Ten třetí

• Velká Británie Third Person (více)

Film scenáristy a režiséra Paula Haggise vypráví tři příběhy o lásce, vášni, důvěře a zradě propletené v mnohovrstevnaté dějové linii, která připomíná autorův oscarový snímek Crash. Příběhy se odehrávají v New Yorku, Paříži a Římě. Tři páry, které spolu zdánlivě nemají nic společného, vzájemně pojí hluboké vazby - milenci a odcizení manželé, ztracené a nalezené děti. Hvězdně obsazený snímek Ten třetí, v němž se představí oceňovaní herci Liam Neeson, Adrien Brody, James Franco, Olivia Wildeová, Mila Kunisová, Kim Basingerová a Maria Bello, je víc než jen sbírkou milostných příběhů... Je to záhada, tajenka, v níž se pravda dostává na povrch v záblescích, vodítka jsou postřehnutelná jen koutkem oka - a nic není takové, jaké se zdá. (Cinemax)

Natt

Hudba tak dobra, az sa stala prvoplanova. Vhodna na pre nejaky Spielbergov oscarovy film plny klise. Niektore twisty/zvraty tiez prvoplanove. Ale niektore sceny, tak silne, a hlavne cast Wilde - Neeson, tak realisticke, ze tie pasaze za 6 z 5 . Nie pointa, ale sceny a herci(Wilde) co urobili film taky brutalny. Ale kto take veci, ako vo filme, nezazil nepochopi. Ani spravanie niektorych postav. A ich stvarnenie v niektorych scenach 5* .. a nie uplne suvisiace s kvalitou filmu .... "Watch me" je snad jedina veta z filmu ktora ma v sucastnosti sprevadza zivotom, nakolko je clovek otec maleho mrnusa . ()

viax

Herci dobří, ale to, co hráli, mě vůbec nezaujalo. Bylo to takové od ničeho k ničemu. Všichni se děsně trápili, jeden by si z toho hodil mašli. A konec? Mohl by sem někdo hodit vysvětlivky? ()

Sejkorka

Váhám, jestli 3 nebo 4 * . Nakonec těch 69% zaokrouhlím na 3. To, že prolínající se vrstvy vyprávění jsou vlastně pasáže z rozepsaného románu, je zřejmé docela brzy. Jenže je to tak komplikované, že některé záhady nelze rozluštit včas.Jsou tu pěkné hérečky, ucházející herci, prostředí tří velkoměst atd. Vlastně výhodou je, že cokoli se zdá být na ději nejasného nebo nepravděpodobného, lze svést na to,že si to vymýšlí hlavní hrdina. No, nic, určitě je to koukatelné. ()

janececek

Filmu by slušela kratší stopáž, místy mě nudil, přesto musím hodnotit jako nadprůměr. Zpočátku jsem nechápal nic, linky mi nedávaly smysl, ale postupně mě určitá vodítka navedla tím správným směrem. Zvláštním způsobem propletené dějové linie mohou mást, některé pasáže nebyly úplně dobře zvládnuté, ale poslední půlhodinu jsem ani nedutal a blaženě hltal autorovu hlavní myšlenku. Zajímavý film pro náročnějšího diváka. 70% ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Promiň, jsem necitlivá. To já jsem vzala telefon manželce, i když jsem s milenkou." Tři příběhy jejichž středobodem jsou děti, láska, vina a odpuštění. Nejvíc je spojuje spisovatel Liam Neeson, který se vyrovnává se smrtí svého syna a píše ti příběhy do své nové knihy. V každém případě snímek nepotěší. Zbytečný film, který sází na hvězdy v titulních rolích. Nic víc, nic míň. Dokoukat se to dá, ale je to nuda. Mimo Neesona tu je Mila Kunis, Kim Basinger, Olivia Wilde, James Franco nebo Adrien Brody. - 50%. ()

KarlN

Příběh několika životních "lůzrů", kteří si nedokáži připustit, že nejsou středopupkem světa a to co se děje jim, stává se běžně lidem po celém světě...neustálé přešlapování na místě, neschopnost cokoliv řešit a přehrabování ve vlastních pocitech, ačkoli podpořeno zajímavou hudbou a vizuálem, bylo pro mne jakožto diváka naprostou ztrátou času. Dvě hvězdy za Liama... ()

peproch

Určitě nejsem jediná, kdo se v tom filmu ne dost dobře vyznal, nebo pokud se nakonec vyznal v tom, kdo má ke komu co, jak vztahy lidí jsou koincidentní, nehledě na místní odlehlost (Řím, New York a pod) a hledě na mobilovou propojenost, komu konec konců chyběl celkový smysl, proč to vlastně bylo natočeno, co chtěl asi tak autor říct, nebo zdali se mu to povedlo, pokud chtěl vyprávět mnoho příběhů. Asi bych raději shlédla pět izolovaných komorních příběhů, pět odděleých dramátek, promiňte, jednou se možná k filmu vrátím. ()