Paranormal Activity 4

• USA Paranormal Activity 4 (více)

Příběh hororu Paranormal Activity 4 volně navazuje na druhý díl, v němž démonem posedlá Katie vyvraždila rodinu své sestry s výjimkou nemluvněte Huntera, které unesla neznámo kam. Uběhlo pět let a tahle dvojice s velice pohnutou minulostí se přistěhuje na poklidné americké předměstí, které záhy poklidné být přestane. Paranormální sílu na vlastní kůži pocítí především matka s dcerou, které žijí v sousedství Katie. Po prvních nevysvětlitelných událostech instalují v domě kamery a další bezpečnostní prvky a nestačí se divit tomu, co na nich uvidí. Jenže u toho se temné síly, které se nad nimi stahují, nezastaví. (oficiální text distributora)

Onanista odpad!

Nuda. Tohle ani není film proboha. Tohleto je jen natočený život nudný rodiny, která si bivakuje v americkým předměstí. Je to děs a 87 minut čistý nudy. Nevím jestli má smysl koukat takovouhle dobu jen kvuli poslední 88. minutě, která jediná odpovídá filmu, ale jinak je to jen další rejže na první jakš takš díl. Je to takový stalking 16. letý holky. ()

Ardath odpad!

Tak takhle ne, lidi, takhle ne. PA4 nefunguje jako horor, ba dokonce nefunguje ani jako film. Po zhlédnutí ve mně vládne naštvání a naprosté nepochopení. Jak se mohlo stát, že stejní režiséři a scénárista, kteří stáli za slušným třetím dílem, mohli natočit tuhle srágoru? Utratit kvůli tomuhle prachy za kino, zastřelil bych se. Velmi komerční a katastrofálně špatné pokračování. ()

lukassCZ

Další díl, už 4. a pořád to samé znova a znova. Tento díl se zaměřil hodně na jumpscare a je pravda, že jsem se 2x leknul ( což je první díl ze čtyř kde jsem leknul, u předchozích dílů se mi to ani jednou nestalo.), ale jinak se plno věcí opakuje. Postavy se opět chovají hloupě, nereálně, bez logiky. Jako např. kdo by neustále běhal po baráku s notebookem v ruce a skrze něho natáčel, nebo mají rozmístěný kamery aby mohly natáčet co se tam děje, ale skoro vůbec si ty záznamy neprohlížejí, tak proč to teda vůbec dělali, fakt nevím, a ty baterky těch notebooku vydrží tak dlouho, že všechny dny zaznamenají 24 hodin denně ? Dále opět většina otázek zůstane bez odpovědi, nic nového se nedozvíme a to už je 4. díl !!! Konec je opět stupidní. Jediné plus jsou herci, kteří jsou sympatický a český dabing je taky celkem slušný. Příběh je nudný a už je potřeba, aby se zaměřily na úplně novou rodinu bez spojení s Katie. ()