Příjemné, nápadité, na české poměry osvěžující a dokonce i vtipné. Námět cestování do minulosti a znalosti budoucnosti ale obsahuje mnohem větší potenciál, který autoři né plně využili. Herci byli vybráni dokonale, takže opravdu Mádla a Elišku po dvaceti letech připomínali. Akorát mě strašně naštval ten koncept cestování časem, který tady vůbec nedával smysl. Celkově ale velké české překvapení. 70%(13.10.2012)

Nejsem zrovna fanouškem českých komedií, ale tato mě velmi příjemně překvapila! S rodinou jsme prožili celkem příjemný večer, občas se zasmáli a většinu času se celkem bavili. Podle mého názoru, byla ve všech směrech lepší ta část z minulosti (herecké výkony, zábavnost, prostředí, ..). Až na pár mně nesympatických hereckých výkonů, občasné nudné chvile a přebujelost umístění productplacementu, hodnotím film kladně. Víc takových by v ČR určitě neuškodilo.(6.10.2013)

• kajda.l

Prvních patnáct minut je ukázkově odpudivým product placementem. Vtíravé záběry na orbitky, Big Shock, a jiné věci či poslech Impulsu patři do reklamy ne do filmu. Šmídmajere, pokud nemáš prachy a zjevně i talent, netoč! Dubův scénář a herecké výkony ukázkově "růžovozahradnické" a Mádlovo pitvoření je před kamerou nesnesitelné. Primitivně zjednodušená "kritika" socialismu mě až urážela. Především Táborského postava a scéna se stokorunou s Gottwaldem v roce 1989 (wtf?) při nákupu socialistických novinových plátků. Jako mě urážejí budovatelské a normalizační agitky let padesátých a sedmdesátých, tak mě uráží podobně primitivní antiagitky. Tupý a neumětelsky zpracovaný blábol, kde jediné pozitivum zpočívá ve výkonu Preisse a tvářičce Josefíkové. Závěr s reklamou na BIO potraviny naprosto postrádá smysl. A v čem spočívá komediální složka tohoto filmu? V tom, když se profesor zeptá gymnazistky na místo narození Vančury, začne tato dívka blekotat cosi o devátém měsíci a chaloupce se stolem a oknem? Toto není humor, ale spíše ukázka zoufalého školství naší země. Tolerovaná nevědomost, která je strašně coool aneb být tupý je IN. A pouze totožný humor v různých obdobách film nabízí. Takto nechci, ať vypadá současný český film. Po tomto filmu opravdu nechci poznat, jak chutná humor v Babovřeskách. (pan Preiss doufám odpustí a za hezké tvářičky mladých slečen se hvězdičky neudělují) Na tomto filmu není zkrátka nic, absolutní dno a prázdno. Fušeřina a póza. Takže hodnocení stejné, jako v případě budovatelských agitek.(22.9.2015)

• NinadeL

Guláš podle receptu pejska a kočičky. Sem tam to připomíná Vorlíčka, sem tam Návrat do budoucnosti, sem tam velmi nepovedený Good Bye, Lenin! a mnoho a mnoho dalšího, včetně Jak jsme přečetli Čapka. Hereckou jistotou je tu Viktor Preiss, všechno ostatní je tak laciné jako sovětský Facebook na nástěnce v roce 1989. Kdeže ty loňské sněhy jsou... #kinobus(16.8.2013)

Já si nemůžu pomoct, mně to prostě sedlo do nálady. Ačkoli si i zde neodpustí tvůrci pár trapných momentů mezi kterými nejvíce vyčnívá honění králíka, tak se jim zároveň podařilo vtisknout filmu poměrně příjemný a nenucený humor. Kdybych byl filmový kritik, tak bych tento film nehodnotil víc než 3 hvězdičkami. Jenže jsem jen obyčejný divák, který navíc bere v potaz slabou českou produkci posledních let, takže si dovolím hodnotit maximem ;-)(12.10.2013)

• - Jedním z partnerů filmu je také český výrobce energy drinků Big Shock!, který v souvislosti s filmem vytvořil limitovanou edici plechovek. (hendrich6)

• - Zlata Adamovská si s chuťou zahrala profesorku matematiky a chémie, predmetov, ktoré ako študentka nemala nikdy rada. (Raccoon.city)

• - Kapela, ktorá hrala na záverečnom večierku školy, bola No Name.Lt - amatérska skupina založená v roku 1982. (Raccoon.city)