Český filmy už dlouho nevyhledávám, ale občas něco snesu. Probudím se včera působilo navenek jako vtipná komedie a takto to na mě i víceméně zafungovalo. Samozřejmě se najde pár vyloženě trapných scén, ale byl jsem příjemně překvapen, že jsem to tak cítil spíše výjimečně a většině vtipů jsem se smál. Mádl je teda hroznej xicht, ale zahrál to úplně v pohodě...70%(5.10.2013)

Cherry rajčátka v roce 1989? Člověk byl v té době rád, že sehnal normální rajský : )) Chvílemi film bavil, chvílemi mu docházel dech (paradoxně v té retro části, ze které se dalo vytěžit nejvíc).(20.10.2012)

Až jednou bude cestování v čase cenově dostupnou zábavou, tak mne to nedonutí běžet si do banky pro úvěr, protože jsem při hloubkové analýze svého života nenašel zlomový bod, od jehož změny by byl můj život ještě fantastičtější, než je dnes. Ta má pozitivita je samozřejmě tak trochu umělá, ale to nic nemění na tom, že Petr ten bod našel a přestože jeho včerejší probuzení je jenom taková hravá kravinka, tak ode mne má čtyři hvězdy za to, že jsem se dvě hodiny přiblble usmíval, aniž bych to měl v plánu. A musím se přiznat, že mne potěšil závěr, protože když chlapovi dojde fantazie a najde v sobě zoufalou sílu svěřit se s neřešitelným vztahovým problémem ženě, tak ona ho skutečně bez vyvinutí nějaké zvláštní snahy brilantně vyřeší.(10.1.2013)

Překvapivě dobré. Asi jako spousta jiných lidí toho v poslední době od českých filmů moc neočekávám, všichni dobře víme, jak to je v posledních letech s (ne)kvalitou. O to víc mě potěší, když se nějaký snímek povede. Probudím se včera má určitě spoustu chyb. Mraky nelogičností, některé herecké výkony byly úsměvné, atd. Ale já se přesto výborně bavila a zasmála se. Příjemné překvapení.(4.12.2012)

Obrovské nadšení. Moc jsem se na to těšil, a jak jsem očekával, Mádl mě nezklamal. Po celou dobu jsem se smál, žádné hluché momenty. Škoda, že je málo tak dobrých českých novodobých komedií. Vytknul bych tomu možná to zatažení assbooku do děje, to nebylo hezké.(25.10.2012)

• - Filip Blažek nosil ve filmu čočky, aby měl hnědé oči. V běžném životě má oči modré. (Scelleton)

• - Počas záverečných titulkov môžeme sledovať vystrihnuté scény. (Johnny.ARN)

• - Eva Josefíková (mladá Eliška) nepoznala dovtedy svoju hereckú kolegyňu Martinu Preissovú (stará Eliška) a nemohla uveriť, že jej môže byť niekto tak podobný. (Raccoon.city)