poster

Žena v černém 2: Anděl smrti

 • anglický

  The Woman in Black 2: Angel of Death

 • anglický

  The Woman in Black: Angel of Death

 • slovenský

  Žena v čiernom 2: Anjel smrti

Drama / Horor / Thriller

Velká Británie / USA / Kanada, 2014, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ramirez85
  **

  Za mlhou hustou tak, že by se dala krájet, a dost možná ještě dál, je rybníček Brčálník… Ženská v černým už zase řádí a všichni malí haranti by se měli mít na pozoru. Na pozoru by se však měl mít i divák, páč všechno, co jste kdy chtěli vědět o nefunkčním hororu nebo nefunkčních lekačkách a báli jste se zeptat, tu je. Herci fajn (dokonce i ti dětští), prostředí (jak jinak) taky fajn, ale ten příběh... a ta atmosféra... a ta (nijaká) hudba (což je fakt "sukces", když vám jí složil někdo, kdo se jmenuje Marco Beltrami, gosh), prostě toto se nepovedlo, žel žel...(2.3.2015)

 • flanker.27
  *

  Navázat na slušnou jedničku tímhle nedomrlým pokračováním? Prečo Jano... Plno nelogičností. Tak třeba. Nejdříve zazní věta, že v domě není elektřina, ale je v něm hodně svítilen a svíček, pak se baví o vypnutí generátoru, pak jdou do sklepa, pracně zažehnou jednu svíčku, načež zmizí malá holka a Harry náhle vytáhne baterku, když jí jde hledat. Nebo paní Hoggová na začátku logicky protestuje proti tomu, do jakého kutlochu to poslali děti, načež, když míra divných věcí začíná být neúnosná, je to ona, kdo protestuje proti odchodu. I když v případě, že ze všech možných míst přesunou děti zrovna na klamný cíl pro německá letadla, má odpor proti tomu jistou logiku (ale proč nejít jinam, že?). Dává to smysl nebo se na to nedobře dívám, Veverko z Bitýšky? K tomu ten malý Edward, kolem kterého se hodně děje točilo, je hrán příšerně nesympatickým klukem. Chybí atmosféra, větší sympatie k postavám (a tím i větší strach o ně), propracovanější vývoj děje. Rychle to skočí k hlavnímu tématu (což neznamená, že by děj odsýpal nebo byl dokonce strhující), protože filmaři předpokládají, že diváci viděli jedničku, jenže postavy jí vidět nemohly. Nějaké stylové zakončení? "Nikdy vám neodpustím... tohle pokračování."(15.8.2016)

 • metal.storm
  **

  Popritom ako som kapala nudou som nedokázala ani raz zachytiť ženu v čiernom, vážne neviem kde zobrali tie fotografie v galérií. Rozhodne sa to neoplatilo ani točiť. Je to svojim spôsobom ponižujúce pre obe ženy v čiernom pred tým. Pozitívny "cute" herec bol jediná vec ktorá ma udržala len v polospánku.(21.6.2015)

 • Bloody13
  ***

  Smrt přichází v černém aneb ani po smrti (ne)Smrtelná teta se vrátila, aby po Harrym Potterovi tentokrát terorizovala učitelku skupiny Ztracených chlapců a děvčat bez rodičů. Z jejího Domu u hřbitova se totiž dočasně stal Sirotčinec hnusnější, než Ďáblova páteř. Nesmiřitelný duch slečny Drablowové však z mladých Neviňátek dělá nástroj své strašlivé pomsty. Na nevítané Návštěvníky, co narušili její klid a teritorium, tak čeká několik Nocí hrůzy... Po úspěchu jedničky odkrývá Pekelný dům svou Temnou legendu i podruhé, aby mohl v prvé řadě vydělat, trochu vyděsit a - bohužel - párkrát se i opakovat. Když ale pominu to nutné zlo v podobě levných lekaček (zase ty vrány) a otravných klišé (vedlejší postava, která se podle očekávání obětuje), není to úplně špatné strašení, které dokáže v několika momentech i slušně napínat; to hlavně tehdy, když duch nedělá přímo bububu, ale pouze nehnutě stojí, či se jen tiše plíží. Tam bych viděl největší sílu. Po těch prvotních, nepříliš spokojených reakcích nakonec v pohodě duchařská gotika. Rozhodně ne průser. (60%)(16.2.2015)

 • AlistairMir
  ***

  Seznamte se s Eve. Vychovatelkou s tím nejchápavějším a nejlaskavějším úsměvem na světě, který nahodí vždy, když se vám něco smutného stane, až nemáte tušení jestli Vás lituje, nebo zda nemá náhodou radost, že jste psychicky na dně. Nejčastěji se zubí na hrdinného pilota Harryho, který už dávno není hrdinným pilotem, ale chce jím být, aby mohl Eve sbalit a padat s ní volným pádem. Tuto romantickou linku, v prostředí pochmurného starého baráku na ostrůvku na blatech ve VB, narušuje žena v černém, která pokaždé když se objeví, zapříčíní smrt dítěte. Vtipné je, že jí vidí vždy jen Eve, takže malým školákům celkem nosí smůlu, ale chápavej úsměv si pro zbylé děti najde vždycky. Atmosféru nadšeně zazdívají lekačky, které nefungují a sází jen na to že volume vyletí o 100% více nahlas. Takže hluchej člověk se nelekne ani jednou a slyšící max jednou než si zvykne. I tak se na to ale celkem hezky kouká, každopádně vzít to do ruky někdo schopnější, mohlo to být opravdu dobré. Takhle jen podstatně slabší odvar předchůdců. PS : Je fakt geniální nápad hodinu rozsvěcet svíčku pomocí sirek potmě, když hned vedle sebe máte funkční baterku. Pak se divte, že Vám zmizí dítě...(30.5.2015)

 • - Režisér Tom Harper měl požadavek, aby byla vesnice Crythin Gifford, která leží v Dorsetu, zcela opuštěná. Natáčelo set také v londýnské čtvrti King's Cross, na nádraží, v Old Royal Naval College, v Greenwichi a na dalších místech v Londýně a v Anglii. (Stoka)

 • - Filmaři se u druhého filmu rozhodli použít stejné kulisy vnitřních částí domu Eel Marsh House, ve kterých v roce 2011 natáčel režisér James Watkins a jednotlivé místnosti rozšířili. (Stoka)

 • - Adrian Rawlins, který hraje Dr. Rhodese, ztvárnil Arthura Kidda v původní verzi The Woman in Black (1989). (Spidey3)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace