Šéf na grilu

(pořad)
Talk-show / Reality-TV / Rodinný
Česko, 2011, 25 min

Třetí pořad TV Prima se Zdeňkem Pohlreichem se týká grilování. "Šéf" nás seznámí nejen s mnoha novými recepty, ale také s radami ke správné přípravě a samotnému grilování nejrůznějších lahůdek. A navíc se prostřednictvím Haliny Pawlowské dozvíme něco o Zdeňkově životě.

Témata jednotlivých dílů:  1. Steaky
2. Burgery
3. Kotlety
4. Ryby
5. Drůbež
6. Speciality (Deco.20)

Endyis

Moje obíbená kuchařka, nevím proč v tom někdo z Vás hledá humor, nebo píše, že se u toho nudí. Když si chci pustit nějakou prdel, tak si určitě nebudu pouštět televizní vaření, tady to je soustředěné čistě na recepty, to není žádná show. ()

Schobul

Zatím jen první díl, ale vypadá to, že se z Ano, šéfe stalo takové malé domácí video. Nicméně pár rad se mezi tím balastem dalo najít, uvidíme, co bude dál. EDIT: Kvalita se po shlédnutí celé první série hodně zvedla, super. ()

Natabar

Pohlreich už dlouho chyběl na TV obrazovce - takže v tomhle smyslu Šéf na grilu potěšil. Jenže - ač Zdenda perlí jak chce, je to od gruntu špatně - špatná dramaturgie i režie, Zdeněk jen vede dlouhotánský monolog, který je přerušen rozhovorem s Halinou a zase monolog. Jako pořad šílenost. Ale hvězda Pohlreichova typu spojena s jeho absencí v TV dostatečně potáhne, aby divák u televize zasedl. Nicméně už se těším na novou řadu Ano, šéfe! To je úplně jiná liga. - BTW:: V prvním dílu byla naprostá pecka "Chateau Headache". To jsem málem padl ze židle. ()

Compadre

Áaargh!! Sakra, Pohlreich griluje jako ďábel..opravdu přínosnej pořad, kterej musí ocenit každej kdo má doma nebo na chalupě gril (tedy všichni)..šéf má sice kolikrát docela nákladný recepty, ale určitě si vyberete...pokaždý když to vidim, dostanu hlad, což je nejlepší známka pro tyhle pořady. MŇAM ()

šerminator

porady o vareni nevyhledavam v TV a tento sem spatril uplne nahodou a hned jsem jeho pravidelnym divakem. Zdenek ma dobre lidove hlasky a svoji praci umi prodat a vse pekne zduvodnit. A k tomu vsemu jeste vynikajici masa kere griluje. Skoda jen ze mam pak od slin pobrindane triko :-D ()

BuryGol

Grilování, to je moje. Rád se něco přiučim, kuchařku už mam taky...snad jen Halina mi tam přijde úplně k ničemu. ()

Wimy

Už to nemá takový grády jako mělo Ano, šéfe, ale Zdeněk pořád dokáže člověka inspirovat a donutit ho, aby si nějaký pořádný maso ugriloval. ()

Lukoboss

Na Ano, šéfe! to samozřejmě nemá, ale rozhodně mě baví dívat se na ty flákoty masa a hamburgery, který nemáte šanci strčit do huby, jak jsou velký. Jestli má někdo možnost grilovat, tak tady aspoň vidí, jak to má vypadat. ()

Pyth

Kdyby byl byval porad jen o tom vareni (grilovani), tak je to top. Proc ale kruciprdel tam cpou halinky pawlowsky a podobny ony? ()

B4TM4N

Je s podivem, že čím více se ZP věnuje tomu hlavnímu v jeho pořadech - tedy jídlu, tím víc lidí brblá. Tak mě napadá, jestli tu obecně nedošlo k disinterpretaci záměru páně šéfkuchařova, když vlezl na naše obrazovky - on to určitě nedělal z toho pohnutku, že měl bytostnou potřebu Čechy naučit novým výrazům k nadávání a stěžování si. ()

reditelka

O fous slabší než Ano, šéfe! A to hlavně kvůli Halině Pawlowské, která je v tomhle pořadu zbytečnou a rušivou vsuvkou. Jinak oceňuji to, že se konečně někdo pokouší naučit Čechy grilovat. ()

Paity

Je to jednoduché, kdo nemá rád Zděnka Pohlreicha nepřijde si zrovna na své. Kdo ale přejude jeho prá peprných výrazů a soustředí se na to, co vytvoří na talíři, ten nebude zklamán. Šéf servíruje tentokrát na grilu a to co vytvoří by se dalo jíst i z obrazovky. Rozhodně veliká inspirace pro milovníky jídel uvařených na venkovním ohni. ()

ondrula

To je přeci jedno, že Pohlreich neni tentokrát zas až tak vtipnej, tohle je spíš instruktážní pořad a ne reality show, kterou bylo Ano šéfe. Mně se hlavně hrozně příjemně kouká na "vyvařenýho" kuchaře, kterej ví, co dělá a navíc to není blbec, kterej by se neuměl vyjádřit. No a Holina je Holina, furt stejně trapná a blbá, ta mi tu náladičku docela kazila. ()