Příjemné, nápadité, na české poměry osvěžující a dokonce i vtipné. Námět cestování do minulosti a znalosti budoucnosti ale obsahuje mnohem větší potenciál, který autoři né plně využili. Herci byli vybráni dokonale, takže opravdu Mádla a Elišku po dvaceti letech připomínali. Akorát mě strašně naštval ten koncept cestování časem, který tady vůbec nedával smysl. Celkově ale velké české překvapení. 70%(13.10.2012)

Mám rád filmy s tématikou cestování v čase a tato česká komedie se vcelku povedla- několik dobrých nápadů a vtipů, slušné obsazení. Jediné, co mi výrazně vadilo byla příšerná paruka Jiřího Mádla a jeho šišlaní, které někdy nesmyslně používá a občas zase ne. U jeho dospělého já - Filipa Blažka zase výrazně nepřirozené kontaktní čočky.(5.10.2013)

Tak na tenhle film jsem se těšil hodně dlouho a konečně jsem se taky dočkal. Mádl dělá xichty, dost viditelná propagace a reklama na značce shock a orbit až bijící do očí jinak film je fajn lákalo mě to že se cestuje vtom čase, opět známé české tváře.Ale něco mi tam chybělo nevím co.. možná to tak nedoladily na to že to byl dvouhodinový film, ale na to že to je české.. tleskám! Mělo by být více takovýhle filmů.(23.10.2012)

Ono by to šlo. Napadalo mě v životě mockrát, jak by to vypadalo, kdyby někdo v minulosti využil vědomosti z dneška. Šmídmajer to částečně natočil. Je fuk, že prostředí firmy Timeway je nepodařené a sci-fi složku tak hravě přebije i expedice Adam 84, ač Petr Náročný zachraňuje, co se dá, o to v "Probudím se" nejde. Kdyby Miloslav Šmídmajer oslovil všechny Tuzemce, kterým se v poslední době nějaký film povedl (nápovědou: Ondřej Trojan, Marek Najbrt, Jan Prušinovský, Zdeněk Jiráský, Tomáš Bařina...) a trochu s jejich pomocí (já vím, samo o sobě sci-fi) vypiplal zejména dialogy (nebo si půjčil aspoň jejich scénáristy), mohlo to být výborné a my se nemuseli při polovině replik třást odporem. Jiří Mádl je jeden z mála současných mladých herců, který má nesporný komediální talent (ačkoliv jeho pózy jsou skoro všechny jako přes kopírák na styl "a la roztomilý blbček sladce žvatlající"), a na Evu Josefíkovou se proklatě hezky kouká. Na druhou stranu, product placement jak Brno, ani mi tak nevadily orbitky, ale Lobkowicz, který tam čepovali snad i v kašně na náměstí; a "cameo" několika herců i neherců, z nichž část se ani nevešla do hlavního filmu. Za nápad, výjimečně i za oba "studentské" herce (mimochodem transformace Mádl-Blažek se povedla, zatímco Josefíková-Preissová vůbec) hvězdičky nahoru, za dialogy a některé zcela zbytečné scény (za všechny ta 30. června v novověku, kdy učitel Kovář před školou napomíná studenta, ale zbytečných je moc a zbavit se jich by stopáži ai srozumitelnosti neublížilo) hvězdičky dolů.(11.10.2012)

• choze

Slibný námět zabíjí odfláklý, podprůměrný scénář i režie, plus trapně přehrávající Mádl, který mě jinak baví. Jestli to něco zachraňuje, tak Josefíková, na níž se velmi dobře kouká. Pousmál jsem se jen jednou, u fórku se socialistickým Facebookem. Jdu si na spravení chuti pustit ZÍTRA VSTANU A OPAŘÍM SE ČAJEM.(25.10.2012)

• - Kapela, ktorá hrala na záverečnom večierku školy, bola No Name.Lt - amatérska skupina založená v roku 1982. (Raccoon.city)

• - Bankovka, kterou Petr (Jiří Mádl) použije v červnu 1989 ve stánku, je 100 Kčs - emise 1989 s Klementem Gottwaldem, ale ta byla v oběhu až v říjnu 1989. Platila od 1.10.1989 do 31.12.1993. (Luka$)

• - Na diskotéce, kde tancuje Petr (Jiří Mádl) pár minut po návštěvě kina, je pod stropem opakovaně viditelná hliníková TRUSS konstrukce pro uchycení světel, LED reflektor a je používáno výbojkové osvětlení, což by bylo v uvedené době k vidění jen stěží. (kukut)