Hlas Česko Slovenska je zcela nový, unikátní projekt, jehož jediným cílem je objevit ten nejlepší hlas v obou zemích. Osobní koučové z řad uznávaných osobností českého a slovenského showbyznysu si vyberou své talenty a dovedou je až k vítězství. Poprvé v historii hudebních soutěží nezáleží na vzhledu ani na věku, ale pouze na pěveckém talentu. The Voice of je původem holandská televizní show, za kterou stojí mediální magnát a producent John de Mol. (oficiální text distributora)

denisavary

Já vám nevím, ale vždycky mě zajímá jestli se otočí a divím se, když ne a mě se to líbí :) takže si to zaslouží ty 2* ....ale jínak to je vše...10/5....tak už se nikdo neotáčí a už mě to nebaví... ()

UniqueNett odpad!

Proč slovenská zlatá slavice moderuje tak nesmyslný pořad, tomu tedy vážně nerozumím! Že by třeba Kája odmoderoval příští Československo má talent? Co? Novo? ()

chrispe

Tahle soutěž mě bavila. A i když jsem ji neprožívala se vším tím fanděním, posíláním SMSek... tipováním, kdo bude vítěz... ani mě nijak zvlášť nezajímalo složení poroty (kromě Pepy Vojtka, jehož účast mě nakopla k tomu, abych si cíleně zapla alespoň jeden díl), tak jsem si to ráda v neděli pouštěla jako kulisu k jiným činnostem. Vždycky mě zajímalo, co si vyberou za píseň, jak ji zvládnou, nebo nezvládnou (občas jsem si pak i vyhledala originál). Nápad s otočenými křesly je taky fajn, protože ať si kdo chce co chce říká, vzhled udělá hodně. Btw: nemyslím si, že si v dnešní době lidé, kteří se do těchto pořadů hlásí, malují, že se přes noc stanou hvězdou (pro ty, co tu řvou, jak jsou ti lidi naivní), ale rozhodně je to (byť jen na krátkou dobu) zviditelní a je jen na nich, zda z toho dokážou něco vytřískat nebo ne. ()

phoenixer odpad!

Viděl jsem polovinu jednoho dílu. Chvilku jsem si říkal, jestli to není nějaká nevkusná parodie na podobné pořady jako je Česko hledá Superstar. Pak jsem ale pochopil, že je všechno myšleno vážně. Vážně? Dá se to vůbec napsat? Spirit tomu nasazuje korunu. Zcela jasnej odpad! ()

kukkik odpad!

Jako všude jinde mi tohle opět příjde jen jako další způsob jak vyplnit vysílací čas bez zbytečných investicí a jak zase jednou okrást mladý hysterický kravky a Biebrem přiteplený chlapečky (to je asi to jediné za co bych jim mohl být vděčný). Už by si s tím taky mohli dát pokoj. Raději bych se díval třeba na nové filmy anebo seriály na úrovni, jenže ty už kapitalisticky shnilé Nově vyfoukla Prima COOL. Stejně jako ČSSD a KDU-ČSL si však tyhle debility a telenovely vždycky najdou skupinu debilů, kterým se to bude líbit. Nastotisíckrát ODPAD sakra!!!!!!! ()

Karp

Největší slabinou jsou asi ty moderátorské salonky, v nichž by mělo docházet ke sdílení těch nejniternějších a nejdojemnějších chvil s rodinou a přáteli soutěžícího... To je vážně křeč, ale jinak to celkem jde, i když pokud budou tahle předkola trvat příliš dlouho začnou se porotci až nesnesitelně opakovat... Ono, co také neustále říkat nového? "Natočíš se mnou klip, vezmu tě na turné..." Postupně se ta soutěž patrně přemění v X faktor a nebo Superstar. Zajímavý je určitě ten prvek napětí, kdy musí učinkující čekat na přízeň - "otočku" porotců. ()

Hermanka

No dobře, nikdo tu nemluví vulgárně ani lascivně, a ani se tam na počkání nevraždí. Mladí lidi chcou zpívat. To v dnešní době vlastně docela dobře stačí, abych to nehodila do odpadu. ()

Blz2g odpad!

Tv Nova nám opět a znova předvádí, že má opravdu nevídaný TALENT nejen na vyhledávání HLASŮ a FAKTORŮ, ale především porotců! Co kus, to skutečná SUPERSTAR! Vojtek, David, Rytmus a Rolincová se stávají svými vlastními karikaturami a já SOM STLAČIL tlačítko vypnout ten hnus! ()

Markuss odpad!

David + Rytmus + Vojtek = odpad! Více o úpadku společnosti jinde, zde nechť se věnujeme jen povznášejícímu hodnocení filmové a televizní produkce. ()

balcazar odpad!

Tak toto je hnoj, dámy a páni. Nehovorím o formáte a systéme súťaže, pretože ten nepoznám, lebo túto šou nepozerávam. Vravím už o konkrétnom obsadení. Pozerať sa na Rytmusa a Daru, ktorá namiesto porotcovskej stoličky mala takto sedieť v base, to je všetko len začiatok. Títo ľudia totiž vyberajú súťažiacich, a poviem vám, pri sledovaní a počúvaní upútavky, v ktorej sa vyskytli aj zábery z vystúpenia vybraných súťažiacich, sa mi chcelo vracať, ale čo sa dalo čakať, keď tam nieto odborníka? Na druhej strane, po vypočutí ukážky z UK som skoro "spadol na riť", je to ako milión a jedna oproti našej verzii. A Mareš? Musel by som mať IQ izbovej teploty, aby som ho vydržal sledovať. ()