie:

Aaron J. Martin

Kostýmy:

Sarah Schultz
(další profese)
 • sirien
  odpad!

  Mimozemšťani se při invazi chovaj jak idioti, jejich technologie je uvěřitelná asi jako animace South Parku, Americká armáda se chová jak banda fakanů na výletě (oh, wait, tohle by mohlo bejt realistický...), efekty nic moc, smysluplnost žádná, postavy že jen doufáte, kdy je konečně někdo odstřelí... na závěr samozřejmě povinná záchrana z rukou US Air Force - jen teda bez hrdinných pěšáků jsou ty stíhačky z nějakého důvodu k ničemu. Nejhorší není, že to je úplně blbé - nejhorší je, že to není dost blbé na to, aby to člověka bavilo.(16.2.2015)

 • Aluska88
  *

  Tak toto dílo Asylum naprosto "zabilo." Na tuto verzi Bitvy o Los Angeles jsem se docela i těšila. A to nejspíš hlavně díky excelentnímu plakátu. Jakmile se vám dostane tvorba tohoto studia před zraky, spatříte v jejich tvorbě možná nějakou škodolibou radost a výsměch, stejně jako zvrácený obdiv tomu, co za neuvěřitelné kousky dokáží jeho kreativní pracovníci vytvářet:) Ale Bitva o L.A. byla skutečně velmi velká bída a nepodařené na tomto filmu bylo snad vše. Možná to na mě bylo příliš akční, jen se stále střílelo, takže postupem času už to přestávalo být i jakkoli inovativní, a stejně to děj nikam neposunulo. Vetřelec v podobě pilota, který přiletěl někdy z roku 1942, hlavní hrdinka, která si zřejmě hrála na "Nevěstu krví zbrocenou", hrouda laciných triků, špatných či nelogických scén a podobně "kvalitních" dialogů. Tuto bitvu Asylum nevyhrálo. "Vypadají jako světlušky." - "Cože?" - "Vždyť víš, ty v bažinách, co samy svítí," "Musíš se uklidnit a vnímat tu loď." :)(1.10.2011)

 • haffen
  odpad!

  Toto je film, ktorého vizuálne efekty sú niekde na rozpočte 40USD po zdanení (poprípade možno ani to nie ak sa im podarilo zohnať nejaký free program). Vojenská základňa v starom hangári. Tvorcovia budovu asi najskôr vyberali podľa toho, aby bola čo najväčšia. Bez ohľadu na to či ešte drží pokope. Hlavne nech je to kua veľké, však Los Angeles. Vojenské velenie v nejakej drevenici s vybitými oknami. Prvá pilotka stíhačky ktorú poznám čo má botoxové pery. Nekonečné zásobníky sú samozrejmosťou. Vo filme sa dozvieme zaujímavé veci. Napríklad, že stíhačky môžu štartovať na šotoline a skalách, že keď granát vybuchne asi 20 cm od auta, tak to ostane neporušené, že mimozemské roboty vyzerajú ako veľké mixery so samopalom na streche, že stíhačka môže havarovať tak, že sa zapichne do strechy a nejaví známky poškodenia, že kozmická loď sa dá zostreliť jednou guľkou a tá loď v zápätí exploduje, že sa dá z 50m výšky dopadnúť na rovné nohy, že niekto zo 40-tých rokov je poslaný do budúcnosti, aby bol poslaný do prítomnosti, že mimozemšťania obľubujú lentilky. No a to čo sa deje v materskej lodi, je proste epické a nezabudnuteľné. Film by mal byť žánrovo zaradený aj do kategórie horor. Miestami som sa fakt bál... o svoje zdravie. Keď to tak podtrhnem a spočítam, tak: 5%. Odpad!(1.5.2014)

 • MartinezZ
  odpad!

  Asylum obecně vždy pracuuje s hodně mizerným rozpočtem, který je vždy vidět úplně všude - v hercích, námětu, scénáři, lokacích, kulisách, režiséru, hudbě, kameře, technice, cateringu, ve všem. Ale tady, tady je to vše umocněno na desátou. Neuvěřitelné dialogy, naprosto zhmotnělý kreténismus. Asylum.(4.10.2011)

 • Shitonit
  odpad!

  Ninja Kunda versus E.T.mimozemšťan ! No do svatý díry, co to jako kurwa mělo bejt ?? Hrstka pomrdanejch mariňáků pobíhá semotamo a snaží se zachránit ten náš pojebanej svět před totálně totální emzáckou zkázou. No, to k ději. Dál to vymrdal už jen režiser, scénárijuš, ředitel kamerostroje a ten pičus, kterýho někdy něco tak vymrdanýho napadlo. Doufám že ho co nevidět napadne pěkně vypasená mimozemská obluda, a třímetrovým čurákem mu vymrdá prdel !!! Kurwa ! Hodinaapůl mýho pohodovýho lajfu je v totálně v totální mimozemský prdeli !!!!!!(12.10.2019)