Hlas Česko Slovenska je zcela nový, unikátní projekt, jehož jediným cílem je objevit ten nejlepší hlas v obou zemích. Osobní koučové z řad uznávaných osobností českého a slovenského showbyznysu si vyberou své talenty a dovedou je až k vítězství. Poprvé v historii hudebních soutěží nezáleží na vzhledu ani na věku, ale pouze na pěveckém talentu. The Voice of je původem holandská televizní show, za kterou stojí mediální magnát a producent John de Mol. (oficiální text distributora)

lili6 odpad!

Tak toto opravdu už je moc. Dobře, Superstar byla první, to jí nemůžeme upírat, TALENT už byl na pováženou, ale HLAS je teda dobrej průser s prominutim. Přijde mi to jako uměle vykonstruovaný pořad, který absolutně nevlákává diváka do děje. U Superstar byl přitažlivý samotný casting a postupný vývoj jednotlivých osobností, který ovšem byl zde přeskočen a ukazuje nám již zpěváky, hned tam i byla dcera Petry Černocké, samozřejmě v doprovodu své maminky. Celý pořad podtrhují tokající Darinka s Rytmusem, kdy na samotné tokání upozorňují i Vojtek s Davidem. Jedinou světlou myšlenkou pořadu je to, že se snaží hodnotit zpěváky pouze podle hlasu, asi tak, jak by to mělo být vždy, nemělo by záležet ni na věku ni na vzhledu, ale pokud je to pěvecká soutěž, tak pouze na zpěvu. ()

Laku

Ono by to nebylo tak hrozné, kdyby režije nevynikala stylem "něčím to sakra zaplácat musíme", pokud tedy vůbec nějaká existuje. Ono by to nebylo tak hrozné, kdyby tam neseděli kontroverzní porotci, jejichž popularita je buď diskutabilní nebo přiživovaná účastí v těchto skvostech hraničící až s profesionální prostitucí v showbusiness podání. Ono by to skutečně nebylo tak otřesné, kdyby logo nepůsobilo jako od studenta STREDNI školy, promo HDR fotky jak od desetiletého haranta. Ono by to nebylo tak špatné, kdyby scéna nepůsobila, jak na venkovské pouti. Jestli tohle bude mít solidní sledovanost, pak musím uznat, že to s námi není až tak špatné, protože si umíme vybrat opravdu kvalitní zábavu. Já se u toho tedy řežu fakt solidně. Domnívám se, že Nova tento trend skutečně vystihla a servíruje nám tak perfektní podívanou, čímž jednoznačně triumfuje ostatní (třeba Talent TV Prima), kteří na to jdou osvědčenými postupy a zcela jim tak uniká tento novodobý trend :) Chtěl jsem nechat bez hodnocení, ale nakonec přeci jen těch 5 hvězd vytáhnu a ještě k tomu připojím dva vztyčené prsty. ()

Mortemiss odpad!

Ať s tím jdou už do prdele!! Kdo na tu pí*ovinu má furt čumět? V porotě jsou furt ty stejný buzny, rádoby slovenská zpěvačka Dara, která se sere do Čech, potom její vyžraný přítel s cool jménem Rytmus "som vymyslel", kariérista a slizoun Leoš atd... Porota tvořená největšími pošuky z obou zemí, co z toho asi vznikne za sračku? ()

Johny303

Není to špatný... Řekl bych, že z hodnocení akorát pramení zaujatost proti talentovým soutěžím obecně, neboť je jich poslední dobou fakt nezdravě hodně, ale je třeba rozlišovat je od sebe. Zkrátka je to pořád lepší, než aby televize vysílala další Tisíc a jedna noc, Esmeraldu nebo To je vražda napsala... ()

jirka.jindra11 odpad!

Socialistický Míša David; Dara Rolins, která si ubírá šet let věku (Cituji:"Ve věku 6-ti let zazářila v duetu s Karlem Gottem Zvonky štěstí." - hledal jsem a našel jsem že "zazářila" ve dvanácti) a ještě nikdo neví, jestli někoho neporazí autem; Rytmus, kterého už jen z principu nemám rád; a konečně Pepa Vojtek, který mě docela překvapil, že se namočil do téhle komerční blbosti. Poslední pěvecká soutěž, co měla aspoň malinko úroveň, byl X-Factor, kde jsem fandil posledním třem finalistům Zonygovi, Rumlovi a All-X... Řekni, kde ty časy jsou............. ()

cutugno odpad!

