• D.Moore

Oceňuji chuť natočit zase českou komedii se sci-fi zápletkou, ale u té chuti mělo zůstat, dokud nebyl hotov lepší scénář, který by nejen byl vtipnější, ale zároveň by také dával více smysl, nebylo by v něm tolik nakousnutého, nedopovězeného a nevysvětleného. Navíc Jiří Mádl je v hlavní roli děsný, neustále se pitvoří a tím na sebe bohužel strhává pozornost. Vlastně jen třem hercům - spolehlivým bardům Viktoru Preissovi a Borisi Hybnerovi a také sympatická Evě Josefíkové se tuhle "Mádlovu kletbu" podaří alespoň na pár vzácných chvil zlomit. A stopáž 120 minut? Minimálně o půlhodinu přehnaná.(21.9.2014)

Takhle - v záplavě tragických novodobých českých komedií má film "Probudím se včera" nápad, a toho si velmi cením. Část odehrávající se v roce 1989 byla místy opravdu vtipná a lehká. Část odehrávající se v současnosti byl výrazně slabší, nevěrohodný a celkově takový umělý. Závěr se bohužel nepodařil vůbec, kdy hlavní hrdina neví, jak prožil posledních asi patnáct let. Škoda, že si tvůrci nedali trochu více práce to vymyslet lépe. Na druhou stranu - jde o lehkou komedii, která má pobavit a polechtat fantazii, kdyby to bylo možné, kam bych v čase vrátil. Nakonec jsem dospěl k tomu, že bych se vracet nikam nechtěl :) Tak nebuďte takoví škarohlídi!(17.9.2014)

Celkem milé překvapení, jako romantický film to bylo fajn, jako komedie už to bylo slabší, málokterý vtípek vyzněl opravdu vtipně. Škoda velmi trapné scény se vsazením tiketu a já navíc nemusím Mádla (taky ta podoba s dospělým byla úchvatná), i když mu samozřejmě nemůžu upřít, že umí hrát a časový paradox mi přišel nelogický. Možná to zní jako samá kritika, ale fakt to nebyl vůbec špatný film.(6.10.2013)

• -bad-mad-wolf-

Zpokuji to, co už bylo vyřčeno: Jiří Mádl je dobrý herec. Jsou tam hezké holky. I přes nafouknutou stopáž film rychle uteče. Ostatní nestojí za řeč - humorné situace se dají rozdělit na předvídatelné a hloupé, ztvárnění roku 1989 připomíná spíše bandu ochotníků, kteří našli slabikář a retro triko a celá zápletka je přinejmenším stupidní, což banalita zde prezentovaného cestování časem velkoryse umocňuje.(3.3.2013)

Uvěřitelnost putování časem nezvýší ani Petr Nárožný, ale při Mádlově jízdě červnem 1989 jsem zapomněl na všechny nelogičnosti a nadbytečnou reklamu. Promyšlený výběr songů - co jiného zařadit při hrátkách časem než dobové songy Michala Davida - Nonstop a Poslední z nálezů a ztrát (při loučení) nebo meziplanetární 1. signální. "To asi složil Petr sám." Výborná dvojice rodičů - Svatopluk Skopal a Ljuba Krbová. A Radovan Krejčíř (nar. 1968) teoreticky fakt mohl maturovat v roce 1990:-)(27.3.2012)

• - Jedním z partnerů filmu je také český výrobce energy drinků Big Shock!, který v souvislosti s filmem vytvořil limitovanou edici plechovek. (hendrich6)

• - V 96. minutě, kdy tančí Aleš (Filip Cíl) se Zuzkou (Eliška Křenková), má Zuzka oblečená do bílých šatů s fialovými puntíky bílé korále a rozpuštěné vlasy s čelenkou. Přibližně o minutu později, když parta opouští ples, včetně Aleše a Zuzky, je možné všimnut si, že má na sobě Zuzka černé šaty s bílými tečkami, na krku červené korále a vlasy sepnuté v culíku. (Rebbit)

• - Během scén v roce 1989 je po městě několikrát vidět parkovací automat napájený solárním panelem, který však v roce 1989 neexistoval. (Hannibal92)