poster

Život je ples (TV seriál)

Rodinný / Komedie

Česko, 2012, 16x57 min

Režie:

Petr Slavík

Scénář:

Irena Obermannová

Kamera:

Petr Koblovský

Hrají:

Radoslav Brzobohatý, Adam Mišík, Lenka Vlasáková, Iva Janžurová, Daniela Kolářová, Petr Lněnička, Vilma Cibulková, Igor Bareš, Berenika Kohoutová, Květa Fialová, Stanislav Zindulka, Alena Vránová, Oldřich Vlach, Ladislav Trojan, Miroslav Etzler, Jana Zenáhlíková, Jiří Krampol, Josef Carda, Veronika Poláčková, Martin Eugen Kulhánek, Jana Štěpánková, Tomáš Hanák, Pavlína Mourková, Pavla Vojáčková, Michal Novotný, Matěj Hádek, Jitka Smutná, Lenka Zahradnická, Petr Vaněk, Stanislav Fišer, Jan Skopeček, Václav Knop, Lucie Benešová, Bohumil Klepl, Pavel Řezníček, Michaela Maurerová, Lucie Šteflová, Petr Meissel, Matouš Ruml, Vilém Udatný, Zdeněk Žák, Braňo Holiček, Pavel Kikinčuk, Petr Franěk, Alena Štréblová, Kryštof Rímský, Jana Bernášková, Anna Kulovaná, Ivo Niederle, Míra Nosek, Marian Roden, Jakub Stádník, Štěpán Krtička, Robert Nebřenský, Marie Drahokoupilová, Petr Pelzer, Barbora Mottlová, Jiří Knot, Vanda Chaloupková, Anna Suchánková, Radka Stupková, Michal Juřica, Otmar Brancuzský, Miloslav Mejzlík, Irena Máchová, Luděk Nešleha, Jitka Moučková, Lucie Domesová, Jaromír Meduna, Martina Gasparovičová-Bezoušková, Evženie Nízká, Anna Linhartová, Petr Halberstadt, Jaromíra Mílová, Milan Kolek, Romana Goščíková, Šárka Vaculíková, Václav Faltus, Michal Zelenka, Martin Zahálka, Vladimír Čech ml., Jakub Štěpán
(další profese)
 • plechulka
  **

  ...nebýt úžasné závěrečné písně neobyčejného dua Pavlíček/Suchý, nedokoukala bych ani díl....(27.1.2012)

 • Radek99
  **

  Opravdu velmi příjemnou úvodní písní pana Suchého a Michala Pavlíčka to začíná a bohužel i končí...(27.2.2012)

 • Mysteri699
  odpad!

  To je něco otřesnýho fakt horší seriál sem neviděl i ty hercí! To sem fakt nečekal takovej odpad! Neni co dodat(5.5.2012)

 • LiVentura
  *

  Bohužel... ale nápad dobrý.!(14.2.2012)

 • Merkin
  **

  Samostatných 5 hvězd za text Jiřího Suchého k písni Kdykoliv kdekoliv(soundtrack) Ten, kdo žije, tomu známo jest, že život má dlaň, ale taky pěst. A tou dlaní nás občas pohladí a jindy pěstí ránu zasadí. Život je někdy klenot, jindy šmejd a my už víme, že to tak má bejt. Život je tunel, kterým se řítí vlak a neví se kam a proč a nač a jak? Pan průvodčí nám změří krevní tlak a předepíše cestu do oblak. Zatím však ještě jedeme po zemi, šedej kmen si zdobíme růžemi. Co zmůže růže to dobře znám- voní i bodá jako život sám. Kdykoliv, kdekoliv, když slunce zajde a vyjde zas tak je to div. Kdekoliv, kdykoliv, vždy si mě najde to potěšení, že jsem živ.(odposloucháno)(3.3.2012)

 • - Natáčení probíhalo na zámku Slapy, v Litoměřicích, Mělníku, Berouně, Řevničově, na nádraží v Davli, letišti v Roudnici nad Labem a u léčivého pramene ve Svatém Janu pod Skalou. [Zdroj: ceskatelevize.cz] (rakovnik)

 • - V průběhu natáčení porodila Lenka Vlasáková syna Johana Antonína. [Zdroj: ceskatelevize.cz] (rakovnik)

 • - Předobrazem babičky Josefíny Konrádové (Iva Janžurová) byla maminka scenáristky Ireny Obermannové. Paní Janžurová se s ní dokonce chtěla v rámci přípravy na roli sejít, avšak k tomu nedošlo. (tulen12345)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace