Liga spravedlivých: Válka

• USA Justice League: War

Mimozemšťané útočí na Zemi, a tak se partička těch největších superhrdinů - Batman, Superman, Wonder Woman, Green Lanterna, Flash, Shazam a Cyborg - rozhodne spojit své jedinečné schopnosti v konečném boji za záchranu planety. Mimozemšťané útočí na Zemi a hrozí katastrofickou likvidací celého světa. Ve filmu Justice League: War se poprvé v historii schází partička těch největších hrdinů planety, kteří jsou odhodlaní bojovat za její záchranu. Když mocný Darkseid napadne se svou obří a nezdolnou armádou Zemi, skupina vykořeněných superhrdinů dříve narážejících na nepochopení a - v některých případech - i na pronásledování úřady, spatřuje jediný způsob, jak mimozemské invazi zabránit, v sestavení jednotného týmu. Batman, Superman, Wonder Woman, Green Lantern, Flash, Shazam a Cyborg spojí své jedinečné schopnosti v konečném boji za záchranu planety. (HBO Europe)

ELDoctorow

Mám s tým rovnaký problém ako s 99 % produkcie animovanej divízie DC. Je to príliš over the top. Pri niektorých animákoch sa to ešte dá prehliadnuť, inde to je už za hranicou akceptovateľného. Tento film je, žiaľ, tým druhým prípadom. A aj bez ohľadu na to tu ešte vždy ostáva pomerne nezaujímavo a repetitívne natočená akcia, ktorá začne nudiť už niekde uprostred filmu. Ako by som si len želal, aby sa aj medzi režisérmi týchto animovaných komiksoviek našiel aspoň jeden, ktorý by ju vedel podať síce blockbusterovo, ale ešte vždy v rámci filmovej uveriteľnosti. ()

Pythonator

Tentokrát jsme dějově někde na začátku. Sice to neladí s Novou hranicí, ale to je putna. Na první pohled snad nejslabší Liga. Příběh to téměř postrádá. Na druhou stranu je tu skvělá animace a Wonder Woman je snad nejhezčí ze všech filmů. Film má spád a seznamuje nás se seznamováním hrdinů docela zábavným způsobem, takže jsem se překvapivě hodně bavil a výsledkem je, že je pro mě tato prostinká Válka jeden z nejlepších animáků s Ligou. ()

lolicek123

bylo to dobré až uspokojující ... ale trochu mě mrzelo že vynechali uplně jednu celou postavu :P takže to přesně podle comicsu není .... ()

BR23

Zápletka v podstate rovnaká ako pri väčšine týchto Avengers a Justice League animovaných filmov. Invázia mimozemskej rasy alebo zopár super-záporákov- (pôvodných) pozemšťanov, ktorí chcú Zem/vesmír/ alebo iba ľudí ovládnuť /premeniť alebo zničiť z dôvodu pomsty alebo proste preto že sú to záporáci už od scenára. Zopár superhrdinov proti nim bojuje. Nakoniec horko ťažko ale predsa vyhrajú. V čom je toto lepšie? Odpoved: fight, fight, fight, neprestávajúca akcia, mohutnejšie vykreslení superhrdinovia a vtipné duo- Batman:Green Lantern, ktorí hádžu super hlášky. :D Okrem toho som sa trocha viac zoznámil s Cyborgom a Sezamom. (všimol som si ich už pri skorších častiach ale moc sa mi vtedy nechcelo hľadať podrobnejšie info) Ešte sa chcem opýtať, že prečo dali hned taký epický názov ,,War,, ? :O Koli tomu aby zaujali čo najviac potenciálnych divákov? Ved to nebolo až tak o vojne alebo bitke- áno bolo jej tam veľa (času) ale nič závažné...(teda ako obvykle) :D ()

Danny71

V podstatě jedna dlouhá akční scéna, která ale nezačne nudit. Všichni hrdinové dostanou dostatek prostoru (má oblíbená Wonder Woman si pořádně zařádí), rýpání mezi postavami funguje, akce je dynamická, ale přehledná, jsem v podstatě spokojen. Přikláním se k názoru, že Flashpoint Paradox byl o něco lepší (hlavně po dějové stránce), ale i tak jde o hodně slušný animáč. 8/1 ()

cartyci

Tak takto sa teda dali vlastne do kopy.Mňa najviac zaujal úvod a súboj Batmana s Landerom a Supermanom.Nečakal by som takú bitku.Potom to trošku išlo do kŕča ale dostalo sa to predsa len do výborného tempa. ()

Sandai

Lehce podprůměrný animák, který nabídne spoustu boje, ale až příliš mnoho hrdinů a velmi slaboučký příběh. O napětí se samozřejmě vůbec nedá mluvit. protože v celém snímku jde jenom o boj superhrdinů proti superpadouchovi. Žádný vedlejší příběh, žádná zápletka, prostě nic než boj sedm na jednoho. ()

SNCIS

Green Lantern: "Máš super sílu?" Batman: "Ne." Green Lantern: "Umíš létat?." Batman: "V letadle." Green Lantern: "Počkej nejsi jen obyčejný chlápek v kostýmu že ne?" Další DC filmeček tentokrát o tom, jak vznikla "Liga spravedlivých". Poměrně zábavné avšak ke konci překombinované. "Říkáte si nějak?" - "Říkejte nám super sedma." - 40%. ()

drkaldj

To co říká název je vlastně dost výstižné. Příběh minimální. Zato akce přehršel. Buď se vám to bude líbit nebo ne. Díky krátké stopáži je to podle mě snesitelnější. ()