Šéf na grilu

(pořad)
Talk-show / Reality-TV / Rodinný
Česko, 2011, 25 min

Třetí pořad TV Prima se Zdeňkem Pohlreichem se týká grilování. "Šéf" nás seznámí nejen s mnoha novými recepty, ale také s radami ke správné přípravě a samotnému grilování nejrůznějších lahůdek. A navíc se prostřednictvím Haliny Pawlowské dozvíme něco o Zdeňkově životě.

Témata jednotlivých dílů:  1. Steaky
2. Burgery
3. Kotlety
4. Ryby
5. Drůbež
6. Speciality (Deco.20)

JohnDeRooy

Je vidět, že Pohlreich je mistr a snaží se jednoduchou formou vysvětlit to, co jiní zbytečně považují za magii. Stále se drží opakování jasných a jednoduchých pravidel, která samozřejmě fungují do posledních detailů. Oproti jeho dřívějším sériím je zde konečně prostor aby on sám uvedl jak to má rád on, jak by to doporučil, atd, a ne pouze na opravování ostatních kuchařů. Více pořadů s tak lehkou a příjemnou atmosférou :) ()

Fenk

Pohlreich bez sprostých výrazů (zato s kečupem v ruce) dává dobré rady a typy pro grilaře všeho druhu, které dokáží nabudit chuťové buňky. A já si teď šupajdim hodit párek do trouby! ()

nickymilka

Česká hvězda gastronomie a jeho nová show se mi oproti Ano šéfe! zamlouvá o moc moc víc. Zdeněk Pohlreich mluví věcně, má velice zajímavé recepty a jelikož na nikoho nepokřikuje a nemluví jak kanál, člověk se dozví i něco víc než jen ty vole sem a ty vole tam. ()

mcamino

Pohlreicha beru jako znalce, takže i jeho pořady celkem sleduji. Ukazuje různé způsoby přípravy, v tomto případě grilování. Jeho pořady, a tedy i Šéf na grilu mě baví, i když do Ano, šéfe! má hodně daleko. - 4* ()

Kinderr

Zajímavý pořad o grilování. Určitě poučné a inspirativní. Některé recepty jsou však složitější a ingredience hůře dostupné:-( ()

ggggg

Mě Zdeněk Pohlreich bude bavit i kdyby tam 30 minut jenom stál a nic neříkal, nemohu jinak než za ***** pro Zdendu mám prostě slabost ()

Mr.Nobody

U pořadů a filmů o vaření je potřeba rozlišovat více věcí než u ostatních žánrů. Naštěstí u Zdeňka Polreicha se netřeba o gastronomickou část obsahu tohoto pořadu bát. Velmi dobře lze hodnotit témata jednotlivých dílů i to jak jsou díly zpracovány. Jistě nejsem jediný, kdo se k tomuto pořadu v létě rád vrací. ()

JARDAHONDA

Myslím si, že Zdeněk je člověk na pravém místě co se týče kulinářství, ví co dělá a pořad šéf na grilu je v tuto dobu zrovna na místě. Osobně jsem fanouškem a držím palce !! ()

WiLLsTeiN

škoda že na tohle pan Pohlreich přistoupil...v pořadu nám ukázal, jak se z ostříleného inovátora stal nudný Babica. Dvě hvězdy za to, že ukázal široké veřejnosti, že hovězí steaky se prostě Well Done nejí! :) ()

ajne

Normální pořad o normálním grilování a s opravdu odbornými radami. Aspoň takhle by měl vypadat pořad o vaření. I Kluci v akci jsou slušným, použitelným a koukatelným materiálem. Babica, Vodouch, či Vaření s tatínkem co nám dále servírují jsou naprosté odpady. ()

Baži

Sice tomu tak nějak chybí šmrnc, ale užitečných kulinářských informací se člověk dozví až až. Mě to baví. ()

Kosir odpad!

Zkoušel jsem sledovat dva díly, ale nešlo to. On i ona (Halina) byli docela slabí. Tady se ukázalo, že když má sám vařit, tak je docela chromej. ()

Kritik

Miluju grilování a když vidím, jak pan Pohlreich to masíčko hýčká, tak mám chuť ten gril vytáhnout, pozvat přátele a udělat si krásný den. Krom toho jsem se dozvěděl i pár tipů, triků. ()

kratajirka

A je fuk, jestli to bude se šéfem v posteli nebo šéf na ulici. Pořady s Pohlreichem budou vždycky hrát všemi barvami a slin - těch se jen tak nezbavíš. :) vol3 ()