Paranormal Xperience 3D

Angela (Amaia Salamanca) je studentkou psychiatrie a nevěří na žádné nadpřirozené úkazy. Její profesor navrhuje, aby ještě s několika studenty zorganizovali expedici, která má vyvrátit existenci posmrtného života. Vydávájí se do solného dolu jednoho hornického městečka, o kterém se tvrdí, že v něm přežívá něco nadpřirozeného. Ignorují tak varování s nepředvídatelnými důsledky a vstupují do dolu. Zlo, které zde přežívá už na ně čeká. (Terva)

M.Myers odpad!

Ano, tak tohle byla mimořádná krávovina. Američani musej mít radost z toho, že se jim špaňelé začínají vyrovnávat v kvalitě filmů. To 3D tady, to byla velká paráda, horší jsem snad ještě neviděl. Ta parta debilů, co vlezla do toho dolu, to snad taky nemysleli vážně. Postava záporáka byla taky pěkně na hovno a ano, už od prvního utoku bylo jasné jak to všechno skončí. Co tenhle film zachraňuje od odpadu? Asi nic, ztráta času.... ()

Junys

Angela a její přátelé se vydají do opuštěného městečka se solnými doly, aby zjistili jestli existuje nadpřirozeno. Když dojedou, vypadá všechno v pořádku. Bude tomu tak nebo ne ? - To opuštěný prostředí je úplně luxusní.. Herci byli dobří akorát ta Diana mě přišla taková zbytečná. Prostředí 10/10 Herci 7/10 Příběh 7/10 Atmosféra 7/10 ()

Shanen29

Nic co by mě překvapilo a napětí zcela chybělo což zabilo celou atmosféru filmu.Slasher,který se do mé mysli v žádném případě nevryl. ()

Rodriguess odpad!

Nedokazal som to dopozerat do uplne konca. fakt od spianielskeho paranarmal som cakal viac ako doktora z maskou.! velmi slabucke! ()

hussky

Pro mě hodně podprůměrný horor, který si zaslouží nanejvíš 2 hvězdy. V polovině filmu jsem to radši vypnul, protože to byla pro mě velká nuda. ()

fabregas1

Nenechte se zmást, že by to mělo něco s paranormal aktivity, jak jsem si z prva myslel.Španělé opět ukazujou své kvality.Herce nebudu hodnotit (standart), můžu jen říct, že španělská řeč mi vůbec nesedí (v hororech už vůbec ne).Jak nějaký skřekot malých děcek, každopádně doktor byl škaredý a vraždy precizní,takže dobrý no. ()