Ďalšia spolupráca Markíza - Nova. Totálny maraton blbostí a hľadanie nejakého dementa s excelentným hlasom s ktorého spravia hviezdu cez noc. Okrem člena sk. Kabát je celá porota na prd v ktorej čele stojí sám "veľký spevák " zo slovenska zvaný Rytmus. Bože môj veď uz výber poroty je totálnym fiaskom! To akože oni sa tam načo hraju? Uroveň tv programov rapídne klesá..zlaté to boli roky 90-te. V dnešnej dobe sa už není načo pozerať....škoda. ()

kluk z Na odpad!

No viděl jsem jeden díl a byl to děs. Vůbec nikdo tam neuměl zpívat a bylo to spíš takový čekání až to někdo přepne.Další díl to samý, už na to nechci koukat. Ty celebrity mě spíš vytáčej, v čele s Vojtkem. ()

Emzet odpad!

Pominu rozhořčené brebentění o stupiditě "hledání talentů" v této a podobných soutěžích, pominu nekonečné omílání smutného faktu, že se prostě hledají další rychlokvašky na vydání narychlo spíchnutého mainstreamového alba (pro byznysmeny do auta, pro obchodní řetězce pro pouštění zákazníkům nakupujícím předražené odpadní zboží a pro matky do bytečku k vaření) a možná do nějakého toho českého muzikálu (o kterých nic psát nebudu, protože jsem si slíbil, že se k vulgaritám tentokrát uchylovat nebudu). Zrovna tak pominu to, že i když se zde občas najde někdo se zajímavou barvou nebo silným hlasem, skutečně originální zpěváky byste našli snadněji někde v pražském podchodě než zde. Všechny tyto připomínky a výtky by totiž byly jako nadávání death metalu, že zpěvák nezpívá melodicky. Jde o talentovou soutěž na Nově, s tímto příslibem do toho jdete. Ne, zaměřím se na něco jiného. Víte, kdo jsou koučové v této zpizgřenině? Pepa Vojtek, Michal David, Dara Rolins a Rytmus. Nechte mě to zopakovat ještě jednou, pro nestydatý dramatický efekt: Pepa Vojtek, Michal David, Dara Rolins a Rytmus. Ani jeden, ani jeden nemá nic společného s hudbou, talentem či hlasem. Možná ještě tak Vojtek, ten má aspoň ten hlas a možná i trochu toho talentu. Ale každá šou, kde o kvalitách hudebníka rozhodují Michal David nebo Čo-o-mne-vieš by měla být po právu pohřbena někam pod zem, protože to už vážně zavání obecným ohrožením, a na to jsou paragrafy. Koncept "hlasu bez vizuálního vjemu" by nebyl špatný, jenže stejně - od druhého kola už je to zrovna tak o vzhledu (hůř zpívající fešanda postoupí, samozřejmě, jak jinak) jako u jiných soutěží. Jó, kdyby tak "trenéři" své svěřence neviděli po celou dobu a obličej nám/jim byl ukázán až úplně na konec... Ale to je stejně jedno - porota to naprosto zabíjí. Tímto už televizní "hledání talentů" dosáhlo takového dna, jakého ani v Americe možná už nedosáhnou. Češi jsou kouzelníci. Teda pardon, Čecho Slováci. ()

