Žralok útočí

(TV film)
  • USA Shark Attack

Mořský biolog Casper Van Dien a Jenny McShane se rozhodli objasnit příčiny nepřirozené agresivity žraloků. Brzy ale zjistí, že mořští predátoři nejsou pro malou africkou vesničku na pobřeží jedinou hrozbou... V africké oblasti Port Amanzi dochází k enormně zvýšeným útokům žraloků na lidi. Když se jejich obětí stane i mladý mořský biolog Marc, rozhodne se jeho spolupracovník a přítel Steven McKray, že této záhadě přijde na kloub. Přijíždí do Afriky a intenzivně se vrhá do vyšetřování. Záhy se mu podaří zjistit, že útočící žraloci vykazují různé genové degenerace - jsou zmutováni ve vraždící stroje. Příčinou je prozatím neznámá chemikálie, která se do místních vod dostala pravděpodobně s jasným úmyslem... (oficiální text distributora)

waltosin odpad!

To bylo hrozný! Ve filmu se hodinu nic neděje a pak zaútočí rekvizita žraloka. To má být všechno? pak tam jenom pořád kecaj a není tam žádná pořádná akce. Připadali mi ty jejich dialogy fakt až dost trapný a nesmyslný!!! ()

dukeforever

Nějak nechápu vaše hodnocení.Já ho sice trochu přeháním,protože mam ke žralokům velmi kladný vztah,ale myslim si,že to byl velmi povedený snímek v konečně žraločím prostředím,což J.A.R. naplno splňuje.Casper zahrál skvěle!Nevim co se vám nelíbí,byly zde natáčeni skuteční žraloci a vy to hodnotíte jako třetí a čtvrté čelisti.Film naprosto v pořádku! ()

Carfait odpad!

Nevim, jestli tohle myslí autoři tohohle filmu vážně, ale tento film byl naprosto k smíchu. Všechno co se filmu bylo stojí za odpad. Možná by si to zasložilo 1* za to pobavení výkonem Van Diena a režiséra, ale jinak je to tuplový odpad. ()

dylon odpad!

Příšerný, hrozný, šílený, neskutečný, a...doplňte si další synonyma radši sami, já se nebudu dál namáhat a ztrácet drahocenný čas...to sem udělal již při sledování tohoto filmu... ()

AlesNitram

Tápal jsem mezi odpadem a jednou hvězdičkou... nicméně jsem se nad tou celou trapností několikrát pousmál... ale už nikdy více... ()

Duffman 97

V rámci možností nejde o tak špatný film.Oni totiš existují mnohem větší shitky(čelisti 3,4, Lidožrout). Casper zde také celkem ujde.Film sice není nic extra ale 17% mi přijde dost drsný. ()