Blue.Shark

Ani náhodou. Následující text je prachsprostý hate, takže pokud máte tenhle pořad rádi, nečtěte dál. Hlas je další z řady show, které se snaží kopírovat všechno včetně atmosféry a dobrých koučů od zahraničního vzoru. Počeštěný výsledek je ale poblitá slátanina, ze které je mi špatně. Jediné, co tenhle shit dělá koukatelným, jsou soutěžící (jako vždy). Soutěžící jsou totiž naprostým vrcholem tohoto pořadu, protože opravdu talent mají. Všechen balast okolo ale jednoduše musí způsobovat průjem i lidem s mimořádně odolným trávicím traktem. Koučové jsou až na Pepu Vojtka, který je z nich jako jediný hodný obdivu, banda idiotů. Dara Rolinsů sedí, metá moudra s kadencí AK-47, ale ví, že na ní není nikdo zvědavý, tak aspoň vyplazuje do kamery dmoucí se hruď (bylo mi blbé napsat kozy). Michal David je tak tupý idiot, že místo toho, aby konečně zapíchnul kariéru komunistického funmakera s klavesama přes hrb, radši hazí mincí, protože nedokáže svým "odborným" názorem rozhodnout, který ze zpěváků je lepší; beztak se jen svezl na vlně komunistické muziky bez špetky invence, která všechna zněla naprosto stejně, takže se snad ani on sám ve svém prohnilém jádru nemůže považovat za umělce. Rytmus, nechť do konce života šlape bosou nohou na LEGO, je opovrženíhodný omezenec, který v takové soutěži nemá vůbec co pohledávat, jelikož tam ksakru nikdo nerapuje! Co tam jako dělá?! Dovolil bych mu možná tak post uklízečky a to jen v případě, že by držel hubu...jak rapoval Kraus: "Já tě jebu, jebu tě, jebu, jebu, jebu tě!". Jaký je jinak rozdíl oproti ostatním soutěžím? Zásadní je asi ten, že v začátku sedí porota zády, aby nebyla obviněna z posuzování zjevu soutěžících. Tečka. To je všechno. Duely jsou jen blbou obměnou standardního vyřazování, moderátoři už jsou okoukaní (a Tina ještě k tomu hnusná) a znělka Hlasu už ve mně vzbuzuje touhu podřezávat sousedům slepice, králíky a... cokoliv! No, stačí mi to. Krásně jsem se vyventiloval...tak aspoň k něčemu je tenhle pořad dobrý. Jedna hvězdička za soutěžící. ()

arcticsky odpad!

Nikdy nepochopím důvody, které vedou některé jedince k účasti v jakékoliv Reality Show. Už jen pohled na tu porotu v upoutávkách ve mě vyvolává bezmocný vztek, co se to vlastně neustále dostává na obrazovku. K moderátorům - Tina je sice baba bab, je na ní impozantní pohled ale kvůli očumování sexbomb se to zřejmě neorganizuje....anebo...možná i ano. Do nováckých makovic člověk nevidí. ()

jacksax

Ti, co si mysleli, že se dostanou do inteligentnějšího formátu než superstar, dostávají solidně na prdel. Mělo to být o hlasu a je to zas o tom jak kdo vypadá, jak se hýbá a co za supervýkon si pořídil na hlavě... viděno z donucení a další šanci už této naší obludné parodii nedám. Možná v zahraničí to funguje jinak, ale co jsme vlastně mohli nového čekat od stejných lidí... malý československý národ. ()

Bukk odpad!

Kdyby v téhle chvíli neběžel The Voice UK, možná by to nebylo tak špatný... :DD Tak teď jsem sama sebe pobavila. Omlouvám se. :D ()

Aluminium

Sedliacka verzia Amerického a Nemeckého Hlasu. Moderátori otrasní, porotcovia viac než otrasní a kulisy viac než papundeklové. Tá ohlasovaná zmena sa nedostavila a ani sa nedostaví, na to by to musel robiť niekto iný ako Nova a Markíza. ()

JohnnyB.

Obludárium československé "popové" scény hodnotí a nabírá do svých "týmů" "zpěváky", kteří propásli účast v x řadách Superstár, XFactoru, Talentmánii, ČS má talent a kdoví čeho ještě. Toto je jistě chvályhodná činnost neboť nikdo z nás nechce přijít o novou hvězdu na hudebním nebi. Ovšem pozor! Jako to pověstné koření se zde také vloudilo pár brzynárodních umělců jako česká diva LBP nebo zasloužilý bard Jura Koběrský z veleúspěšné skupiny lamačů dívčích i chlapeckých srdcí VIP. Nyní na sólové dráze s jedním ze svých mnoha hitů "Já jezdím v BMW" http://www.youtube.com/watch?v=NVtgGIGNfhg . ()